Споделена история от Тинейджърски

На 16, а си падам по доста по-големи мъже от мен
Здравейте!
Аз съм момиче на 16 години. Та проблемът ми е че си падам по доста по големи момчета(направо мъже)от мен. Искам да кажа мъже на 25-26 години! Рядко се случва да харесам момче на моята възраст, защото повечето ми изглеждат недоразвити, въпреки че има изключения.
Въпросът ми е според вас нормално ли момиче на моята възраст да харесва мъже?

Коментари

1.   Нормално е!!! В теб има много бушуващи хормони.... но това не бива да те плаши. Наистина добри мили обичливи грижовни свестни момчета почти не останаха.
Noood

2.   Абсолютно нормално е. Търсиш момчета, с които можеш да разговаряш, които могат да ти помагат и, които имат развита психика. Ако аз имах възможност да се срещам с по-развити момчета от мен, щях, но само заради психиката им и за да научавам повече за бъдещето.
Замисли се защо харесваш по-развитите мъже. Едва ли е защото момчетата на твоята възраст за ниски или без мускули. Може би търсиш по-развита психика, а не физика. Задай си този въпрос. Познаваш себе си по-добре, от колкото ние те познаваме за това не търси отговор от нас, търси го в себе си.

GG

3.   Момичетата се развиват по-рано от момчетата, затова мисля, че е нормално. Момчетата си остават деца по-дълго от момичетата. Момичетата са като цяло по-отговорни. Затова е нормално да искаш някой на твоето ниво. Мисля, че в тези момчета/мъже намираш някой на твоето ниво.
~*Отхвърлената*~

4.   Да, нормално е!

xperia

5.   Да напълно е нормално. Има пък мъже на 25, които си падат по 15-16 годишни момичета като теб, такаче не се притеснявай.

6.   хахаха еми нали знаеш момичетата по-бързо се развиват аз съм на 17 и съучениците ми се струват много смотани и смешни и аз харесвам по-големи момчета, но не го намирам за проблем, само гледай да не са толкова големи-10 години, защото със сугурност ще искат други неща от теб и мисленето им ще е доста по-различно, а и ще изглежда смешно в очите на останалите, придържай се да са 3-4г по-големи, а и твоята възраст може да си харесаш някое симпатично и готино момче, винаги има изключения

7.   Колко е хубаво да има някой като мен! Много ще се радвам, ако по някакъв начин си попишем с теб. Аз съм колкото теб : )

8.   Аз на твойте години си падах по още по-големи.

9.   Аз съм на 15 и не знам дали моето е нормално, но аз си падам по 40-50 годишни. Аз ли съм вече изкуфяла или...

10.   И аз си падам по мъже над 20, а е имало случаи и над 30, а съм на 13 години... Причината е в това, че за повечето от момчетата, а дори и за момичетата на моята възраст любовта и приятелството са "лапешка" работа и всеки гледа да се изфука с това. Думите "Обичам те! " станаха като "Здравей! " навсякъде и най-вече във връзките на нашата възраст. Не искам тийнейджъри, които не са наясно с живота и себе си. И е истина това, че освен на външен вид, зрелите мъже ме привличат най-вече с развитата си психика, защото не искам просто да се натискам и прегръщам с половинката си, а да мога да говоря с него. Жалко, че са малко мъжете, които биха се интересували от момичета на моята възраст, освен, ако не са педофили. (: