Споделена история от Тинейджърски

Може би е извратено, не е за всеки...
Момче съм и имам сестра. На еднакви години сме, защото майката е различна... (не искам да обеснявам как сме се родили в една и съща година... без коментар.. ) Но да така е...

Много си обичам сестрата, тя би направила всичко за мен. Както и аз за нея съответно... Събрахме се на около 16 годишна възраст (до тогава не сме се виждали) и малко след това нещата започнаха да вървят в ралзична посока най-вече само от това, което си говорим и така наречените 'шеги' които сме си пускали...

В един момент се целувахме с нея... Беше много случайно, защото хем беше ясно, че ще стане така, хем успешно се сдържахме уж да не стигнем до там... След това както може би си е помислил всеки от вас който чете.... спах с нея. И по принцип ми беше първия път, а тя вече имаше опит. И във въпросния момент беше МНОГО видно как и двамата искаме това да се случи... много, много, много ясно... и предразполагането, което получих от нейна страна.. Това, което ми каза тя.. (все пак ми беше за първи път).... нямаше как да се спрем... Всичко стана така. Още по 'забавното'(ирония) е, че го направихме пак не след дълго... и пак.. третия последен път беше преди повече от половин година. Сега не се виждаме често. И колкото и да е брутално, мисля че пак ще се случи в един момент.

Как да спра всичко това, защото и тя иска да спрем.. и аз също и да си останем само брат и сестра. Най-скъпите същества сме си един за друг, но ако си 'забраним' да правим това нещо, ще го искаме още повече.. видя се.

Въпреки че не сме били заедно толкова години, това няма значение, защото наистина няма по важен човек за нас от нас самите. Тя изобщо не знае къде пиша вмомента и никога няма да разбере, а и това не е обсъждано с НИКОЙ, никога и явно сами не можем да се оправим.. <. <
Братско-сестринските чувства са в голяма война с другия вид... help..

Коментари

1.   Гадно е със сестра ти, има толкова много момичета, правиш глупост. Не го прави вече не.

2.   Ясно е че вие никога няма да сте само брат и сестра. Винаги ще има неловки чувства, но поне спрете да правите секс. След години ще видите как ще протекат нещата и току виж сте забравили. Аз за малко да преспя с доведения си братовчед ( и ме ме обвинявайте не аз съм го искала)

3.   Когато ви се успокоят хормоните ще ви мине. Не й гледаш като на сестра, защото не си живял с нея, а като искренно ценна приятелка. Съветвам те да направиш всичко възможно да си задържиш приятелството, без неловки чувства. ;)

Death_Blade ^

4.   Ако нямате кръвна връзка си правете кефа... защо това че бъща ти чука майка и те сира ти да чукаш щерката?

5.   Номер 4, имаме кръвна връзка бащата е един и същ....

Мерси на тези които са писали до момента...

6.   Щуро... ще ми се и аз да си бях намерил така една сестра, за да мога да я обичам като сестра, ама съм само дете. В невероятна ситуация си попаднал и съм съгласен с 3, като не си живял цял живот с нея не я приемаш толкова като сестра, но като разбереш в последствие за връзката ви автоматично придобивате някаква близост. Ако питаш мен - пак се обичайте като брат и сестра, секса ви е сближил още повече но се въздържайте от него за напред, никой няма да ви погледне с добри очи ако разбере за вас.

7.   според мен ако се обичате наистина много може да си водите таина връзка да правиш секс не е престъпление ;д