Споделена история от Тинейджърски

Да се натискам ли?
До модераторите: моля Ви, публикувайте ми историята, защото е спешно!! Мерси предварително!

Здравейте! Аз съм момиче на 14 години (8 клас). Преди 2 месеца се запознах с едно момче, което е на 18 години (12 клас). Учим в един и същи град и в едно и също училище. Аз живея в едно село, което е на 15 км. от града, в който уча. И така с него се виждаме почти всеки ден, говорим си, пишем си. Аз много го харесвам (усмивката му е най-чаровната, тялото му е уникално и характера му е хубав, защото винаги казва какво наистина мисли, никога не лъже и е готов да помогне във всякаква ситуация). Абе изобщо той притежава всичко, което търся в едно момче. Той знае това, защото аз винаги съм открита с него. Мисля, че и той има чувства към мен.

Тази вечер си писахме и каза, че е решил в неделя да дойде до моето село с колата си и да се видим. Когато си писахме той каза "ама ще се натискаме, нали? " Както казах много го харесвам. Сигурно се чудите какъв ми е проблема, щом чувствата ни са взаимни. Е, проблема ми е, че до сега никога не съм се натискала, нито пък целувала. Не искам да му казвам за това. Напълно сигурна съм, че искам първата ми целувка да е с него и първото ми натискане.

Вие как бихте постъпили на мое място? И също искам да попитам какво точно трябва да правя при натискането? Моля ви, не започвайте с обидите, че съм задръстена и т. н. Все пак е по-добре на 14 да не знам какво точно означава натискане, отколкото да съм правила секс, нали?
Благодаря предварително!

Коментари

1.   От авторката: Моля Ви, давайте ми съвети, защото имам само още 1 ден ;хх

2.   Първото ти натискане... колко поетично...

3.   Ще ти дам пример :) Стоите си ти и той, сами сте, почвате да се галите, опипвате, целувате се, прегръщате се.. Пък и той е батко ще ти покаже. Не се притеснявай.

4.   според мен това че ще ти е за прав пат не е проблем щом го обичаш всичко друго си идва от самосебеси да се натискаш значи кат секса но с дрехи за целуването просто трябва да е нежно за да се получи но щом той е на 18 знае какво да направи за да се чустваш на мястото си ваобще не се притеснявай ;д

5.   Мило, момиче аз също съм на 14 през май ставам на 15... и аз не съм се целувала но съм наясно горе-долу с нещата. мисля че момчето не е подходящо "ама ще се натискаме, нали? " според мен той иска само това, а може и да почне по натам и секс да иска от теб.. но ти си решаваш аз ако бях като теб не бих се целувала с него.. относно натискане това е когато двама души се целуват, галят опипват но няма секс.. УСПЕХ

6.   Значи подобна ситуация, с разлиакта че аз съм момче в 12 клас, а тя в 8-ми. Харесах си я и и казах, че ще отида до селото и с колата, тя се съгласи. Отидох, тя беше там (валеше дъжд, тя влезе в колата) и нищо не направихме (беше ме срам да се натискам и да я целуна). Както и да е в поседствие разбрах каква к*рва е и че ги сменя всеки ден.
Та по въпроса ти, ако искаш се натискай, ако не искаш недей. Натискането, аз го разбирам, като целуване.

7.   Ами първо... не се паникьосвай. Не се води по някакъв лист, който казва какво точно трябва да правиш. Оставяш се на чувствата си (които казваш че имаш) и им се отдаваш. Но като цяло се целувате, прегръщате се и се опипвате. Няма много сложно в натискането. :)

8.   Здаревей :), аз съм момиче на 15...
Приятелят ти е по-голям от теб и с по-вече опит със сигурност! Радвам се че все още има мислещи тинейджъри относно всичко свързано със секса ;)... ще ти обърна внимание само на 1 нещо- тъй като той е по-голям от теб (на 18) и ще идва да те посети - не ти ли е хрумвало че той (като по силен ) ще иска след това натискане секс? ! Не знам момиче, помисли малко върху това ;)
А относно въпроса ти :) - потърси малко из интернет за петинг ;) това са ласки без "проникване", аз и моят приятел го практикуваме успешно без да правим секс - защото сме преценили и двамата че сме още малки ;) (и аз и той сме на 15 )
Успех мила и се пази! (има ги всякакви) :))

9.   Няма от какво да се притесняваш. Вече ти е време за първа целувка. Аз съм на твоята възраст (момиче) и вече какво ли не съм правила, което не е за хвалене, но както и да е. Отдай се на чувствата си, а в целуването няма нищо сложно то си идва от вътре така че той дори няма и да разбере че ти е за първи път ако се отпуснеш.

