Споделена история от Тинейджърски

Отворих се сама
Здравейте.. Аз съм девтсвена, не съм правила до сега секс с никого и вече ми омръзна да бъда такава.

Аз съм една от малкото, които все още не са го правили. Та, днес мисля, че се отворих с пръсти. После след пръстите пробвах и с четка за зъби ( неизползваема разбира се ) чела съм, че има доста момичета, които са се отворили сами са го направили с четка за зъби и затова реших да пробвам.. Това счита ли се, че съм се отворила?
Чувала съм, че едно е да си отворен, друго е да си девствен, макар че си приличат.

Девствена си докато не го направиш с момче, така ли е?
Е, моля за мнения и отговори :)

Коментари

1.   Ами до някъде си девствена защото не си го направила с момче. От друга страна не си защото си се отворила сама (ако си го направила качествено). След опита ти за отваряне би трябвало да си имала леко кървене придружено с някаква болка, и следователно щом си успяла да вкараш пръстите си и четката значи вече не си девица

2.   И какъв беше смисълът на упражнението? Четката за зъби няма да ти разбие сърцето след това? Да, девствена си на теория и практика, само дето не разбирам изобщо защо си завираш предмети след като първият път е толкова специално нещо и... абе какво съм седнала да обяснявам на човек, който си бърка отдолу с четка за зъби (??? ). Нереално и несериозно звучи просто, ако е истина.

3.   Ттцтцт каква деградация на поколенията... "Да се отвориш" - колко ГРОЗНИ думи... Еми да, ти си ОТВОРЕНА, НО СИ ДЕВСТВЕНА!!!

4.   Е, такива въпроси и в Кения сигурно не си задават. Казано в кратце там отдолу в онзи отвор имаш едно нещо дето се нарича химен, казано на разговорен език девствена ципа. Химените са много и различни по форма някой са такива, че няма как да се проникне във влагалището без да бъдат разкъсани, други пък имат достатъчно голям отвор и са достатъчно еластични за да може да влезе през тях мъжкия член без да ги разкъса. По принцип отварянето или научно наречено дефлорацията се счита, че е настъпило когато при първия полов акт, мъжкия полов член при проникването си разкъса химена. Ето като си прочела горното си прави изводите.
Зорба.

5.   Ами и аз се отворих без да искам сама, обаче беше с малко по-голям предмет- дръжката на четка за коса. Четката за зъби е прекалено малка. А и ако се беше отворила щеше да го усетиш- смисъл малко кръв или лека болка. При мен нямаше болка, но имаше малко кръв и по това познах, че съм се отворила. Иначе една позната казваше, че се е отворила с химикалка, но на мен не ми се вярва. Прекалено е тънка за да скъса химена.

6.   Уффф, да ви имам проблемите. Била една от малкото, дрънци... Колко още много хора има, които не са правили секс....

Както и да е, на въпроса ти - да, отворена и девствена са разлини понятия. Девствена си, ако не си правила секс, и то вагинален секс, с мъж. Нищо друго няма значение, нито мастурбация, нито свирки, нито лизане, нито нищо.

"Отварянето" се отнася до разкъсването на девствената ципа, което ОБИКНОВЕНО става при първия полов акт, но както си забелязала сама, не е задължително. Някои момичета се отварят сами, а някои просто нямат изобщо девствена ципа. Тогава няма и как да бъдат отворени, защото няма нищо за разкъсване, или ако щеш са отворени по рождение, зависи как го гледаш. Това не значи, че са се родили не-девствени...

Тъй че сега си отворена и пак девствена, доволна ли си?

Кубрат

7.   Да така е! Можеш да се отвориш сама, може и да не успееш, но няма смисъл ;)

Ненн

8.   На колко години си?

10.   Още си девствена, това което си направила се нарича мастурбация. Не мога да разбера нещо при жените, щом толкова искате да правите секс, защо не кажете на някое момче или му покажете, че искате да го правите с него.. Сигурен съм, че никой не би отказал.. (разбира се, ако е поне малко хубава)

11.   Любопитно ми е на колко години си и защо ги вършиш тия дивотии?

12.   Да, правилно си разбрала. Мила не се води по чуждите постъпки. По - добре изчакай подходящия отколкото да се самозадоволяваш, но това си е твое е решението. Късмет за напред.

13.   Да си девствен и отворен е едно и също и нито с пръст нито с чедка за зъби можеш да се отвориш, не е важна дължината, а дебелината на предмета или там което ползваш

14.   значи може да ти се разкъса само химената така наречената ципа, а не дественоста означава да спиш с момче за първи път това е мисля че съм ти бил достатъчно ясен :)

15.   Здравей.
Аз съм момче :) незнам точно дали се брои за отворена но ше те питам едно. За къде бързаш е момиче? Не видях години те ти също!
Та по темата.
Едно е със четка а всъвсем друго е със момче.
Съвета ми е към тебе ако си имаш приятел да ти помогне :)

~Ралин~

16.   И всичкото това заради единия срам..
Кубрат, наистина ли има момичета, които нямат девствена ципа? Това не го знаех.

Morena

17.   Всички жени имаме девствена ципа, но при някои от нас, тя е много еластична и не се къса при секс. При повчето жени чак при раждането ципата окончателно се губи.

Нито аз, нито сестра ми сме имали кръв при първия път. Аз отидох на гинеколожка, защото първият ми приятел мислише, че го лъжа - е, тя каза, че просто не е скъсана ципата.

Да се „отвориш“ сама е глупост.

