Споделена история от Тинейджърски

Няма я вече
Понякога в живота ми настъпват промени, и незнам какво да направя по въпроса.
Никои не вижда болката която е в мене! Никои няма да разбере характера ми.

Имаше една любов за мене. Но тя ми каза, че няма нищо между нас, че всичко е свършило. Това ми разби сърцето. Но също така ме накара да се замисля, да променя някои неща, за секунда да забравя за мене. Биляна се казваше тя, моята любов. Макар много километри да ни делише аз я обичах истински.
Сега като си спомня за нея ме кара да се усмихна, неиния смях, неиния начин на говорене, всичко във нея ме кара да тръпна. Тя беше на 21, а аз на 18, годините нямат значение, любовта е без гранична! Това е най-трудната история от моя живот, която никога няма да забравя. Беше прекалено хубаво за да бъде истина...

Коментари

1.   Звучи страхотно, изречено от устата на един мъж!

KisSkIsS

2.   Мерси. Просто исках да излея душата си. И прецених че в този сайт е най-подходящо.

3.   Хубаво е да споделиш с някого, добре си направил и ти желая успех! : )

KisSkiSs

4.   :( пожелавам ти да изживееш такава любов отново дори и по-силна, но този път да я имаш завинаги....

5.   Който го е грижа за теб, ще те разбира или поне ще се опита да те разбере :) Един ден в живота ти ще се появи друго момиче, което ще те обича :) и няма да те предаде, което ще иска да бъдеш щастлив. Когато тя се появи, не я наранявай! Сърцето ти е разбито, но никога не разбивай само поради това и други сърца. Казвам го, защото знам, че когато си наранен, без да искаш нараняваш тези които те обичат! ... Преживей болката си, и се подготви за нови усещания и чувства. Тя е някъде там, тази която ще те обича какъвто си... Оглеждай се за нея.

~winterfire~

6.   Аз искам да те посъветвам да и пишеш, или да се свържеш с нея (разбира се, ако имаш възможност). Не изпускай момичето, което ти е дало незабравими спомени... Аз все още чакам един "глупчо" да ми пише. (Сигурна съм, че има чувства към мен). Но нито аз мога да "пречупя" гордостта си, нито той.. Но самия начин, по който се запознахме, ме кара да си мисля, че няма нищо случайно.. и, че пак ще сме заедно.

7.   Хора мерси.
Но просто незнам какво да направя :( имам връзка със нея както ме пита номер 6. Нещата могат да се оправят но несъм сигорен още.
Просто това момиче ме кара да живея, тя е всичко за мене!
Бих си дал здравето ако трябва да живее тя!!!!
Та последни коментари, какво е добре да направя, да и пиша и да се помъча по някакъф начин да се здробря с нея или да хващам ножа, вените и краи!!!

П. П От Автора