Споделена история от Тинейджърски

Не знам как се отваря момиче
Здравейте аз съм момче на 19 години и имам един проблем. С приятелката ми сме заедно от 3 месеца и още не сме правили секс, защото тя е девственна (тя е на 16 години), но тя ми ми намекна че иска да го направим и аз го искам но проблема е че не знам как се отваря момиче а съм чувал че нещо се прави с шийката и не може да се каже че съм много опитен в секса.

Кажете ми какво да направя как да подходя.

Коментари

51-100 от 131

61.   И аз искам да попитам нещо "как може да познаеш дали момиче е отворено?" мисля че приятелката ми е отворена и ме лъже но моля ви споделетее.. :(

62.   Сега да Ви кажа нещо което може да ви е от полза. Бившата ми приятелка е била на 12 когато някакав идиот я е отворил. Дотук добре, но матката и не е била доразвита и вместо да е обичайните 8 сантиметра тя е била 3... Тя е получила скъсване на матката и е имала множество операций... докторите са казали че има почти нулев шанс да забременее... така че моя съвет е преди да го правите (да отворите момиче) което е под 14 години или на колкото и да е по добре отидете първо при гинеколог дайте му 30 лева да я прегледа и да сте на 100% сигурни и двамата че няма да има проблеми. Защото после цял живот единия ще го е грях че е съсипал един човешки живот...

63.   Да наистина и аз съм на този принцип. Според мен е най - добре момиче да направи секс на 16г това е нормалната жузраст да легне сус момче.. И другото искам да разбера каква трябва да е позара на момичето в леглото ??????

64.   62 - ужас, ама какво да им обясняваш, на малолетните проститутки? Някакви наперени 14 годишни си мяслят, че са на върха на вълната, тешкарят се с пишките си и в някои случаи стават необратими последствия... много жалко наистина, но като няма полова култура и всичко живо чете измисшльотини из интернет, така ще бъде за жалост. Психолози, сексолози, генеколози - абе за какво са им - като удари 2 водки е безсмъртен (само майка му и баща му да не го видят, че ще го накажа да не играе на компютъра 2 месеца). УЖАС! Уродливо поколение! УЖАС! Пази Боже!

65.   пич, всяка жена си има путка и тази путка се използва за ебане без значение девствена или не. Така че се залавяи за работа и няма смисал да мислиш дали ще я боли или не, защото 100% ще я боли. То дай да не правим деца на жените си щот като раждат ги боли :) а и секса си е едно много хубаво изживяване по време на което не трябва да се мисли за странични неща от рода на боли ли я? измих ли си маратонките? ........ и др. Просто сваляте гащите и се почвате и се кефите. А когато я отваряш ако мн я боли може да и играеш един здрав плесник по дупето за да забрави за другата болка :) Успех баце!!!!!

66.   65 - абе ти от кое село в СерероЗапаДнала България си? ОТ Краводер ли? Да ти имам селското и първобтно мислене!

67.   А след отварянето малко по късно да се забърза темпото може ли или не бива?

68.   Боже пък тук някой са големи разбирачи ! Значи когато тругнете да легнете с противоположния пол ще разбере колко е неприятно и на момчето и на момичето !

69.   Наистина е непричтно и за двамата, аз бях девствен и приятелката ми беше девствена (лоша комбинация)... Но първо с пръстчета, мн. любов и нежност се справихме нямаше дори и кръв! Някъде 2-3 мни. го правихме, защото я заболя и спряхме, след което на следващия ден го продължихме с малки болки (мен не ме е боляло въобще).

70.   аз съм момиче и според мен не е нормално на 12-14 да е първия път, та тогава момичето изобщо не мисли, просто действа, нито е развита в тялото нито в мозъка

72.   Здравейте искам да ви питам този саит http://www.goliampenis.com/ от него имали някаква полза

74.   ЕХОООООООООО ТЕМАТА Е НА 2 години, 2 месеца
НЕ ПИШЕТЕ В ТАКИВА СТАРИ ТЕМИ

75.   Пичове аз съм на 15 към 16. Бяхме на летен лагер всички бяха на плажа осжем ние двамата. Играхме карти и изведнъж се случи. Лесно беше, очаквах нещо по- трудно, но и трябва да си нежен.

76.   абе момчета пробвахме се с моята приятелка но нещо не стана за жалост ае да ми кажите малко по подробно? ? Първо с пръсти пробвах, но после опитах да си вкарам члена.. но неяя много я болеше.. мисля че не съм я отворил... аз съм на 17 тя също и двамата за 1-ви път ще го правим.. и се притесняваме.. Моля ви помогнете ми ако може..
Благодаря все пак! :)

77.   Пробвайте в кучешката поза. При мен така стана. И аз много се измъчих, чак от четвъртия път успяхме.

78.   Ами добре ще пробваме в кучешката поза. Дано стане. До сега сме пробвали 2 пъти и двата пъти много я болеше и затова спирахме.. Вече ще се надявам да стане следващия път.
Много благодаря за съвета [ 77 ] :))

79.   От 77:

Не жалете лубриканта! Задължително с презерватив и най - добре е тя да се подпре на здрава и стабилна повърхност. Примерно маса. Тя се хваща за ръба, навежда се и ти действаш. Пак има болка, но е съвсем за кратко:) И, понеже, това си е рана по същество, най - добре, като я дефлорираш, спри дотук:) Като се разработи хубаво има време за всичко. Успех!

80.   Боже, лапета на 14 годинки още с жълтото на устата, тръгнали да правят секс. Аз на вашата възраст си играех пред блока. Колко е деградирало днешното общество не е истина.

81.   Здравеите, аз сам на 16 вече и мочта фр тя е в чужбина но лятото си идва и ми каза че иска да го правим :).. но никога несам отварял и незнам.. ште ппомогне ли някакав мехлем от онези дурекс?

82.   Здравеите аз съм на 15-години когато правихме за първи път секс с приятеля ми не ми текна кръв нито при втория път това норманоли е моляви пишете много съм притеснена?

83.   отвория като покажеш любовта си към нея

84.   Така аз съм на 24 години и за сега съм отворил 3 момичета. И 3-те пъти беше по един и същи начин. 1-во трябва да си много внимателен с момичето след това много бавно трябва да вкараш пениса си в нейното влагалище, но не целия. Отначало малка част от него след това, ако момичето иска да продължите постепенно започваш да го вкарваш по-навътре и така нататък. Успех от Н. :)

85.   моля отговорете на 82

87.   това че не ти е потекло кръв не е никакъв проблем по-голям проблем е да ти потече.

88.   моя е много голям, а приятелката ми е доста тясна отдолу, като го направихме аз без да искъм го вкарах целия изведнъж - и тя изпищя доста силно и се уплаших. Много я болеше и кървеше но беше кратко. Другия път го направихме и тя ме помоли да го направя отново :)

90.   модератор - не публикуваме коментари, написани на латиница!

91.   МЕНЕ ПЪК МЕ ИНТЕРЕСУВА да не пускам сега нова тема, защото е глупава ОТВИТИ ЛИ ПРАВИТЕ СЕКС, ИЛИ ЗАВИТИ. НА ТЪМНО, ИЛИ НА СВЕТЛО. ПИТАМ НАЙ ВЕЧЕ ЗА ПЪРВИТЕ НЯКОЛКО ПЪТИ.

92.   Първият път ми е бил в късния следобед... не беше нито светло, нито тъмно, без лампа. има чар и в двата случая. тъмнината понякога много ме възбужда, защото разчиташ на усета си.. но пък на светло гледкаш всичко и най-вече очите...

