Споделена история от Тинейджърски

Миризмата на пениса...
Здравейте. Аз съм на 15 и мисля че имам някакв проблем или просто сам заблуден....
Пениса ми мирише на гадно.
Къпя 3 - 4 пъти в седмицата и пак мирише а възможно ли е да е заради това че не съм обрязън?
Моля помогнете...

Коментари

1-50 от 62

1.   Разбира се, че имаш проблем и той е в това, че трябва да се къпеш ВСЕКИ ДЕН. Пробвай и ще видиш, че миризмата ще изчезне... Иначе друг проблем нямаш, повярвай ми.

2.   Може да имаш възпаление и от това да мирише. Отиди на уролог!

3.   Отиди на лекар.... може да е възпаление някакво, но няма как да е от това, че не си обрязан!!!

4.   Абе пичага, 3-4 пъти в седмицата, означава, че като не го измиеш 30 часа се усмърдява та нема на къде повече, мии си го сутрин даже и да не се къпеш и вечер се къпи, така се потдържа, че даже като изпадне случай за секс си го мии и преди това.

5.   Ти ненормален ли се бе пич той и моя мирише хахаа.

6.   Като свършваш в гащите ще мирише :D

7.   Секи път кат съскаш бастуна трябва да си измиеш ПЕНИСА за да не мирише ........ Иначе то и моя ще мирише ако не го мия секи дден УСПЕХ .....

8.   Пич един път и аз не го измих след кат го източих и като го помирисах на следващия ден миришеше така че го мий секи ден сутрин като ставаш и вечер като лягаш.

9.   Проблема ти не е в това че не си обрязан от това няма никакво значение, проблема ти е там, че трябва да се къпеш всеки ден и тогава този проблем ще изчезне :)

11.   Ебаси смръдливата тема! Къпете се бе хора!

12.   Мий го бе глупак. Аз се къпа сутрин и вечер и пак посредата намирисва леко.

13.   Oмг !!! 3-4 пъти на седмица... ти си ебати миризляка бе... Мии го секи ден по два пъти

14.   Oбрежи го бе

15.   Отрежи го бе :)

16.   Тъй ся и една женска да се намеси :D Ми че ти тъй както си миришеш утре ще ти се наложи да правиш секс, а мислиш ли как мацката ше го приеме такъф смръдлив? :д хаха ми къпи се по често или го мий поне 1 път на ден... елементарна хигиена...

Снежанка

18.   Не го измиваш старателно.. И моя миришеше, докато не започнах да го търкам като паркет.. :)

19.   Абе помогнете къпя се всеки ден и ми мерише като на риба :X

20.   Аз съм момчето от 19. значи къто се къпеш го измии със съпун лъскай докато се не изпразниш ама докато лъскаш да си го намазал със сапун и изчезна миризмата :)

21.   Аз четох в една друга тема че моеш да си правиш промивки с чай от лайка по 2-3 пъти в седмицата демек да си лъскаш в чашка например но ако не помогне напрао си го режи кво ти дреме за един х*й ли си :Д

22.   Човек къпи се секи ден ве ..... Аз съм също на 15 и всеки ден се къпя и досега не ми е миришел никога ..... И сега в каквато възраст сме трябва задължително строга хигиена ! Сещаш се пубертет ;) ..... И 1 съвет като пикаеш го обели източи го и пак си го върни обратно или както искаш ;) . Така няма да се вмирисва .... А и няма лошо да го обършиш в гащите :D .

23.   Абе пич..това на какво прилича..?! Стегни са малко..вика по 3-4 пъти на седмица се къпя и мирише..ами ще мирише я..Седмицата има 7 дни,а ти се къпеш в 3 от тях..ами останалите 4..?! ;дд КЪПЕ СЕ ВСЕКИ ДЕН..!!!Ами замисляш ли се как ще се почувства мацката..това е бахти отвратителното..!!Веднъж попаднах на тъкъв..преди да му сваля панталона се отказах..!! Гнуслярр..!! Нищо лично ;]

Лолiiтаа ;]

24.   Оваляй го в сол и изчакай 10-15 мин, за да се убият бактериите. Същото може да го направиш и с пчелен мед, като него може да си го държиш и докато попие (т.е.няколко часа). Медът също е антибактериален. Тези, които са обрязани, вероятно ще се изцапат повече.

