Споделена история от Тинейджърски

Луда съм по него
Здравейте! Харесвам едно момче от много време. Правя какво ли не да му покажа че го харесвам, и се опитвам да го накарам и той да ме хареса но не се получава. Още малко и ще полудея. Не мога да му кажа че го харесвам право в лицето, защото ме е страх, че ще ми се присмиват с приятелите му! МОЛЯ ВИ ПОМОГНЕТЕ МИ ДА ГО НАКАРАМ ДА МЕ ХАРЕСА!!!

Според мен той не ме харесва заради външния ми вид.
Всичките ми приятели ми казват че не съм дебела и аз немисля че не съм. Но все пак имам едни 6 килограма отгоре които искам да сваля!

Така че приемам съвети как да го накарам да ме хареса и различни диети и предложения!

ПОГНЕТЕ МИ МНОГО ВИ МОЛЯ!! НЯМА ЛОШИ ПРЕДЛОЖЕНИЯ!

Коментари

1.   Ако те харесва ще те хареса за това което си а не трябва да гледа дали имаш 6 кила от горе... И както всеки знае всички сме си красиви по един или друг начин и, че някой ден ще се появи някой който ще оцени тази красота... :)

2.   Номер 1 е прав/а, че някой ще те оцени, но дали ти ще го оцениш?

3.   предполагам че искаш това момче да те обича, да се влюби в теб, а не просто да те харесва визуално.. със или без тези 6 килограма ти си специална и уникална з асебе си, всеки човек си има своите качества и недостатаци, спечели го с качествата си, а не с външния вид.. ако просто харесва външния ти вид не е нищо повече от сексуално привличане което баързо ще изчезне.. не се стреми да му се харесаш външно а да оцени характра и душата ти :)

4.   Бъди себе си и го попитай на среща. А за диетите.... няма да ти помогнат, храни се обилно (но не с боклуците по лавките) и ходи всеки ден да тичаш по 1- 2 километра и за една семица ще си ги свалила тези 6 килца

5.   От авторката: 3 ти си нъпълно права. Аз не искав той да ме харесва визуално , а както каза ти искам да ме обича да се влюби в мен . ще се постарая да го спечеля с качествата си.

6.   Да това искам номер 3

7.   Съгласен съм с другите коментатори но също така искам да ти кажа че 6кг не правят голяма разлика. Освен това 6кг могат да се свалят за 1 месец с редовно тичане и правилно хранене знам го от личен опит защотото сам спортист, ако това те притеснява. Колкото до момчето ако е свястно и го познаваш добре спокойно не сме гадове, за да разправяме какво ли не на всички такаче въпроса ми към теб е познаваш ли го толкова добре? Ако си знаеш че е свестен не се притеснявай да му кажеш :)

10.   От авторката: Виж 7 не мисля че всички момчета са гадове. Може дави стори смешно, но винаги съм била устата, а когато трябва дакажа нещо такова просто си глътвам езика и дори и да искам да го кажа думите не излизат от устата ми. А и да момчето е свястно но просто мисля че ще ме намрази че го харесвам ако и той неме харесва

11.   Няма да те намрази. Едно ще ти кажа има 2 неща които могат да станат. 1рвото ако те харесва ще трагнете.
2рото ако не те харесва ще се отдрапне и няма да ти пише, тарси и ще те отбягва. съжалявам ако не е това което искаш да чуеш но това бих направил аз. случи ми се едно момиче да ме харесва, но аз я имах само за приятел и като ми каза просто така станаха нещата не се чуваме вече. Но пък ако те харесва ще трагнете. повярвай ми знам от личен опит щото така трагнах с гаджето ми, е вече бифшо скасахме като направихме 5 месеца и 1 ден и може и да се саберем не се знае все още. Определено ще трагнете ако се харесвате просто трябва някой да го каже на другия :) а до колкото го познаваш ти май сама знаеш че едва ли ще е той :). Стискам ти палци все пак!

12.   Виж приеми го той не си пада по теб.... нищо лично, може да си мис свят и той пак да не те харесва, може да си гении и пак да не те харесва. Ако едно момче те харесва, то ще направи всичко по силите си да ти го покаже... просто приеми нещата, няма как да го НАКАРАШ да те хареса или да се влюби в теб, просто зависи от него, щом ти му даваш сигнали пък той бие отбой - ами просто е не те харесва. Приеми го сега, за да не ти е кофти после... нищо не ти пречи да опитваш, но ако знаеш със сигурност, че не те харесва, то просто не си заслужава да се измъчваш... и определено не е заради килограмите, той ако те харесваше и с 6 и без 6 килца отгоре щеше да те сваля, както казаха по - горе 6 килограма не са нещо фрапиращо, че да не те харесва заради това...

13.   Ако те харесва или поне те уважи малко няма да позволи на приятелите му да ти се присмиват. А за това как да го накараш да те харесва-не мисля, че можеш да го накараш. Или не те харесва или те. Според мен, лице в лице е най-добрия начин да разбереш това. 1 по-добре да разбереш дали те харесва или не и да продължиш, отколкото да се чудиш как да не мислиш за него. А дори и да ти се подиграват (аз лично мисля, че ще е доста тъпо, тъй като не виждам нищо лошо двама души да се харесват) скоро ще оттихне. Успех

14.   Хм... не, че ще кажа нещо по-различно от другите, но.. Всеки има свои недостатъци, свои положителни черти и пр. Но, ако наистина това е човека, които те кара да се чувстваш по начин, по които никой друг не може, то той би трябвало да те хареса такава каквато си :)

Според мен, не си заслужава, да се променяш за някого.. това значи, че просто не си заслужава. Когато харесваш някои, дори и отрицателните му черти ти се струват перфектни..

Аз също преди време бях изпадала в такава ситуация. Просто в един момент осъзнах, колко наивно и глупаво е да се променям за да се харесам на някого.. ''Колкото си по-недостъпна, толкова си по-харесвана'' бъде неутрална - не показвай емоциите си пред него. Винаги е така, когато едно момче види, че вече не си падаш по него започва да тича по теб. Ако той е един от тези, значи просто не е човека за теб. Гарантирам ти, че след време ще дойде избрания! :))

16.   Външният вид не е чак толкова важен. Ако те харесва то ще е заради това което си, не заради външния ти вид. Опитай се да се сближиш с него и му стани добра приятелка и някой ден просто му го кажи. Ако вече сте се сближили и той те уважава няма да ти се присмива и сигурно ще бъде поласкан. Пък и тогава ще има шанс и той да те харесва.