Споделена история от Тинейджърски

Окосмяване
Здравейте, аз съм момиче на 14 години и много се притеснявам, защото осъзнах че съм доста окосмена отдолу. Не е просто триъгълник ами имам и по ануса.

Кажете ми момичето това нормално ли. И преди съм писала в такива сайтове, но имаше само глупави коментари.

Много се притеснявам, защото не искам когато почна да правя секс след 1-2 год, да съм толкова космата. Освен това искам да отида на генеколог, защото едната ми срамна устна е по-дълга от другата и завършва с нещо сиво. А не мога да отида космата.

Коментари

1.   На гинеколозите мисля, че това не има пречи, ама не съм сигурна. Нормално е да имаш и по ануса, и аз имам :) На мъжете натуралното окосмяване им харесва, прочети някои истории тук. И гЕнеколог се пише гИнеколог, надявам се да съм помогнала. За сивото, не знам какво е, а за дългата срамна устна- няма еднакви органи в тялото
Noood

2.   По първия въпрос - напълно нормално е, това е особеност на жените от тази част на Европа, доколкото съм чувала. Не се притеснявай, и аз като теб се тормозех преди години, но когато му дойде времето, има кола маска и всякакви други методи за обезкосмяване, не е необходимо да си стоиш с космите. :) По отношение на последното, лекарите са виждали какво ли не, едва ли ще му направят впечатление някакви косми. Трябва първо да отидеш до личния си лекар и той ще те насочи какво да правиш. Успех!

3.   Нормално е ти си на 14

4.   Така към 1, не бих го нарекла точно орган, ама айде. ;дд
Авторке, ти си на 14, дето се вика е нормално и едната ти ръка да е по-дълга от другата. На гинеколозите не им пречат космите, сивото нещо идея си нямам какво е, но по-добре отиди да разбереш, а за останалото не коментирам. Кво си чела, как си го чела и да не си разбрала отговорът на някакви малоумни въпроси, задавани от всеки 2-ри си е някакъв рекорд. Жива си, ще оцелееш.

П. С. - Има едно НЕЩО нарича се кола маска, има и друго изУмително викало му се саморъсначка... а да и машинката дето бръмчиии- епилатор!? Все си мисля, че с тях се маха окосмяването...

Зу-За

5.   Аз съм на 14 и по същия начин съм 'окосмена'. Преди 2 месеца ходих на гинеколог и нямаше никакъв проблем. Според мен е по тъпо, с извинение, едно 14 годишно момиче да се появи на прегледа идеално обезкосмено. :)