Винаги сме били отвити... още не съм правила секс под завивките, защото просто се премятаме навсякъде, ставаме от леглото, катерим се прави.. какви завивики.. те са полсе за гушкането ;)

93.   Така аз съм на 15 а тя е на 16 ии не сме го правили още и скоро може да го направим и да ви питам когато я съблека какво точно трябва да направя??? да си вкарвам пръстите или направо кура? иначе знам 4е трябва да я навлажня... помогнете мии? !? !? !

94.   Аз мисля, че не трябва да се притесняваш изобщо!! С моя приятел не сме правили уговорки, просто една вечер излезнахме и така се случиха нещата. Лично мен ме болеше малко, на него също му беше за пръв път(поне той така ми каза), но не долавях никакво претеснение от негова страна. За кръвта при всяко момиче различно, при мен нямаше изобщо, което беше супер, защото винаги съм се притеснявала от това!! Сега вече всичко е супер, въпроса е само първият път :D оттам нататък вие си се свиквате и всичко си идва от самосебе си.

95.   Може да я отвориш по 2 начина- или лееекичко с пръсти, или когато проникваш с пениса си, НО МНОГО БАВНО! Моят първи ме отвори ужасно зле- каза, че е като дупчене на уши, а той беше на около 25 години, опита се рязко да ме пробие и докато му обясня да не го прави, вече беше направил непоправимото! Изпитах УЖАСНА болка, а даже не беше проникнал в мене, защото мускулите на влагалището ми инстинктивно се свиха... Беше най-кошмарният ми момент, болката беше пронизваща. Не знаех дали даже ме е отворил и не исках да продължавам. Но след известно време си казах, че така недовършена и незнаеща даже дали е девствена, няма да си ходя и го донаправих само за да знам сама за себе си поне, че вече не съм девствена. И до ден днешен не мога да му го простя! Сега сме само приятели, аз имам друг мъж до себе си, не съм злопаметна, но той буквално УБИ мечтите ми и РАЗРУШИ първият ми секс!!!

96.   да ви кажа че лично мене не боля аз бях на 14 и нито ми текна кръв отдадох се на момента даже мога да кажа че първия път беше най хубав защото беше с любим човек сега сум на 16 и мога да посаветвам по маките които им предстои това нещо да го правят с обичан човек

97.   аз съм на 17 и гаджето ми е на 16 и решихме да правим секс но като вкарах члена не е потекло кръф. това значи че не била децвена мн пъти съм опитвал но без резултат?

98.   97, има девствени ципи, които са еластични и дори и момичето да е девствено, не се разкъсват и не тече кръв, а се разкъсват чак след раждане по естествен път. Познавам такива жени!

99.   Не разбирам хората като 95, които отдават твърде голямо значение на първия вагинален секс.

100.   Аз съм момиче на 18съм. Девствена съм. Моят проблем е че родителите ми ште ме разберат. За това че съм имала интимна връзка. Искам да разбера дали по някакъв начин се разбира след първия път.

101.   До номер 100. Разбира се, че веднага ще разберат родителите ти, просто ти се изписва на челото!
Сега сериозно. Какви са тези глупости има 2 начина да се разбере:
1. Ти им казваш!
2. Водят те на гинеколог и той им казва!
Или си излъгала за годините си или сексуалната ти култура е ужасяващо зле за момиче на 18 години. Незнам по какви прични, ти си знаеш... Да не говорим, че според законодателството на РБ вечи си пълнолетна, сиреч отговаряш сама за действията си и поради този факт може да правиш каквото пожелаеш.

103.   хора, моля ви, кажете, ми защо като правим секс с приятелката ми, ми е спаднал постоянно даже и като се мъча да ? го вкарам пак не не знам защо

104.   Стига сте писали вече, бе хора има 100+ отговора на въпроса. Направете си малко труда да прочетете миналите постове, а не да публикувате веднага :)

106.   Аз съм момиче на почти 20 и още съм девствена.. просто не съм намерила подходящия човек на който мога да се доверя напълно.. ще ме боли ли повече след като не са ме отворили до сега?

