Споделена история от Тинейджърски

Не знам как се отваря момиче
Здравейте аз съм момче на 19 години и имам един проблем. С приятелката ми сме заедно от 3 месеца и още не сме правили секс, защото тя е девственна (тя е на 16 години), но тя ми ми намекна че иска да го направим и аз го искам но проблема е че не знам как се отваря момиче а съм чувал че нещо се прави с шийката и не може да се каже че съм много опитен в секса.

Кажете ми какво да направя как да подходя.

Коментари

101-131 от 131

120.   Аз сьм на 17 още не сьм правил секс и тя е на 16 за прьв пит ще го направим дали ще мога да я отварям сьз 12 см. Помогнете ми моля ви...

121.   Попринцип не зависи от члена ти ами от теб но ти си решаваш

123.   просто бадете внимателни момчета
деистваите внимателно! А и ако някои от вас е на 20 и все още не е... да си викне курва
а за това кога ше стане, то ше му доиде времето!

124.   Хора, първо се научете да пишете грамотно и тогава се е*ете на воля. От коментар 1 до 123 с малки изключения, , ВСИЧКО ВИ СЕ РАЗБИРАШЕ"

125.   Първо се научете да пишете грамотно на български език, а после правете това-онова. Неграмотен народ, проста държава. Толкова много грешки срещнах в почти всички от коменталите! Браво, №124 - радвам се, че все още има такива хора!

126.   О, боже! Самия факт, че 13-14-15-годишни момченца питате как става и искате подробни обяснения говори, че изобщо не сте готови за това. Просто нямам думи...

127.   Искам да ви кажа че това нащо днешно поколение е направо ужас! и не е хвалебно да се еб*ш на 12-14 години направо е плачебно.. НА къде отива света БОже м0й.. ;хх

128.   Момчета аз съм на 13 отворена съм от 11 годишна бяхме малки нищо не знаехме с моя той беше на 13 легнахме в къши нашите ги нямаше направихме го и готово нямах и 1 капка кръв даже обаче чувството с циганче е мн по различно от нашият клас имаме две три не са мн различни но има ч различно облича се както трябва не ходи развлечен държи се културно и с него съм го правила с него беше мн по яко ;)

129.   128 абе ти каква си бе? малка нимфа? !
скрий се някъде!
ПОЗДРАВИ
ДЕДОВИЯ

130.   Абе пичове, аз съм на 14 и моята я отворих преди 1 седмица и мина идеално! Мнооооооооого ме беше страх за нея, защото и мен ми беше за пръв път. Важното е да си внимателен с момичето и всичко е от самосебеси! :-) Успех на всички, на ккоито им предстои да отворят своята полувинка!

132.   Нямам думи за това какви хора има днес, като в случая имам предвид деца. Помислете малко за това на колко сте години и след това за секс. Играйте пред блока, на площадката, "не се сърди човече" или каквото там искате... Наистина не мога да повярвам... Срамувам се да бъда част от това общество, където главна ценност е кое момиче е правило секс по-рано и кое момче е нае*ало повече момичета. Засрамете се малко. Аз съм на 19 и определено не съм се занимавала с такива неща, когато съм била на вашата възраст. Дори за себе си не знам дали мога да кажа, че съм пораснала напълно. Правих секс с приятеля ми, защото се чувствах готова, а не защото всичките ми приятелки го бяха направили вече. Малоумна история....

135.   12-13-14 годинине сте ли много малки за тези неща

136.   Отваряне? Тва да не е консерва, бе момчета? Всяко нещо трябва да се премисля внимателно, защото има риск от какво ли не... 12 - 13 - 14 малки сте. Се пак няма да превръщаме България в една дълга - дълга магистрала с наредени от двете страни проститутки!
Е.

137.   давай смело аз я отворих първата на 13

141.   Здравейте, Аз съм момче на 17, а приятелката ми е на 15. От известно време и двамата показваме желание да го направим. Аз НЕ съм детствен, но до сега не съм отварял и нея я е страх доста! Ще ме посъветвате ли как да подходя, когато настъпи момента. Аз горе долу знам, ама все пак реших да поискам мнение от някой друг по-опитен по "отварянето". Ще чакам отговор! Благодаря ви предварително!

142.   Здравейте, Аз съм момче на 16, а приятелката ми е на 15. И ние смятаме да го направим, но нея много я е страх, а аз дори не знам как се прави това. Моля ви кажете!

