Споделена история от Тинейджърски

От няколко месеца харесвам едно момче, което търси само секс, свирки и т.н.
Здравейте. Аз съм едно момиче на 15 г. и съм много объркана. От няколко месеца харесвам едно момче, което търси само секс, свирки и т.н. Направих му свирка и той поиска още много ясно... :(

Аз започнах да си измислям оправдания за да му отказвам и не толкова, че ме бъркаше пак да му направя, а ме дразнеше това че докато ми казва едни мили неща и че няма друга в живота си (не ходим) го виждам как се закача и зарибява с други... Дори негови приятели ми казват че ме лъже и че спи с други момичета... Когато го попитам той отрича всичко естествено.. Всичките ми приятели ми казват да го оставя и пр. Но реших да потърся и други мнения.. И за това си споделих проблемът тук.. Надявам се някой да ме разбере и да ми помогне... Незнам какво да правя...

Коментари

1.   Знам в момента какво ти е мила. И аз съм била в същото положение. Виж сега .. трябва да се опиташ да спреш чувствата към това момче, защото:

1.Ще се нараниш твърде много.
2.Не е за теб.
3.И той търси само тялостно задоволение .. не гледа любовта в момичето .. не мисли дали ще го нарани .. и не забелязваш ли че е к*ркарче.

Така че всичко зависи от теб. Това е моето мнение и помисли хубаво дали искъш още да се нараняваш. Според мен ти заслужаваш момче което да ти отвърне със същото което ти му даваш, а смятам че можеш да намериш такова. Желая ти успех.И опичай акъла си. Мисли преди да направиш нещо ;]]]]

2.   Зарежи го. Той те използва, даже и да ти харесва да му правиш свирки не си заслужава да си губиш годините с неподходящ човек.

3.   Мойто мнение е да го зарежеш ! Той е курвар ! Тва че те кара да правиш такива неща е ужасно .. Не знам въобще как си се съгласила да му направиш свирка .. ;х
За него ти си просто момичето от което той може да се възползва ..

Имах такава приятелка .. ходеше с момче точно като твойто имаха същите проблеми .. И мога да ти кажа че след като скъсаха какви ли не глупосто хората говореха за нея . Просто помисли след като се разделите и той какви глупости може да каже на всички .. Ще те изложи ..
Не знам ..

Аз лично ти желая успех с това момче .. ако го обичШ остани с него, и ако не искаш да правиш такива неща (като секс свирки и т.н. ) просто му го кажи .. !
По добре да търси секс от някоя друга от колкото да се възползва от теб ((; не знам не те познавам не знам какво мислиш по въпроса ..
Whatever .. Пожелавам ти успех с него !! Но мисли преди да направиш нещо .. защото после ще съжаляваш !

4.   Ти луда ли си как така си на 15 и правиш свирки ти не си добре
е сега да преминем на твоя вапрос
аз лично ти казвам да го зареж е така защото това е недопостимо

5.   Не ходите, а ти му правиш свирки?????
Сериозно ли?
Я да ти дам един телефон, да се чуем, обещавам ти, че ще ходя с теб, с или без свирки!

6.   Tой те лъже и приятелките ти и те те лъжат

9.   мила не съм съгласна с нито едно от предишните мнения ако е само харесване ти лесно ще го забравиш но ако го обичаш ще ти бъде много трудно ако може даи си skype да ти помогна по някакав начин

10.   Какво ви става, бе момичета? Нито капка самоуважение ли нямате? Вижда се с просто око, че той те използва! Всички момчета(почти) са така!

11.   Аз съм момче и те съветвам да го зарежеш. Предлагам ти да задоволяваш нуждите само на тези, в които си сигурна, че не те използват, а са с теб от любов.