Споделена история от Тинейджърски

Искам да забременея!
Здравейте, с моят приятел правим почти редовно секс тъй като работя много.. Аз искам да забременея! ... Той ме пази но не го правим с презерватив... мисли си че още съм мн малка за дете а аз съм на 19 и усещам че искам да имам дете усещам майчинския инстинкт когато видя малко дете!

Всеки ден мисля за това.. Моля ви кажете какво да правя.. Благодаря предварително!! :)))))

Коментари

1.   Прегледай се!

2.   Освен да говориш с него и да успееш да го убедиш, че си готова да станеш майка, друго не се сещам. Дано наистина да си готова, защото няма да ти е лесно, ако успееш. На твое място бих изчакала. А и може би приятелят ти не иска такава отговорност сега. Защо не изчакаш още малко? Роди ли се дете, после нищо не е същото.

3.   Ми забременей! Ама имай предвид, че бебето не е само гушкане и радване. Бебето е отговорност, недоспиване, сенки под очите, никакви младежки занимания, лишаване от доста неща. Само на 19 си, осъзнай се!

4.   аз ще кажа само недей малка си ;д

5.   Ами незнам вие ще си прецените, но щом го искаш трябва да поговориш с него. :)

6.   ж30: Майчинският инстикт на всяка жена се "събужда" още при появата на първия цикъл... Наистина си МНОГО малка. Напоследък подобна отговорност поемат все по-възрастни, по-зрели и по-улегнали жени. Огледай се и прецени... Колко двойки са оцелели след 10-годишен брак или съвместен семеен живот, започнал на 19-20 г. %-ът клони към 0%. Първата любов не е единствена. Точният мъж е съществен фактор, а също така и редица други фактори - като жизнен стандарт, условия на живот, приходи и т. н. По-добре поживей поне 10 г. още и тогава... Има жени, които полудяват и водят разгулен живот на 30+ г., тъй като не са се наживели на младини - налагало се да се грижат за детето/децата си... А и с годините, ще ти се промени мирогледът, опитът и т. н. По възрастната майка предава чрез гените си и всичкия житейски опит на детето си, т. е. такива деца са по-умни...

7.   Момиче на 19 години си, малко ти е рано. Предстоят ти още уроци и още много други неща, не бързай. Хормоните ти бушуват, за това ти се появява майчинският ти инстинкт, това не означава, че си готова за бебе. Аз съм на 24 и като теб имам доста моменти, в които майчинският ми инстинкт ми говори, но после осъзнавам, че не съм съвсем готова.

9.   Ти си на 19 студентка чакат те най-най-хубавите години от твоя живот и искаш дете още сега? Не мога да го разбера Изживей си последните години свобода по купони, пиене, дискотеки и после мисли за деца според мен в по-късен етап ще съжаляваш, че си станала майка толкова рано

10.   А още 2-3 години не искаш ли да изчакаш? Или искаш незабавно дете няма значение от кой.
Аз съм на 21 и мисля чак след 1 до 3 години тогава да правя семейство и аз харесвам повече от преди деца, преди ги мразех дразнеха ме, а сега като ги видя се чудя кога ли ще дойде времето и аз да си имам от човека които обичам

11.   Почти всяка жена изпитва майчински инстинкт, той се проявява осъзнато или не още от най-ранна детска възраст, ти как мислиш защо малките момиченца си играят с кукли. Малка си, прав е човека, я по-добре се опитай да запишеш висше, щом искаш да имаш дете трябва да си увеличиш шансовете за намиране на по-добра работа защото за гледане на дете трябват пари, това е. Като станеш на 23-25 ще си направите детенце, ако е речено не само едно, ние започнахме с жената от 27 й година и до 35 й година вече сме направили три деца. Успех.

12.   Благодаря за съветите и разбиранията надявам се някой ден отново да пиша но по тема за майките :)) Номер 9 НИКОГА НЯМА ДА СЪЖАЛЯВАМ ЧЕ СЪМ СТАНАЛА МАЙКА!!! :))

13.   Далеч не съм сигурна за майчинския инстинкт, който се бил опявявал от не зная-кога-си. Куклите са си културно явление. И аз съм играла с барбита, но не съм ги третирала като бебета и такива. Играла съм и с конструктори, колички и определено те са ми били по-интересни. И до сега изобщо не се умилявам от бебета, а напротив.
Авторке, бебетата не са само за гушкане, не си готова.

14.   Миличка това понятие майчин инстинкт ми е непознато. На 22 г. съм, жена никога не съм обичала децата и никога няма да ги харесам, просто ми е непонятно какво толкова очарователно намирате в тях, аз НЕ искам деца никога. Но щом толкова искаш дете действай, направи го дано ти донесе много щастие, направи това, което ти подсказва сърцето, макар да си млада и ти желая успех в бъдеще дано намериш щастието :))