Споделена история от Тинейджърски

Как да получа внимание от едно момче?
С едно момче ходим от 2 години, но досега не сме се целували нито прегръщали като гаджета. Сега той учи в друго училище, но не смятам че това е проблем между нас. Всички приятели ми казват че е грозен и не е за мен, но аз не ги слушам тъй като много го обичам. От него искам само малко внимание. Два пъти вече отлага срещи. Първия път, защото майка му го карала да учи, а втория вуйчо му не можел да дойде. Също така и ми забрави и рождения ден и нестига че го забрави. но и не дойде на празненството, не знам по каква причина. след като миотказа на празненството ми вика да не се и сърдя. Аз не му се сърдя, аз съм му ядосана. Въпреки всичките негови грешки, аз все още го обичам. Приятелките ми ми казват, че трябва да скъсам, но аз не мога.

Кажете ми какво да правя да съкам ли с не го или ако не скъсаме как да получа вниманието му?

Благодаря на всички, които го прочетоха и на всички гоито ще ми отговорят на въпроса.

Коментари

1.   Та вие не сте никакви гаджета... или пък сте много малки. Напомняш ми за една приятелка, която също имаше „гадже“ от 2 години, но нито се прегръщаха, нито се целуваха, нито си държеха ръцете, а даже и не се бяха виждали от година и половина. Спомням си, че тя като му се обади той дори и не се сети коя е. Скъсай с него, той не те харесва, даже и мисля, че не знае изобщо, че си има гадже.. съжалявам.

2.   Еми аз мисля че не е нормално да ти забрави рождения ден!!! Това за срещите добре но не мисля че той има чувства

3.   Ти на колко си? Как така сте гаджета от 2 години, пък не сте се прегърнали нито 1 път или целунали?!

4.   Е тва са идиоти.. мацка послушай ме, не го търпи, минах по тоя път не искам да се връщам повярвай!!! по добре ще ти бъде сама!!!

5.   На колко години сте? И убедена ли си, че той знае че ходите :)

6.   - Как да получа внимание от едно момче?
- 1. Пускаш 50 ст. в отвора под десния му ревер;
2. Получаваш 3 минути внимание!

7.   хаха просто забрави, че сте гаджета, вие НЕ ходите.... на колко сте години, струваш ми се малка... няма как да си гадже на някох цели 2 години и да не се прегърнете дори, просто няма начин, вие сте приятели, даже не сте и много добри, щом ти забравя рожденния ден. Просто си намери истинско гадже, но според мен порастни още 2-3 години и тогава си търси :)

8.   Така по темата . Момчето може да ти обърне внимание само ако изпъкваш от другите момичета със нещо.
А веднъщ завъртиш ли му главата , няма да забрави лесно .

~Ралин~