Споделена история от Тинейджърски

Никога не съм имала гадже...
Здравейте, аз съм момиче на 13 години и никога не съм имала гадже! Много хора ми се смеят за това, но мен не ме интересува това! Смятам, че съм незряла за приятел и не се чувствам готова. Вярно, много момчета ме харесват и са ми предлагали, но винаги им отказвам, защото все пак съм на 13 години! Моля за мнение дали постъпвам правилно! Благодаря предварително.

Коментари

3.   Здравей, аз съм също момиче на 13 и не съм имала гадже. Мен и не ме харесват толкова. Много пъти са ми се присмивали, ама сега.. какво да направя.. няма да се хващам с някой, който не харесвам, за разлика от приятелките ми. Но знаеш ли, ако харесваш някой от тези, които ти предлагат, защо не приемеш?

4.   Сигурна ли си в годините си? 13?
Да не си на 31? :D

Сега сериозно.. :) ти сама си го написала много точно. Не си готова за тази стъпка. :) Прави нещата както ти сметнеш, че е добре за теб. :) Не прави грешката да се влияеш от чуждото мнение относно теб. Хубавото при теб е, че знаеш какво НЕ искаш, а то е гадже. Оставиш ли се веднъж чуждото мнение да диктува живота си загинала.

Viki

5.   Моля за отговори...

7.   Има хора на над 20 са нямали, а ти се оплакваш.

9.   Първото ми по-сериозно гадже, с което бяхме заедно малко повече от половин година беше, когато бях на 17. И не съм се притеснявала от този факт. Нито съм грозна и тъпа и т. н... , просто тогава се случи. :)

10.   Здравей, аз съм момиче на 14 години и също не съм имала гадже поради причината, че не мога да се целувам. А ти можеш ли?? :))

11.   миличка, това че никога не си имала гадже ни е лошо, не е и срамно - никак даже. аз например също не съм имал гадже доста дълги години всъщност - измъчвах се от тази мисъл, но аз съм момче - и трябва по принцип аз да правя първата крачка, доста време ме беше шубе да госторя, сега съм на 20 и до сега съм имал макс. 5 гаджета максимум, не ги броя но имам такова впечатление. това че отказваш на момчетата има и добри илоши страни - добри защото не попадаш на ненормалници, а лоши защото никога няма да опознаеш тази им страна която искат да ти покажат - а тя може да бъде доста интересна, а може би не, но ти трябва да имаш силата да даваш шанс на този който те харесва, е трябва да ти е и симпатичен нали? повярвай това да си сам не е никак приятно, аз търся подходящата от доста време, за съжаление това което съм аз явно не име стигало и са искали повече - нещастен съм но ти не бива да си такава - нещастна - не е приятно, това те изяжда отвътре - като гладен глист. съвета ми е: давай шанс поне на тези които са ти симпатични, и помни (големите неща, са в малки пакети).

12.   Някои хора и до 20 не са имали гаджета па ти си тръгнала да се оплакваш дето си на 13 години ...

13.   Я се осъзнай и стъпи на земята. Аз съм на 17 и не съм имала досега, но нито никой се подиграва, нито нищо.
Порасни малко и ще осъзнаеш колко важни са тези неща с едно момче, а не да го имаш само за да е там, за пред хората. И аз съм мислела като теб на 13 години, но израсни малко. Не бързай. Познавам много хора дето от рано са почнали и сега им се иска да не е било така. :)

Главата нагоре и да не те бърка за малолетните, дето си отварят и краката на твоите години. Е, те това си е за подигравка! ;)

14.   И какво от това! Аз съм на 15, тази година ще правя 16, и още нямам.

15.   Само едно не ми е ясно. Щом не ти пука от другите, защо пишеш това и с каква цел?

16.   Я престанете с тия скапани коментари. Иска гадже-значи харесва някой. Вие на тия години какво ли не сте правили, пък за момичето сте се хванали сега.... срамота. Еми заговори го. Организирай нещо с класа /примерно да отидете на кино__след това седни до него и се смей___това ще плени всеки/. Излизай по-често на дъската, оставай след у-ще. Прави неща, с които ще му привлечеш вниманието... за др. ти ще се сетиш. Аз нямам голям опит, ама какво да се прави... опитвам се да помогна /доколкото мога за годините си/.

17.   16, авторката не е казала, че иска гадже. Споменава, че е получавала предложения, но не се чувства готова. Спрете да четете това, което ви се иска да е написано и се ограничете с реалността. Авторке, тръгнала си по-най-добрия път - своя собствен. Останалите просто са огреничени и искат да тръгнеш по техните стъпки, защото имат нужда да се смятат за месии. Но животът на всеки човек трябва да протече така, както той иска, а не по начина, който се харесва на останалите! Живеем заради самите себе си, а не заради чуждото одобрение! :(

18.   Здравейте аз съм на 12 години и също никога не съм имала гадже излъгах 2-3 приятелки за един мой приятел от село, защото не го познават ама мие малко гадно кат си го знам! Не съм перфектна имам бюст и съм горе-долу хъбава, но фигута ми е проблема не знам дали е от това ама много се панирам по тази тема!!!