И къпането естестено е много важно. Също така - не си го пипайте с мръсни ръце, за да не си лепнете нещо сериозно!

25.   ми тези който не можем си го обелим как да спре да мирише

26.   Здравейте, подучух че мирише на риба, защото още е в процес на развиване :)

27.   Ми хуй си е това, че и пишка е даже... на рози ли искаш да мирише?

28.   Пич, аз имам същият проблем даже и ми е сух. Вземам едни таблетки по 1 на седмица и се мажа когато се сетя с крем Тридерм5. Това са чисто и просто гъбички. Остави ги какво ти банбалосват горе. Получават се при приемане на някакви медикаменти или инфекциа

29.   Достатъчно е да сложиш малко шампоан на главичката след което да го забелваш непрекъснато докато се разпени, после го изплакни добре прави това всеки път когато се къпеш! Повярваи ми че и 3 пъти къпане в седмицата ще са достатъчни за да се отървеш от лошата миризма!

Всички останали да престанат с тъпитекоментари! Не е от това че не се къпе често! Достатъчно често се къпе, трябва да знаете че честото къпане също не е полезно..!

:)

30.   „Повярваи ми че и 3 пъти къпане в седмицата ще са достатъчни за да се отървеш от лошата миризма! “

УЖАС. Аз съм жена и се къпя поне 2 пъти на ден - сутрин и вечер. В жегите и по-често - като се върна от работа, после пак се къпя преди да си легна с мъжа си, понякога и след това! Той се къпе също толкова често.
Къпането не е вредно, чуваш ли се? С 3 пъти на седмица, 100% е миризливо. Има си тоалетно мляко иначе, ако заради често къпане кожата се поизсуши, но не вониш на коч.

Просто нямам думи, млади хора сме!!! Един - два пъти на ден са задължителни и АБСОЛЮТЕН МИНИМУМ!

35.   Значи аз имах същият проблем, но на мен ми миришеше семената течност, аз съм на 18 започнах полов живот преди 2 години. Ходих на УРОЛОГ той ми изписа един антибиотик. Миризмата от семената течност изчезна, но миризмата по главичката си остана, в момента започнах да използвам разни кремове и постояно да нося мокри кърпичи, след като се изпикая веднага си го изтривам, не знам до колко ще ми помогне това защото го познах от скоро, но това си е хигиена, проблемат може да не е изобщо сериозен, но може и да е, добре е да идеш на лекар!

36.   Това са глупости. Шампоан и сапун в НИКАКЪВ случай по главичката на пениса. Най-добре е само с вода — топла, но не твърде. Всеки ден с вода осторожно се измиваш, особено по гънките под главата на пениса. После го оставяш да изсъхне така оголен и по възможност на дневна светлина. Колкото и странно да звучи, въздухът и дневната светлина убиват доста от бацилите. За да не го чакаш твърде дълго, можеш да избърсваш влагата, но задължително с нещо, което не ползваш многократно, т. е. не с хавлия. Може със салфетка, но по-хубава, че да не остава хартия по онова място. Гладиш си бельото и по възможност го переш на по-висока температура. Ако си изпълнителен, ще си спестиш много проблеми. И никакъв секс насам-натам без презерватив. Дори и орална любов не давай току-така, от нея също се лепват много неща. Пази си здравето и ще ти се отплати.

А да, и никакви мокри кърпички. Онзи съвет горе не е много добър за мокрите кърпички. И си мий ръцете не само след ходене до тоалетна, а и преди това, преди да си го пипаш.

37.   Взимаи четка и гъба и почвай яко.. както и другите ти казаха дори си го одрежи кво те бърка...

38.   Извинете, но как точно си ги надушвате. Отиди на андролог ГЪБИТЕ МИРИШАТ бе човек...

39.   Аз съм момиче (на 16г съм) мия се сяка вечер. Всеки човек мъж или жена ако не се измие мирише. Съветвам те да се миеш сяка вечер приятелят ми го прави и докато правим секс не мирише на спранджок.

