Споделена история от Тинейджърски

Не знам как се отваря момиче
Здравейте аз съм момче на 19 години и имам един проблем. С приятелката ми сме заедно от 3 месеца и още не сме правили секс, защото тя е девственна (тя е на 16 години), но тя ми ми намекна че иска да го направим и аз го искам но проблема е че не знам как се отваря момиче а съм чувал че нещо се прави с шийката и не може да се каже че съм много опитен в секса.

Кажете ми какво да направя как да подходя.

Коментари

1-50 от 131

1.   Подходи внимателно и не слушай глупости! Какви шийки, какви измислици?! Няма такива работи! Просто трябва да си много нежен и да предразположиш момичето. Имай в предвид, че най - вероятно пак ще я боли, първият път е доста неприятен и разочароващ при 90% от нас - жените. Все пак, не се отчайвайте! С времето и практиката всичко се оправя!
Успех!

2.   А в какво се състои като се отвори и потече кръв спира ли се половия акт или се продължава бавно и полека наистина ще е полезно да кажете как се прави.

3.   Момче, как може да си на 19 и да не знаеш елементарни неща, ти биология учил ли си? Това е елементарна обща култура, разрови в нета и се образовай малко.

Ако не стане от първия път и я заболи и ако иска да спреш ще спрете, зависи тя как се чувства. Може изобщо да не стане от първия път. Но вземи малко се образовай за женската физиология, примерно:

http://www.ag-specialist.com/index.php?option=com_content&task=view&id=12&Itemid=12

4.   Трябва да си сигурен дали и двамата го искате. И след това започваш да я сваляш, да я галиш нежно и когато стигнете до края ...пъхаш единия от пръстите (ако ти е по удобно може и средния) в клитора и след това и члена ти.... ще я заболи малко но след третото или четвъртото пъхане на члена ти в влагалището ще и мине и ще й хареса, а доколкото за кръвта не се притеснявай, няма смисъл да спирате.......

И наи-вече трябва ти да си върху нея. Успех и да пишеш как е минало.... чао от В:))

5.   Пич, малка е момата още! По добре от зад я отвори първо, и така докато стане пълнолетна! ок?

6.   Всеки случай не като консервена кутия с отварачката!

7.   Братле няма нищо страншно или различно.. И аз мн се притеснявах когато трябваше да отворя моята... защото мн я обичах и не исках в никакъв случай да я разочаровам или да я боли... и сичко за щастие мина мн гладко и без проблеми... малко мъки докато влезе... но тряя си опорит.. лекичко нежно и така.. ако не пък има и друг път няма да се притесняваш!

8.   Приятел ако се страхуваш, ще те заместим ако трябва хахах, давай смело.

9.   Пениса ти знае. Само внимателно.

10.   Ооо наебия яко :Д :Д :Д

11.   Абе хора това с отварянето е много просто при мен се случи когато бях на 14 години с 1 съученичка.
Много искахме да го направим и с течение на обстоятелствата се получи и не беше никак трудно нито мен ме заболя нито нея и на двамата ни беше много приятно така че не се страхуваите за отварянето... лесна работа е ;)

12.   ето отговорите които ще ви задоволят
http://www.paparak.bg/modules/news/article.php?storyid=63

13.   абе не при всички е безболезнено. Някои ги боли други не. При някои има кръв пру други не. Тъка че не е кой знаи колко лесно

14.   ае брато виш ся как стоян нещата патво я сваляш както каза еим маняк по отгоре после я гледаи да я възбудиш... нейно галене на всички места... сваляш и дрехите обаче бавно и я целуваш постоянно от там лягате на леглото ли там кадет решите... до колкото направих аз ще трябва да и лижеш путката и като мислиш че е добре увлажнена вече почваш да и вкарваш които праст ти е удобен... може да не текне крав не е задължително... и краината фаза е да вкарваш бавно половия си члвен може да я заболи ако и го вкараш изведнъш :Д. Ся ти каам ко стана с мойта аз така направих и наистина беше мн ефективно ;) успех ямиго

15.   Номер 4 много ми е интересно как се вкарва пръст или член в клитор :)))))))))

16.   Тряа да си отворил момиченцето :Д ама за таз цел тя трябва да е наи малко на 14 год... ште разбереш по нататък кат станеш по голям и за таз цел има порно саитове гледаи и се учи :Д:Д

17.   Пич не се притеснявай .... и мога да ти кажа от всички коментари до сега трябва да вярваш единствено на номер 1 :)

18.   Значи виш ся аз съм на 13 и ще ми е за парви пат и знам че се прави бавно до един момент след което трябва мннн ряско значи мен ме е страх и просто искам някои да ме научи моляви ако може и ви се занимава с деца като мен да ме научите пишете ми на skype : cs.manqk123456 благодаря предварително

19.   Аз Съм момиче на 15 години и приятелят ми ме отвори м лесно !!! Значи приятелят ми направи така !!! Извади си пениса и го потърка в клитора ми после бавно и нежно си сложи пениса в влагалището ми и малко го набута навътре и кръвта потече яко е чувството .А може и с пръсти п същия начин но не си мисли че с прасти е мн лесно !!!!!

