Споделена история от Тинейджърски

За гадния бой
Здравейте
Крайно време беше да споделя това с някой но мисля че не мога с наште...

Значи едно момче на мойте години се ми се дразни заяжда се с мене и аз си тряа удряме даже а той е дребен аз сам на 14 години 1.79 около 70 - 75 кила и си трая щото не
искам проблеми НО...

Гадното но, пребираме се с мойте приятели и той се блъска в мен и вади бухалка и аз му викам ще ме удариш ли с нея? Тоя я хвърли и ми удари шамар аз не знам какво ми станаа за първи път се виждам такъв побеснях напрао тупаници в главата окото му е синио и подуто ритници и накая го исправих и му казах:

- Казах ти че нейскам да се бия и той чак тогава ме удари.. не ме заболя но както и да е

И така го другия ден отивам на даскалу нищо мени каза и свърши 7мия час излизам и 20 човека и той седат и ме чакат излизам аз уж се надявам да избягам и нали хукнах да бягам и избягах де и след обяд вкъщи идват да думкат по вратата пак с бухалки ножове викат ме да ма бият и си останах в нас без да им се обадя и това беше за този ден същност днес...

Утре не знам какво ще става и дали пак ще мога да избягам но ако някои може да ме посъветва как да постъпа към полиция или по някакв друг начин защото тия хора ги познам способни са да убият и човек може да звучи налудничево или пак откачено но това е самата истина и вече сам в нестяст какво да правя моля помощ...

Коментари

1.   Кажи на вашите и ако трябва с полиция. Тя респектира! Но не отлагай да не станат по големи проблеми.

2.   Най-добре поговори много сериозно с родителите си. Те най-добре могат да ти помогнат. Защото доколкото разбирам от разказа ти става въпрос за нещо сериозно. Сигурна съм че родителите ти няма да ти обърнат гръб.

3.   Еи момче бъди много внимателен. Трябва да кажеш на ващи и на полицията, съгласна съм със номер 1. Това е единствения начин. Явно тоя си го е търсил и си го е получил, но гадното е че има хора зад гърба си. Не знам колко са големи "неговите хора", но все пак ще имат страх от полицията. Щом са идвали до вас значи много са ти набрали. Лошо е деца на 14 години да се бият така, просто съм уплашена какво става с вашето поколение мамка му. Желая ти успех, ще чакам отговор от теб да казваш какво е станало.

4.   Родители, полиция, всичко, ако можеш предизвикай го на честен бой, ако се съгласи натупай го и да се приключва; нямаш ли си и ти тайфа?

5.   От автора: Ем да мисля да сигнализирам в полицията но не знам дали ще помогне.... но ще опитам :)

6.   Mомче, аз ако бях на тебе излизам от вратата и ако почнат да ме бутат ги налазвам всичките... ако имаш някой по мощен приятел го извикай да дойде до вас и ги изкарвате от входа с шамарите..

7.   Миличък, кажи как са се развили нещата.

8.   От автора: Еми мисля че всичко ще се управи такаде надявам се ся от полицията оредиха среща с майка ми и неговите родители и ще видим нататак благорая все пак на всички ви ;)

9.   Не искам да те обиждам, но според мен това е детска работа. За съжаление по малките не мислите много за последствията и затова те съветвам много да внимаваш.
1. Говори с родителите си!!!!!!!
2. Движи се винаги в група.
3. Движи се винаги на уживени места (на тях не им стиска да ти излезнат след като има по възрастни).
За съжаление такива лайна като тоя разбойник дето те заплашва заслужават едно хубаво наказание, но предполагам че просто родителите им не са достатъчно кадърни да си възпитат детето.
(М 17)

10.   Приятел, моя съвет е да си носиш винагъ със себе си нож, бокс или някакво друго оръжие за самозащита! Ситуаций много за сега си успял да разрешиш проблема с родители, полиция и прочие мирен път, но винаги гледай да имаш нещо в джоба си! За да няма изненада след някоя друга седмица.

11.   Здравей, какво стана с твоя проблем, поукротиха ли се нещата? Аиде ще чакаме отговор.

12.   Значи аз съм на 14 брат ми е на 15 той пък е голям бияч само с проблеми си има веднъж си спомням как спука от бой двама наведнаж направо им еба мамата смачка ги от бой и те вдигнаха целия град на крака да го бият брат ми идваха с ножове ками ама съвсем сериозно щяха да го убият тои избяга разбира се ама не можеше да се кри дълго.

