Споделена история от Тинейджърски

Помощ, срам от голота!
Здравейте, момче съм на 17 години. Имам до някаква степен срам да се покажа гол от кръста надолу. Знам... звучи крайно тъпо и т. н., но не мога да стигна до полов акт с приятелката ми, защото просто... не знам как да опиша чувството, просто се вцепенявам и изчервявам, че чак не ми става като хората.

Примерно по душовете (тренирам плуване) никога не ме е било срам да съм гол и т. н. , може би щото сме само момчета/мъже и всички имаме патлаци дет са вика, грам не ме бърка. Но щот се отнася до не... не знам к'во ми става, просто не знам как да превъзмогна това чувство, че да се отърва най-сетне да му се не види.

Моля ви кажете това случвало ли се е и на някой от вас, или ваши приятели. И ако знаете начин да се справя с това.

Коментари

2.   Ами трябва да не те е срам всички момчета искат това, ами незнам как да помогна, но изчакай, ако не си готов 1-2 седмици може и повече. Незнам така мисля :)

4.   Преодулимо е, и други е имало в същото положение! Хъм, описанието, че когато около теб има момчета, не се срамуваш, ми разбирасе че няма да се притесняваш. Те са от твоя пол, свикнал си, а и докато си се къпал под душовете едва ли някой ти навлиза дори в личното пространство! А с приятелката, там нещата са по различни. Това което би слядвало да правите е обвързано и с нейното и твойто тяло ;) Тоест тя да налезе не само в личносто ти пространство, но и в интимното. От там идват притесненията ти. Тя ти е първото момиче, не си допускал никой така до себе си, както ти се иска да допуснеш нея :)

Има решение за проблема ти, но преди него, малко наставления. Първо, притесняваш се, защото мислиш, е, когато си с нея, спри да мислиш, а действай. Второ, концентирай се в нея, към каквото предствой, а не в себе си. И трето, щом е с теб, ще те хареса, както и да изглеждаш, за нея ще е важно само да бъдете заедно, да изпитате нещо заедно! .. :) И хоп, ето го и предложението ми, знаеш ли кое основно те смущава, не че ще си гол пред нея, а че не си свикнал да бъдеш гол пред нея, че ще тя ще те вижда. Сега разбираш ли как какво да правиш? ! .. Направете го първо на тъмно, или на слаба светлина, да не се виждате в детайли, и когато бъдеш с нея, след това или по някое време, светнете лампата, вече няма да имаш притеснение, защото важното ще се е случило. Може да бъде много сладко и роматично, първо да "видите" телата си, да се опознаете, не чрез очите си, а чрез докосвания :)

Въпрос на време е да свикнеш да те вижда, просто говори с нея, и й кажи че ще опитате нещо различно!

~winterfire~

6.   Мен ме е срам въобще да се събличам тол пред който и да е където и да е и също се чудих как да го превъзмогна. Иначе знам как и се чувствам така. Дори съм се питал дали съм единствен.