10.   Какво село, каква кола, къв е този педофил??? Гледай си уроците, скоро ще дойде и твоето време:)

11.   ''ама ще се натискаме, нали? ''

тоя въобще не го е грижа за теб, по-очевидно не може да бъде, само иска да те вкара в леглото. Бягай далече от този, защото 100% до 1 седмица ще ти е кръшнал след като тръгнете.

12.   Това за "първото натискане" е гениално, поздравления за което. Ще очакваме и първото повдигане, първото опипване, първия тласък, първото ухапване и първото осмукване.

13.   Не ги слушай тея моралисти измислени, завиждат ти защото стоят сами и мастурбират по цял ден. Много ясно, че момчето ще иска да се натискате след като те харесва, няма нищо лошо. Ако му откажеш той ще си намери друга, която да е съгласна. Отидете някъде на скрито с колата и си легнете на задната седалка. Той е на 18 така че, споко знае какво да прави, ти се отпусни и се наслаждавай, но имай напредвид, че момчетата много се възбуждат от такива игри и задължително ще се надърви. Ако наистина го харесваш и искаш да го задържиш можеш да го изненадаш с една свирка за да се изпразни или го изпразни с ръка като му лъскаш пишката, ще остане много доволен и ще те харесва още повече. Може и да му дадеш да ти ближе зърната на гърдите на голо и да те докосва долу през дрехите за да ти е хубаво и на тебе, но не му давай да те съблича надолу защото може и да не издържи и да иска да ти го вкара. Според мен най добре за финал му помогни да се изпразни с ръка, така ще му е най добре а ако си по смела може да му направиш френска.
Успех и пиши как е минало :)

14.   До 13:

на 18 и знае какво прави? сигурно се шегуваш.

15.   До №13 за каква свирка говориш..? Момичето е на 14 и още не се е целувало(нормално е). Личи си, че е от по-притеснителните, недей дава такива идеи. А относно темата:
Няма нищо сложни в натискането - целувате се, опипвате се...
Но не прави нищо повече, камо ли свирка.

16.   Еми да ти кажа честно не мисла че изпитва некви чуства към тебе щом е казал " ама ще се натискаме нали? ". Ама гледай от натискане да не префърлите на секс.

17.   От авторката: Благодаря много на всички за съветите, дори и на тези, които ме упрекват! Всъщност днес момчето не дойде. Сутринта ми се обади, че ще бъде много зает. Ще се видим в сряда. А до тези, които казват, че след натискането ще иска секс - НИКОГА не бих го направила на такава възраст, дори и супер много да го харесвам. Можете да продължавате да ми давате съвети, за да съм приготвена по-добре за сряда! Благодаря предварително! :}

18.   Като казал "Ама ще се натискме нали" и веднага го изкарахте че е някакъв, който само я използва. Тези думи може да ги е казал просто на бъзик, или ги е казал за да не се стане неловко (чувството за хумор помага в такива моменти). Авторката, най-добре може да прецени какъв е.
Друг е въпроса, че не е дошъл, момчето трябва да е сериозно и да си държи на обещанията.

19.   Здрастии. Значи това ве ти е казал, че ще се натискате не е нищо сериозно. Всяко момче го иска.. Предполагам че ти не си грозна и си секси и нормално да го иска. Щом ще дойде с колата за начало можеш да му кажеш '' Къде да отидем? '' и той най-вероятно ще ти каже, че иска на кафе. Водиш го на някое кафе, където не ходиш много често и сядаш до него. Там може би ще се гушкате, целутавате и т. н. Ако пък ти каже, че иска да си останете в колата направи това което ти казха по горе, но в никакъв случай не му прави чекии или свирки, защото после само това ще иска, че и до секс може да се стигне. Поросто го милвай, цеувай а у НО нищо по серионо. Мисля, че другото си го знаеш и ще се справиш.. Само не се спичай. Моята първа цялувка беше на 13 така, че спокойно не си закъсняла :) Ще видиш, че след първата целувка всички други целувки ще са просто уникални.. Колкото по-късно почнеш да се целуваш или каквото и да е толкова по-късно ще ти омръзне така, че не се притеснявай ;р
Успех П.