145.   Номер 142 ако прочетеш всички коментари ще рабереш! Хората ясно са описали всичко :)
Колкото до моя въпрос той не е точно свързан с отварянето а с това дали трябва да се обръснат космите от клитора преди 1-вия път. Мерси предварително!
П. П момиче съм :)

146.   Е как става ми вдигаш и краката вдигаш си самолета разкрачваш я и после самолета влиза в хангара БАВНО И ВНИМАТЕЛНО!!!

151.   искам да попитам как точно трябва да отворим момието. Аз съм на 15 и имам приятелка и започнахме да си говорим за секс. Може да е глупаво но аз не знам как точно да отвора момиче. )тя е детсвена чувал съм само че трябва да е първоначално с пръст но как точно става. :) :)

154.   Aз съветвaм 1во дa бъдете мн внимaтелни с момичето! Не бъдете груби aко и е 1ви път зaщото после може и дa не искa... прегърнете я силно и зaпочнете дa я целувaте по врътлето и.. промушете си ръкaтa под блузaтa и, и рaзкопчaйте сутиенa.. през товa време и говорете кaкво е зa вaс и я успокоявaйте ;) свaлете и бaвно презрaмките докaто я целувaте по шиятa (примерно) ;д.. свaлете и блузaтa и зaпочнете дa и смучете мн мн леко зърнaтa, след товa я бутнете леко зa дa легне и с език по тялото и нa доло дaвaте ;д когaто стигнете до доло се испрaви и я целуни по устaтa и и кaжи, че я обичaш и вс. ще е нaред.. върни се доло и зaпочни дa я лижеш.. игрaи се с устните и с език ((( нaли все пaк целтa е нa вс товa е дa я възбудиш мaксимaлно зa дa не я боли толковa мн ;) ))) aз предлaгaм дa я отвориш не с пръст, a с членa си ( почти все същото е ) 1во вкaрaй глaвичкaтa но мн бaвно aко я зaболи я извaди.. не я вкaрвaй пaк преди тя дa ти е позволилa!! щом ти дaде пaк пробвaш иии тaкa докaто не стaне.. идейно е дa и дaдеш свободнaтa си ръкa дa я държи и дa те стискa и дере зa дa е спокойнa че не сaмо тя испитвa боклa ;Д;д хaхх ( не зaбрaвяй дa и говориш през цялото време! ) товa е мн вaжно (: хубaво е и дa пускaш по някоя шегa зa дa не е толковa нaпрегнaтa и средоточенa в боклaтa ;) товa винaги помaгa!! След вс може дa се искъпете зaедно ии примерно дa зaпочнеш дa я прискaш с сметaнa и дa се смеете много ;д товa е мн зaбaвно и тя нямa дa мисли толковa зa стaнaлото и ще знaе, че си рaзличен и мн специaлен ;)
Еее товa от мен ;дд пс: момиче съм и съм нa 16 почти и съм все още девствен хaхa мисля в скоро време дa го нaпр ии дa aко гaджето тръгне дa ме отвaря ще искaм дa е нш подобно (: ;дд предполaгaм не сaмо нa мен би ми хaресaлa тaзи идея ^^ хихи успех момчетa ии бъдете експериментaлни (: вие нaй-добре познaвaте момичето до вaс ((:

157.   Аз съм на 14, и с моето момче което ходим много време искаме да го направим много го обичам и искам да е първя ми :) опитахме се но не влезе той беше много нежен но се получи и точно така гледах да не показвам че ме боли но не можех да издържа и почнах да викам защото ме болеше ужасно много после опитахме пак вече и двамата знаехме и мина като по вода още сме заедно и той продължава да е най прекрасното момче на света :)) важното е да се обичате всичко идва от само себе си :) успех

158.   Абе вие мъжете нищо не разбирате. Първия път при всички момичета ги боли, но повечето не си признават за да не ви разочароват. И то не ни боли само първия път, боли и следващите 3 докато отвора не се разшири

