Споделена история от Тинейджърски

Не го познавам, а съм луда по него
Здравейте, пише ви едно объркано 15 годишно момиче. Та, проблемът ми е, че харесвам едно момче, но дори не го познавам. В едно училище сме, той е на 16. Много са ми разправяли за него и доколкото разбрах е страхотен човек. Има невероятно излъчване, усмивка, просто до сега не съм хлътвала толкова много по момче. Всеки ден пътуваме в един и същ автобус и доста често се засичаме по коридорите.

Много искам да се запозная с него, но нямам тази смелост. Писах му във фейсбук, но той не ми отговори, а само ме сръчка. Не знам какво трябва да означава това, но ме е страх да му пиша отново, просто имам чувството, че ще направя някой гаф. А и се отказах след като една приятелка ми каза, че на него сигурно не му пука. Много съм объркана..

Коментари

1.   По-добре опитай, отколкото да съжаляваш след време за пропуснатите възможности. ;)

Bitchy

3.   С времето идва опита, а с опита идват и добрите решения :) поживей и ще видиш.. ще имаш още много хлътвания и влюбвания споко

4.   Щом не ти е писал.. нещата са трудни.. Но може пък да е срамежлив, не знам но не се самозалъгвай.. :)

5.   Ами сръчкай го и ти : )! Една година разлика не е кой знае колко по-голям от теб. Пробвай пак да му пишеш.. Започни със Здравей, как си, какво правиш и така. Туко виж завържете чат.. пробвай! : ))

6.   Здравеи.
От това което прочетох ще ти кажа едно.
Ако е свободно момче трябва да преглътнеш тази срамежливост и да се заемеш по въпроса. Накараи го да те види!!!!
НО ако момчето си има приятелка по-добре го остави!
Не бъди със извинение поредната к*р*а!!!

~Ралин~

7.   (Авторката) до номер 6, ами да свободен е, няма си приятелка, притеснявам се, защото до сега не съм имала приятел и как да го кажа... не знам как да действам по въпроса :/

8.   Или му пиши или чакай чудо. Що за въпроси? Аз когато харесвах някого му се обадих, говорих си с него писахме си и т.н. с една дума трябва да се рискува! :) А дали ще стане нещо... хм не може да рабереш докато не пробваш!
Успех ти желая!

9.   Оо аз съм на 15 години, не съм имала приятел също като теб и абе същата работа съм, но между нас има една разлика аз имам смелостта да му покажа, че ми допада, но май не ми се получава. Ох не се отчайвай и да не стане преживява се. :)

10.   (От авторката) Запознахме се, вече си говорим, т. е знае че съществувам! Но все още имам онова странно побъркващо чувство, когато го видя, не съм се отказала и няма да се откажа, лошото е че нямам смелостта да му призная. Трудно го заговарям, защото по половин час се чудя какво да му кажа. Много е мил с мен(както и със всички), приятелките ми ми казват да го прегърна, когато го поздравя, но ме е страх! Ако някой знае как да си преодолея страха съм готова на всичко :)

13.   Получи ли ви се?

14.   и аз това се питам номер 13. мисля си, че се е получило, но според мен са се разделили. нз защо си мисля така?