21.   На 12 съм аз мисля, че момчетата само това чакат щом го искаш давай, но щом не си сигурна в себе си и питаш мисля че не си готова... Въпреки, че съм по малка аз съм се натискала и винаги когато се видим се целуваме... Ти реши най-добре за целувка естествено, но за натискане ти прецени :)

23.   Според мен ако ти искаш се натискайте, ето решила си и да ти е първата целувка с него :)Но аз ти препоръчвам да е само до там. Ако иска секс от теб, колкото и да имаш чувства към него бягай надалеч... Живота е красив, има още много да видиш от него. Относно свирките и чекиите... Покажи му, че си малка и няма да стане както той го иска ( е, зависи от момчето, не го познавам се пак), прави му малко на инат и това е за начало. По - интересна ще бъдеш така, отколкото да правиш неща, нетипични за възрастта ти. Това беше моят коментар, надявам се да съм ти била полезна! Късмет!!
А до номер 21... Извинявай на колко си? 12. Това е в 6 клас. За какво натискане говорим на твоята възраст?
Между другото съм на 13.

24.   Еми значи мила почни да го целуваш (относно целувката просто си вкарваш езика в устата му и почваш да въртиш, също може и да му осмучеш езика, което е много приятно), да го галиш с нокти по врата, по гърба, по косата.. прошепни му някоя мръсна дума.. и после пак го целуни :Д и докато се целувате почни да го галиш започни от врата после надолу надолу и стигаш (знаеш кое :Д)погали го леко внимателно мръсно и бавно така ще го възбудиш доста.. след това той си знае работата :.. Но БЕЗ СЕКС на тея години.. ясно нали :)

25.   От авторката:
Благодаря на всички за съветите!!
Между другото с момчето сме заедно от 8 месеца и сме много щастливи. :)) На първата ми целувка се изложих, защото ме хвана страх и се дръпнах :Д 2-рата и 3-тата целувка също не бяха идеални, но вече съм отпусната напълно и винаги като излизаме се натискаме :Д И ще ви кажа още нещо, което може би няма да ви хареса, но... ПРАВЯ И СВИРКИ НА ПРИЯТЕЛЯ МИ!! Знам, че ще започнете да ме упреквате, но все пак помислете - той е на 18 и си има своите нужди, а аз съм на 14 и половина и понеже не мога да му пусна, му правя свирки... Благодаря отново на тези, които ме разбират. :)

26.   МОМИЧЕ! ТОЙ САМО ЩЕ ТЕ ИЗПОЛЗВА! НЕ СЕ ПОДАВАЙ! НАИВНО МОМИЧЕ :))

28.   Оставете момичето да му прави свирки и толкова. Какво се занимавате. Като не и чува главата ние какво можем да направим?

30.   Човек, наистина си сбъркала. Никой не те упреква - ти искаш съвети и и получаваш. Ама една фр дето е на 13 еъ така почна с натискане и като отказваше секс всички я зарязваха. Просто още на трябва да го правим... Дори да сме психически узряли. Да поясня - момиче съм на 13

31.   Ако е на 18 със сигурност не е девстен и ще иска да правите секс (ако е от този тип момчета)...!

33.   Хахаха умрях направо. Тва със свирките се нарича орален секс.

34.   Аз съм момиче почти на 16, а приятелят ми на 21. Най-прекрасното момче, което познавам. Мама доста се страхува, защото е голям, но не ми казва в прав текст защо и аз се правя на ударена, въпреки че мога да я успокоя, че е (беше) съвсем невинен. Казах й, че не се е целувал, тя се осъмни, но ме оставя с него. Заедно сме от месец, но отдавна сме се опознали добре и много се обичаме и двамата ^_^ Аз го научих да се целува(не че аз бях много опитна:-D), но вече стигнахме до частта, в която ми целува корема в тъмното... Аз винаги съм била с мръсно подсъзнание, но не съм си мислила, че бих правила подобни неща наистина. Той не беше изобщо такъв, но мисля, че го развратих :-D Не искаме секс, а дори аз да поискам не мисля, че ще се съгласи още сега. Аз не искам да правя грешка, а и той каза, че ще ме чака до 17/18 дори. Свирки и такива винаги са ме отвръщавали, а той си целува корема ми надолу. Харесва ми да се възбуждаме, но не искам нищо повече. Сега се разбрахме да опитаме да се опипваме навсякъде и не знам дали аз ще се спра, защото аз съм мръсницата... Но мисля, че ще удържим без нищо, както досега :-D :)