40.   Какво е това къпане бе човек. Аз съм на 14 и мога да ти кажа че се грижа за пенисът ми по добре от тебе... Това ти го казваме всички за твое добро и когато се къпеш не си кисни гърба ами си изтъркай пенисът. Така всеки ден когато се къпеш със сапун. Дори и само топла вода е достатъчно. Следвай всичко това което ти казваме и миризмата ще изчезне!!!!

44.   Много се притеснявах от това, че миришеше моя пенис. Колкото и да го мия, търкам, каквито и препарати,сапуни, олио, лимони, краставици да пробвам, не изчезваше неприятната миризма.
Ето как реших проблема:
При всяко ходене до тоалетна или секс измивам и подсушавам много добре главичката с тоалетна хартия или кърпа. /е! не тази с която си бършете лицето :) /
След няколко дни се успокои кожата, която загръща главичката и осъзнах, че всъщност цял живот съм живял с възпален пенис. Миризмата изчезна напълно като по чудо.
Процедурата по измиване и подсушаване отнема 20-30 секунди, но миризмата я няма вече.
Гледах скоро предаване, където свързаха тези възпаления с рака на простата и други болести. Ето защо силно препоръчвам на всички да пробват моя метод.
Успех!

45.   Чувала съм че това може и да е и на хормонална основа.

46.   :D Вие твърде много си ги гледате и душите, а къпането всеки ден е вредно, може да си миеш тялото, но косата не, така измиваш натуралната мазнина, косата става чуплива и може да окапе.

50.   кой говори да си миеш косата... става въпрос за тялото... направо почвам да се чудя още ли има хора, които живеят като пещерняци и смятат. че къпането е вредно... за бога, водата не е дефицит! използвайте я!

51.   абе човек не ги слушай как така ша се къпеш всеки ден после кой ще плаща водата всеки месец!!!

53.   Викни някой кака, да ти го измие старателно със съпун и после да го дизинфикцира с вувузелка :)))))))

54.   Здравей имал съм такъв проблем, мъж на30 г. съм, не ги слушай тези дето ти казват да се миеш с сапун, точно от там ти е проблема, тази миризма се получава от това, че се миеш с сапун, ако продължиш да го миеш с сапун, в бъдеще ще започнеш да осещаш, след баня, че ти се пикае постоянно, може да получиш болки в тестисите, за това си купи интимен гел, или използвай бебешки гел, те не съдъжат сапуни. ЗПОМНИ НИКАКЪВ САПУН! Успех.

55.   Мн забавна темичка

56.   аз па съм на 13 и се къпя 1 път в седмицата и не ми мирише а пък лъскам :D :D

57.   как да го обела завинаги и да няма отгоре едно смотано такова все едно е презерватив?

60.   отиди на гинеколог и се посъветвай малко!!!

62.   Като цяло информацията е полезна но има малко отклонения. И моми4ето което каза, че всеки ден по два пъти очевидно не си плаща сама сметката за вода. Ли4но за мен 5 пъти е достата4но.

63.   Два въпроса:
1. Свършваш ли в гащите?
2. Бръснеш ли си космите долу?

65.   Здравей аз съм на 17..... 3 пати пак си добре аз се къпя по 1 път на седмица и ми смърди на ''пор'' имаме хубава къща пари всичко мога да се къпя, ако искам по 20 пъти на ден ма съм си свикнал по 1 път в седмицата, ако не вярваш, че ми мерише ела да го померишеш, ама ти казвам такава миризма и в канализацията да влезнеш няма да усетиш, направо не питай. Един път бяхме тръгнали на ски с семейството ми и бях с ватирано - поларено долнище през него го надушвах, все едно бях без гащи :

66.   Най - добре отиди и се посъветвай с уролог, най - вероятно това са гъбички, той ще ти каже какво е и евентуално ще ти предпише с какво точно трябва да го мажеш. Аз лично преди да изляза от банята забелвам главичката и го мия с хладка вода. Внимавай евентуално с шампоаните или сапуните, които ползваш защото и те могат да спомогнат за проблема ти. Но докторите и специалистите са точно за това, отиди и се посъветвай

67.   4. Пазете мъдростта за себе си, другите имат нужда от съчувствие! - т'ва ме уби, ами върви при някои уролог най-добре и ония глупости по нагоре... дане се изхварлят, не се капят толкова често ;)

1-50 от 62