20.   Момчето, което ме отвори го направи с пръсти...
Боля ме съвсем малко ... Но не ми тече кръв... Нищо ....
Втория път имах 2-3 капчици ... нищо повече....
При всяка жена е различн0 :)

Моя съвет е.. : Просто бъди нежен и внимателен (ангел) :)

24.   Aбе да ти кажа важното е да я обичаш и това да те води а не някой там дето ти казва да я опипваш ;) все пак и момичето ще я е страх и щом е избрала ти да си и първия трябва да се радваш. и другото нещо е че тя може и да не ти каже че я боли шот да не ти развали удоволствието тей че трябва добре да я познаваш за да разбереш дали я боли и го крие ;) пък както вече много хора споменаха при всяко момиче е различно с кръвта, болката, разтегливоста на влагалището и възбудата..шот е много рядко срещано момиче да се възбуди от първия и път почти го няма туй нещо :D айде успех и от порното няма да научиш нищо :)

26.   Искам да попитам ако си спортист дали ще тече по малко кръв или е същото и дали по малко ...

27.   Aбе от порното поне може да разбере каде трябва да го пахне щото може да се получи мн лошо

28.   Mомче слушай сега . Най важното е да си обичаш момичето... Другото не е толкова важно . Трябва просто да се разположите добрее да я възбудиш достатъчно , да си извадиш половия член и да го сложиш бавно , но не целия след товаа почваш малко по-малко по навътре и така бате . Желая ти успех :) BY D.

29.   Aм аз искам да попитам номер 16 защо казва че момичето трябва да е поне на 14
моита е на 13 и мисля че скоро ще го направим и се очудих от коментара ти ще ми споделип ли защо поне на 14 :?

30.   Няма страшно познавам момичета който са го правили на 12

31.   Аз съм момиче на 15 и наскоро го направих с приятела ми с кого хода година и нещо той е на 16 и ме отвори при мен те тече много кръв но чеството беше идеално

32.   Можи ли да ми обясните по просто и двамата сме на 14г и ме е страх незнам как се прави ште ми обясните ли с подробности и на нея ше и е за прв път

34.   Пишете обяснете ми

35.   Най доброто обяснение който даде е номер 14 .. така траа стане , защото точно така се случи и с мен и гаджето ми такаче Успех !! :) :)

37.   Bиж момче, който си задал главния въпрос.. от всички тия глупости послушай първия и четиринайстия коментар ако трябваше да те посаветвам долу - горе това е .. !

38.   И аз съм съгласен с горния коментар !

39.   Пич колкото е по -голяма толкова повече ще боли но ти не се отчаиваи.Но гледаи да си внимателен с момичето

40.   Начи брат наистина номер едно е най добре ам ас майна мойта е оворих
1 с единия пръст
2 с 2-та пръста и тогава и го вкара по бавничко и нямах никав проблем

41.   Ми тук от почти секи коментар може да се научи нещо и ако се прочете внимателно да се разбере сичко идеално.Аз сам на 15 а приятелката ми е на 14 тя е в Испания,а аз в България.Лятото когато тя си дойде вазнамеряваме да го направим ,но естествено няма как да не се притесняваме и двамата особенно тя понеже е момиче и е нормално при първият път да се притеснява мен не ме е страх толкова смисел аз съм сигорен в себеси и знам какво да направя знам ,че за едно момиче ласките хубавите думи , комплиментите са много важни и помагат и така възнамерявам да постапя така.

Да започна с ласки,леко галене по цялото тялоо целувки,така определено време зада изпита възбуда и да се предразположи след което да започна бавно и внимателно да я сабличам докато я целувам и галя смятам да отделя малко повече време към предразполагането и ласките зада се почуства тя конфортно,след като я саблека ,ще погаля отново тялото им ,ще я целуна ,ще я окуража с някои компломент и с праст бавно и нежно ,ще започна да им го вкарам няколко пати след което ,ще започна и с члена и сичко това смятам да е внимателно нежно с много внимание и най вече ЛЮБОВ.

Според мен един успешен секс зависи от чуствата и намеренията на момчето ако момчето е добро и внимателно обича много момичето си и не смята да я използва сичко ще бъде идеално ,но най вече ЛЮБОВТА ако найстина обичаш момичето и те е грижа за нея другото идва от самосебеси.