Не виждам нищо срамно в девствеността, просто състояние на тялото... временно при това

18.   "нямат изобщо девствена ципа"??? Кубрат някоя мадама те е изментила, че си й първият ха ха. няма жена без девствена ципа има жени с по еластична ципа, но не и без.

20.   Кубрате, ти тотално доказа "познанията" си в тази област. :)

21.   Морена и номер 18, не съм бил в леглото с такава, така че не мога да кажа от личен опит, но имам две познати, които твърдят, че никога не са имали. Познавам ги достатъчно добре, за да вярвам, че не ме лъжат, а и няма причина, защото не са ми били гаждета. Също така бях чел някъде, че има немалко такива случаи.

18, а ти откъде си сигурна, че няма, колко двественици провери, преди да го кажеш? Че даже и веднага ме вкара в сапунката, че някоя ме е излъгала...

Кубрат

22.   Извинявай, но ми стана много смешно като си представих следната ситуация:Ти се хвалиш на приятелките ти, че вече си "отворена" и те с възторг те питат :- И кой е щастливеца?
Ти задълбочена с усмивка на уста им отговаряш:-Четката За зъби.. :))))
Направо ме убивате от смях хлапетаа. Пък и не разбирам какво толкова пречи девствеността и какво срамно има да си девствен?

23.   22, забрави да кажеш „неизползваната“ четка за зъби (ха ха).

Кубрат, казвам ти - грешиш. Всяка жена си има НЯКАКВА девствена ципа, може да е еластична, тънка и т. н., но има. Аз лично проверих при гинеколог, след като нямах кръв при първия път и ми беше обяснено. Прочети по темата, моля те, преди да се запъваш като магаре на лед

24.   23, не се запъвам - казах, че информацията я имам от други жени, не съм си я измислил аз, няма и как, след като не съм жена. Може и на тях толко да им е бил акъла, нямам представа, ако са ми казали глупости, значи и аз сега говоря глупости. Не съм си правил труда да проверя твърдението, защото си мислех, че човек който го има или респ. няма това на собственото си тяло е достатъчно достоверен източник...

От това, което проверих сега набързо по въпроса, ципата се оказва че може да е произволно тънка (на ширина, не на дебелина) и да е само от едната страна, така че границата между "има миниатюрна ципа" и "няма ципа" вероятно е много размита...

А за кървенето спор няма, че не е задължително - дори там дето четох сега пишеше, че само 43% от жените имали кървене при първия път, така че явно ти си в мнозинството :-)

Кубрат

П. П. Какво значи "магаре на лед", не беше ли на мост? :-)

25.   :Д оле Боже :Д ставате смешни ;д 'що толкова се вкарвате и то заради някакво момиче което не си знае постъпките.. не че аз съм много голяма и знаеща за възрастта си (13 г. ), но все пак.. не е било нужно :) първия път както в по-горния коментар се споменава е най-важен и хубав може би- не знам, още не съм го правила - стига да е с човека, който обичаш :) дори и това да е когато си на 25-30 :) наистина било е напразно ;) =))

26.   СТ1: Ами възможно е. При някой момичета ципата е толкова тънка че може да се скъса без проникване а от някакво по рязко движение.

27.   Искам да попитам нещо свързано с това, преди време карах колело и както си карах, а по принцип седалката ми е много неудобна и усетих странна болка отдолу, не знам дали съм се отворила, но след това освен че пишках кръв, имаше и някакви слузести парченца и се притеснявам да не съм направила беля и ако някой е имал нещо подобно да ми обясни. МОЛЯ ВИ
!

28.   Толкова прости хора не мислех, че съществуват.

29.   Е надали си по-умна патка такава, ама ти казвам точно к'во е станало!!!

30.   ми да според мен е различно обаче да ти кажа чесно мисля че ако е имало кръв начи не си а ако е нямало кръв или болка значи си.... ама не съм запозната за това не съм сигурна дали е така или не е така :)

Падналото ангелче

34.   Често влизам в сайта и по-неполезни отговори никога не бях чела!!! Само N 13 e направил адекватен коментар-не е важна дължината, а ДЕБЕЛИНАТА на предмета, който ползваш!!!! Четка, химикалка и т. н. са много тъкни, отделно внимвай-че може някоя инфекция да си докараш като предмета не е стерилен!!! Все пак предназначението на химикалката и четката е друго!

35.   Детствена си докато не ти се разсъса ципата! Не слущай номер 1! Не е вярно!!! Не си детствена защото ти е разкъсана ципата! Повярвай ми-аз така направих!

36.   Сауна. Възрастна жена лежи на пейката и релаксира. Млада жена стои отстрани и оглежда с възхищение тялото си. Възрастната жена я погледнала и казала:
- Хубаво тяло имаш.
- Така е! – кокетно отговорила младата.
- Сигурно мъжете тичат след теб?
- И още как! – още по-кокетно отговорила младата жена.
- И предполагам, ти не им даваш?
- Разбира се, че не им давам! – гордо и наперено заявила младата.
- След време… толкова ще съжаляваш.

37.   за твоята работа има нещо наречено презервативи.. шанса за забременяване е нищожен, забавлението ти е гарантирано.. за мен е пълна простотия да си го причиниш.. господ е казал че ще стане при сексуален контакт, значи това е реда.. както и да е на практика все още си девствена.

38.   Няма значение какво, или кой прониква вътре в вагината ти, ако влезне там, значи не си повече девствена!!!

40.   Наистина има жени без Девствена ципа... Търсех за приятелката си нещо и реших да прочета.... Имам приятелки които са нямали Девствена ципа пък живуркат нали??