Той беше на 15, 104 кила много едър и му скачаха по 23-25 годишни нямаше как само трябваше да извика нашите та татко дойде говори с тия дет трябваше да го бият и оправи сичко по човешко начин и до сега брат ми е приятел с тези които щяха да го бия --> Съветвам те да споделиш с вашите те най-добре! Ще ти помогнат сериозно.... ПИШИ пак! Какво е станало !!!!!!

13.   Едва ли ще сам ти полезен с моя съвет, но ако пак ти се отваря го натупай без да му мислиш, така като го натупаш 3-4 пъти ще му омръзне да го бият и ще спре да се заяжда, има вероятност и теб да те натупат ама не може само ти да биеш...

14.   Здравей.Моят савет е тренирай нещо като кик бокс,бокс,карате и.н.т.Носиси бокс щотоо тия копелета се мислят за голямата работа с тия ножове и наи различни. извикаи 3,4 ии деистваите.

15.   Абе секи ден се бияя с някви мръсни копелета и ми е писналоо аз съм на 13 верно и мен ме е страххх но им давам да се разберат ;)

16.   №15 - това на коя компютърна игрица го правиш? ;)

17.   до 10. - ТИ ЛУД ЛИ СИ БЕ, ЩЕ ВКАРАШ МОМЧЕТО В ЗАТВОРА!!!
В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ НЕ СЕ БИЙ С ОРЪЖИЯ, ТАКИВА БУДАЛИ КАТО ТЕБ ОТИВАТ В ЗАТВОРА АКО СТАНЕ НЕЩО, ГОЛЕМИТЕ НЕ ГИ ЛОВЯТ!!!
Отивай в полицията, но най-горещо те съветвам ДА СИ СМЕНИШ УЧИЛИЩЕТО. Явно учиш в някакъв бивш техникум по технически неща и сте повече момчета и има доста хулиганчета. Махай се от там - по-добре по-лоши оценки в по-добро училище, не с такива да си делиш коридора и класната стая!!!

18.   аз лично незнам аз винаги имам хора до мене на който мога да разчитам като се бият с бухалки покажи че не те е страх НО ТИ НЕ СЕ БИИ най добре да събереш и ти хора който да решат проблема но не налитайте на бой и трябва първо вие да ги видите защото ако са много повече ще си имате проблеми
има и друг вариант отиди до тях без да се страхуваш и им разкажи и им обясни те какво печелеят и заради него до каде ще стигнат просто слушай какво ти говори главата кажи им че нищо не печелят само губят ще го защитят ДОБРЕ но после мислят ли кво ще им се случи ако тръгнат директно на бой не реви това ги прави още по щастливи да те удрят най накрая ги атакувайте но не ти ти стоиш на страна за да не си ти виновният после ;);)

19.   №18, Ако отиде до тях и им каже "нещо" може още повече да го ступат!

До автора: Кажи на полицията, на родители и близки, на директора на училището ако е нужно! Кажи му, че са били поне 20 срещу един свестен човек (ти), че са носели ножове, кажи му че ги знаеш какво представляват и че ако не си избягал сигурно са щели да те убият :(

20.   Значи постъпил си добре според мен. Ако познаваш хора викаи ги, но ако не познаваш никои кажи нали си мн боен 1в1 и го мелиш отново въпреки, че в боя няма гаранция

21.   Не слушай тези където ти викат да тренираш и да носиш бокс после ще излежиж един живот щото щом си почти метър и осемдесед значи ако го удариш един път и е до там затоваче не се занимавай като дойдат до вас ако имате някаква фълшива пушка и т. н искарай я и да видим как ще те гледат следващият път

22.   По добре не се бий ето и аз ще ти дам съвет
За годините ти си добре 1. 79 и си 75 кила направо си отлично здраве но ако те тормозят не търси причини да се биеш а говори с директор психолог или ресурсен учител
а най добре кажи на ваще и на полицията за да се оправи всичко

Миро

23.   Нали знаеш? Мачкай, за да те уважават!

25.   Вместо да се стига до полиция и груби мерки мисля че трябва да му се извиниш нищо че незасложава, пробвай се да станете приятели :)

26.   Имаше подобна тема в измислени истории.

27.   Бий се мръсно!
FD

29.   Отиваш в някои магазин за оръжия, и продават спрей за парализиране на кучета.. той е за самоотбрана. На мен ми върши страшна работа с кучетата.. а съм чувала че действа и срещу хора. 7 лв струва.

30.   я сега кажи 5 години по-късно, колко си висок защото и аз съм като теб 180 и 75 кила на 14 год :)))))00