42.   Аз съм момчето от горния коментар извинете може да ставъм досаден ,но искам да дам коментар и по едни други изказвания.Значи някои казват и смятът ,че ако момичето е на 14 години или там 15 е някак си нередно или страшно и такива,няма такова нещо ако се обичате и ако се чуствате готови няма значение нормалните години за секс са 14-15-16 годишна възраст(за първия път става въпрос) затова несе отчивайте ,че момичето ви е 13-14-15 годишно.

44.   Aэ раэбрах много от това което коэвате и много мерси

45.   Tака така тук гледам че всички ви е страх от 1, път ами освен да ви дадат опътване към членовете ви!! всичко трябва да стане бавно и внимателно с МНОГО любов!!! сичко др идва от самосебе си ;)

46.   Към номера 41-Само една забежка преди да и вкараш пръст зада не я боли за 1-ви път тя трябва да е добре увлажнена иии като стана лизането може тя да тии лапа ии тогава .. щото и е по лесно няма да я боли .. тфа е моя съвет ;) успех

47.   Аз скоро ще го направя с моя приятел и .. мн ме е страх .. понеже ще ми е за 1-ви път :( , даите ми някакжи съвети .. страх ме е да не объркам нещо !!! :С

48.   Хора .. пишете моляви , аз съм от горният коментар .. направихме го .. но се скъса 3 пъти презерватива , страх ме е да не забременея , моля ви кажете кво да правя :X

49.   "К'фо се притяснявате БА ръгай здраво"

Не е така трябват няколко работи.
1. Много любов
2.Масивна храчка (бъзикам се ,трябва да е влажно)
3.Да сте на удобно място и ти да си отгоре.
4.Първо търкаш главичката във п*тката после бавно бавно го вкарваш постепенно.
ЗАБЕЛЕЖКА : Никога не бъразайте
Бавно го нахлузете ще текне кръв и си казвате "Подяволите счупих си пениса" аз ще ви кажа че не е така просто от късането на ципата на момичето ще текне малко кръв.Много е важен първия път защото ако на приятелката не и хареса няма да иска повече да го прави с тебе.

My Story:
Бях млад,красив,игрив и закачлив (миналото лято),поканих си приятелката у дома цялото ми семейство беше на море.Всичко е празно,гледахме един романтичен филм натискахме се,почнахме да се бараме по едно време на голо.Аз я хванах и я заведох в моета стая и я хвърлих на леглото(не съм я и питал даже).След дълго мачкане и смукане я попитах любезно "Ей Шттт миндил ш съ чукаме ли" бъзикам се,питах я искаш ли точно с мене да ти е първия път.Тя отговори да и всичко започна,не искаше да я лижа и тя сама намокри сливата,после съм описал как става.И вече 5,6 пъти съм го правил с нея и нямам проблеми.И не мажете с нищо освен слюнка пениса че се късат презервативите.

Успех на младите жребци !

50.   Понякога е по-добре, ако един от двамата го е правил и преди..защото съм попадала на случки, в които момчето не знае кое и къде да вкара...Аз още не съм го правила..и честно казано изпитвам срам и малко ме е страх..но така беше и при първата целувка..притеснявах се,но после просто всичко си идва от вътре-..не съм намерила човека който да ме обича толкова много и да му вярвам...когато го намеря можеби ще е с него.. :P успех на всички

54.   Aбе пич...постави я отгоре и тя сама ще си прецени кога да сяда и кога не...кога го края и кога до половината...УСПЕХ

55.   Mерси за коментарите бяха ми мн полезни аз сам на 14 и скоро време май ще дойде моментът да използвам казаното

56.   Какви са тези глупости предрасположи момичета както трябва , възбуди я ... и не винаги тече кръв при първия полов акт . При мен не тече защото момчето беше опитно и знаеше какво прави.

57.   Aз го направих преди една седмица с приятелката ми тя е на 14 аз на 15 беше много хубаво нея чесно казано я беше страх което е нормално всяко момиче го е страх за това момчето трябва да я предразположи да бъде мило нежно прес цялото време да я целува да я обграща с ласки и останалото вече става от самосебеси.

58.   Малкоо не удобен въпрос ама как едно момиче трябваа да е обръснато долуу ... смсл как едно момче харесва как да е момичето отдоло посаветвай те ме аз сам на 14 години и не сам го праела още но приятела ми иска ии аз искам но мен малко ме изтрах.. ;с

59.   При първото ни отваряне каква трябва да е позата на жените в леглото :Д

60.   И аз искам отговор на този въпрос

1-50 от 131