107.   Винаги първия път боли :)

109.   Здравейте ас съм на 15 и да ви кажа много съм чел но се притеснявам все пак члена ми не е пораснал много КАЖЕ ТЕ НУжно ли е члена да бъде голям

110.   Ако си попийнал малко няма да ти пука много и може да ти е по лесно ;]

111.   Първо ще кажа здравейте аз нямам въпроси или нещо от сорта бих казал че доста хора са се опитали да помогнат прочетох абсолютно всички коментари от чист интерес до всички момичета който неса отворени няма начин да не боли поне малко все пак ако си с любим човек просто забравяш за болката важно според мен е и 2мата да сте на удобвно място и всичко става Плавно

112.   Аз пак сам на 20, не сам го правила и не ме е срам от това - за всичко ще си дойде времето. Сексът може да е важен но в една вразка не само той е необходим. Трябва и обич, загриженост за другия, взаимно уважение и разбирателство. Първият ( и дай боже единственият ) ще е този, който се докаже с тези качества :-)))

113.   112, стига си чела любовни романи - връзка без секс няма. Поне не любовна връзка.
Можеш да имаш обич, загриженост и уважение с брат си, с мъжа си и имаш първо секс, после другите неща. Ако не стане сексът, мъжът си отива. Това е положението. За мъжете, ако не можеш да им предложиш секс, нямаш връзка, то и за нормалните жени е така - правим разлика между приятелче, брат и любовник/съпруг.
Чакай да дойде принцът на бял кон... и ще си умреш девственица!
А.

116.   Вище сега просто трябва да се оби4ате многоо !!! и лека полека да я вазбудиш и почваш да я сабличаш бавно и оттам знаеш какво да правиш, леко с пръст или с члена си и когато мислисш че е готова и го пъхаш :)))

117.   Някой от коментиращите питаше защо момичето трябва да е на поне 14 години. Отговорът е: защото е незаконно да се прави секс, ако възрастта е под 14 години (дори и когато е по взаимно съгласие). Ако обаче и двете лица са под 14 години (момичето и момчето) няма как да ги вкарат в затвора за това, защото и двамата са малолетни, а малолетните не могат да ги вкарат в затвора или поне така се мисля (консултирайте се все пак с адвокат) :)

Ако едното от лицата е между 14, но под 18 години не съм сигурен дали ще лежи в затвора, ако го хванат, че прави незаконен секс с малолетно лице (лице под 14 годишна възраст), питайте адвоката си да ви обясни.

В САЩ например, ако си дете под 18 години (не знам колко е минималната възраст) и те хванат с твои голи снимки може да те вкарат в затвора за притежаване и разпространение на детска порнография. В България не знам дали вкарват в затова за това, обаче може да вкарат в затвора родителите ви, ако се окаже, че компютъра, който ползвате е тяхна собственост (има слухове, че са вкарали поне един баща в затвора за притежаване на детска порнография, която в същност е записана в компютъра от детето).

Смятам, че не е редно да съществуват такива закони, защото така от рано се внушава на децата, че са престъпници. Знаете, че е масово явление деца да си правят голи снимки и да ги показват на приятелите си. Редно ли е на тези деца да им се внушава, че са престъпници?

118.   В някои случаи се налага "отварянето" да се прави от лекар (ако хименът е много плътен). Потърси за "Операции върху химена" - на първата страница с резултатите на Google излиза ценовата листа на една болница - 150 лв е услугата.

119.   Нещата са адски прости. Важното е да се обичате и да сте един за друг и сами ще видите колко естествено става. Аз съм на 16 и преди няколко месеца го направих за пръв път с приятеля си и беше страхотно. Той беше ужасно внимателен, седмица или две преди това ме предразполагаше само с пръст и с език, докато не свикна с един, а после и с два пръста. Самия първи път нито тече кръв, нито ме боля. Много момичета казват, че първия път е неприятен, но аз дори изпитах удоволствие, може би по-скоро от близостта и сливането с човека, когото обичам, не толкова заради самото сексуално усещане. Така че давайте, страхотно е!

51-100 от 131