Споделена история от Тинейджърски

Да му пиша ли?
Има един колега от моя курс, на празника на студентите 8 бяхме в Банско и така се случи, че бяхме малко пинали и го направихме. Целия курс разбра, постояно го питаха дали е вярно и мен ме разпитваха, и ние отричахме. След тази случка не сме се виждали и чували , само във университата и само общи неща сме си говорили, за това и дума не е ставало. Да му пиша ли за празника му или не ? Моля помагайте, имам чувства към него и вече не мога да го гледам само отстрани.

Коментари

1.   Пиши му.

flawless

2.   Не разбирам защо ни питаш нас. Пиши му, или искаш някой друг да ти реши проблемите? Не знаем как се чувстваш, не знаем какво искаш, ти решавай дали искаш или не искаш да му се обадиш.

Death_Blade ^

3.   Да естествено не си заслужава само ти да се мъчиш а той да не знае :)

4.   Намирисва ми на влюбване.. няма лошо в това, пиши му, но за най-сигурно му се обади! Аз бях в подобна ситуация като теб, не му звъннах, не му писах и хоп той си замина за САЩ и го загубих завинаги! Давай смело и не се колебай като мен :)

5.   пиши му

6.   пиши му, но не за празника, а за себе си. какво имам предвид - прояви интерес, било то и като повод да е празника, но и не само... дай му да разбере че си колкото културна толкова и заинтересована

7.   Хъмм, разбира се че отговара е, да, пиши му! ... :) Виж, виж
колко мнения, са ти казали същото. Би било срамота да имаш чувства и дори да не му кажеш едно здрасти, или как си!!!

Като студентка, вече не си чак малка, и за напред ще трябва да се научиш да вземаш решения, отговорите на които се намират в теб самата ;) Няма винаги да можеш да разчиташ на мнението на другите, за да решиш какво да направиш. Искаш ли нещо, чувстваш ли го, ами направи го!!! И никога не се двоуми. Защото, вчерашния ден е история, утрешния е загадка, но само днешния е дар, и може никога да не се повтори. Е дано разбираш, когато ти се предоставя възможност - грабвай я!

Какво им се оставяш на другите и техните приказки за вас двамата. Все тая какво казват другите, не трябва да ти пука дори. А теб те е срам и се притесняваш, от тяхните раздумки, до такава степен, че да двамата да не си продумате нищо. Я давай смело и каквото стане стане, може пък и той да има чувства :)

~winterfire~

8.   Нищо не губиш, ако му пишеш! :)

9.   Благодаря ви много аз му писах но нито кос нито вест мн сте прави ии не само за празника но ипо принцип ще му пиша, и заради съня които сънувах „двата бяхме в леглото ми мн се желаехме но и двамата се притеснявахме да се докоснем и треперяхме от вълнрвие че сме заедно, , отнова благодая ви хора

10.   ако наистина го харесваш пиши му няма смисъл да стиш и да наблюдаваш безучастно. така нещата няма да се променят! а освен това не губиш нищо ако опиташ, можеш да загубиш ако не направиш нищо :)