160.   някой знае ли има ли насрочени избори вече и кога

161.   Здравей Николай се казвам сега ще ти кажа какво се случи при мен! Аз съм на 21 а приятелката ми е на 15 преди да започнете с тъпите си коментари! Искам да кажа, че супер много си я обичам и мен ме беше страх дали ще я боли и така нататък, но бях натрупал някъв опит. Проблема беше, че и аз като теб не знаех какво да правя с нея и как да е минимална болката. Значи първо я заиграваш малко да се по отпусне закачки обарвания, целувки бъди нежен гали с върхът на пръсти те си цялото и тяло по гърба ръцете дланите на някой им харесва. После смъкни една твоя дреха първо тениска или блуза. Да види, че си по решителен после смъкни нейната блуза. Мини от устните и бавно на долу по вратлето с език целуни я нежно там. После се спусни с език на долу мини с него между гърдите и така до пъпа. Когато стигнеш там целувай я нежно едва с върхът на устните си да изтръпне цялото и тяло! смъкни и гащите и тук е момента да отбележа, че ако искаш да мине гладко вземи си един гел durex сложи малко от него на влагалището понеже може да е притеснена и тн. и да не се овлажни както трябва а и ако е тясно а то ще е много помага. Прави въртеливи движения с пръст на клитора, но гледай да го овлажниш пръста иначе ще създаваш дисконфорт и ще и стане гадно вместо да и хареса. Сложи малко от гела на влагалището потъркай малко с главичката на пениса си и много бавно и внимателно започни да вкарваш (ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ТРЯБВА ДА СИ ОТ ГОРЕ!!! )да имаш пълен контрол над ситуацията. И така общо взето направих аз нямаше почти никаква болка, а за кръв е излишно да казвам нямаше и капка. Използвай ГЕЛ много помага и не само първи път а първите няколко пъти общо взето докато свърши! Успех надявам се да съм бил полезен не само на теб, а и на други който имат същия проблем!

162.   Мажки попотай някой батко

164.   Аз знам какво да правя, но момичето я боли много. Вече взимам да се чудя какво да предприема.

165.   Аз също съм момиче на 19 но искам с някои да прая секс

171.   Първо се ограмотете.. после се ебете ;)

173.   Толкова неграмотни коментари прочетох.
Почти никой не каза, че момичето трябва да е овлажнено, за да е по лесно проникването, иначе боли лично мен ме болеше, но нямаше кръв. Успех на всички

179.   Абе каквото и да си говорим не е лесна работа.. зависи от тива какъв вид е химена на момичето ако е по-нееластична е по-теъдни и си боли, ако е по-разтеглива не е проблем. Аз съм на 20г и може да Ви звучи странно, но с приятелят ми пробвахме 1г и 3 месеца докато не стана факт секса.. беше много трудно за мен и за него, имах страшни болки защото се оказа че моят е възможно най-неразтегливият химен хаха а пък той е с доста дебел и дълъг пенис .. е как се случи магията най на края ли? С много опити с много изхабени лубриканти със сълзи ии да.. разбрах че:
1. Трябва да е възбудена много
2. следователно тя се навлажнява, но още лубрикант не е излишно!
3. Вкарваш си малкото пръстче, навлажнено със слюнка
4. Докато преди това си я лизал за да и стимулираш клитора
5. Вкарваш пръста леко колкото за влезне гладко и да се разтвори
6. Мърдаш го леко напред назад докато спре да я боли (ако я боли)
7. Вадиш малкия и пъхаш средния пръст и същото с него
8. Не препоръчвам веднага след това да се пробва с члена.. по-добре я разширявай 1,2 дена с пръст и вече на 3,4 ден давай с члена така ще е по-добре и за двама Ви!
9. Позата за 1вия път която аз препоръчвам е : тя лежи по гръб, под дупето ѝ слагаш една възглавница, за да ти е по на високо ти се подпираш с едната ръка за стената или раклата а с другата ръка си държиш члена и го пъхаш лекичко! Задължително с презерватив и лубрикант!! За да влиза по-лесно и леко! И ЗАДЪЛЖИТЕЛНО тя трябва да е ОТПУСНАТА! Ако се е стегнала няма как!ще я боли
10. Не го вкарвай целия на веднъж е малко след главичката да си го вкараш пак е супер въпросът е да се движиш напред назад
11. След 10тина мин ще и стане готино и ще започне да се отпуска още повече и члена ти сам ще влиза все по навътре!
12. СЛЕДВАЩАТА ПОЗА: след тази поза е хубаво да де размените: ти лягаш по гръб а тя сяда в теб и си отпуска главата на рамото ти и вече започва всичко :) важното е да е спокойна възбудена мокра и отпусната! Това е! Успехх

180.   Момичетата да не са консерви или бутилки, че ще ги отваряте?

101-131 от 131