Споделена история от Тинейджърски

Баща му се оказа сутеньор :(;(
Здравеите, имам сериозен проблем, който не мога да споделя с познати поради разбираеми причини. Надявам се някой от вас да може да ми даде съвет как да постъпя защото вече не издържам.

Лятото на 2008ма се запознах с едно момче, много симпатично и разбрано. Той е скоро направи 19 а аз съм на 15. Излизахме с него през лятото, бяхме всеки ден заедно, изобщо всичко беше перфекто.

Стигна учелището и стана така че се влюбих в него. Всичко вървеше добре до момента в който тои ме запозна с тяхните и се оказа че баща му е сутеньор... нищо не направих все пак никой не избира родителите си.

В началото нямаше проблеми, но след известно време баща му започна да се интересува от мене и така започнаха проблемите. Започна да ми звъни, да ми прави подаръци, да ме вика на кафета и дискотеки, с предпоставката че ако му откажа щял да направи така че повече да не мога да се видя със сина му (приятеля ми) и нямах избор.

Обичам приятеля си и държа на него. Останах вече и без приятелки, защото ме видяха с бащата на едно заведение и вече ме мислят за проститутка ... Не мога да споделя с никой, още по малко с родителите ми ... Моля ви се помогнете ми, дайте ми съвет ... Обичам приятеля си и държа много на приятелките си ;((((((((((

Коментари

1.   Защо не можеш да споделиш с родителите си? Не виждам причина.

2.   Говори с приятеля си. Кажи му всичко - как баща му те изнудва да ходиш с него на кафета и т.н. Ако не ти повярва - повдигни му въпроса или ти или баща му - сутениор. Ако избере думата на баща си (който очевидно не е стока) значи чувствата му към теб не са толкова силни колкото твоите. И по-добре да загубиш гадже на 15 (гаджета ще имаш бол) отколкото да ставаш жертва на изнудване. Сега баща му те изнудва за кафенета, а после? Ще иска свирки, секс, замисляла ли си се? Бягай по-далеч от този човек. Гаджето или ще намери начин да се вижда с теб (дори и баща му да му забрани) или и на него чао. Малка си за да попадваш в секс индустрията. Пази се, мила и успех.

3.   Кажи на вашите. Ще ти помогнат.

4.   Еми сподели с ваште...

5.   Я опитай да споделиш ставащото с твойте родители па да видим какво ще стане. Аз мисля че проблема ще ти се реши бързо. Зависи баща ти дали ще реши да го реши бързо. Питам се на твоята възрас как предцени че баща му е сутеньор. Да не би нещо да те работи тоя перверзник. Направи това което те съветвам и после сподели с нас как са се развили нещата.

6.   Мисля, че трябва да говориш с родителите си, както и с приятеля си. Моя бивша съученичка стана проститутка. Като се замисля, имаше в училище около 4-5 проститутки с разликата, че тях им харесваше, чувстват се звезди...

7.   Не искам да споделям с моите родители защото не искам да им навличам беля на главата. А ако моя баща разбере със сигурност ще реши да се саморазправя с бащата на приятеля ми, а ако това стане ще има много сериозни последици и най вече не искам никой от семейството ми да пострада ... но ще опитам да говоря с приятеля ми тайно.

8.   Моя съвет е да говориш с приятеля си (внимавай да не и приятеля ти да е нацап в тези работи) и може отиди при психотерапевт. Предполагам че във училещето трябва да имате. Ако на тебе не ти стиска да кажеш на ваще той ще го направи. Но задължително не го крий от родителите си.
Късмет и пиши как се развиват работите. :)

9.   Според мен трябва да бягаш възможно най-далеч и от двамата. Ако си убедена че баща му е сутеньор значи със сигурност не можеш да очакваш гаджето ти (синът му) да е по-различен!!! Все пак крушата не пада по-далеч от дървото!!!!!

10.   Абе четах и не мога да си обесня какво е това сутеньор няма значение ама аз предлагам да говориш с приятеля си ако той не ти повярва (а ти наистина много го обичаш) просто му кажи да те гледа как баща му те кани на кафета и т.н. той ще разбере и сичко ще се оправи .. УСПЕХ ...

11.   (АЗ) Сутеньор е сводник ... надявам се от това да ти стане ясно че не е толкова лесно да говора с родителите ми. Но ви послушах и се опитах да говора с приятеля ми, но той не ми вярва за това. Поне сега имам малко спокойствие защото баща му го няма, в чужбина е. Как да го обедя че казвам истината?? Той не ми вярва ..... :(

12.   Не искам да обиждам никого, но си мисля, че си ебаси тъпата п***. Ти си на 15 ма кифло, какви глупости си мислите на тези години?!?!? Незнам защо толкова малки искате да сте отракани. Я си гледай училището и куклите и не се занимавай. Е, признавам, че има момичета и на 14, които са много по-вещи в тази материя, но то не е за всеки. Някои психически се развиват по-рано, а ти си още хлапе, което мисли че е влюбено и ще е с това момче цял живот...... Не стават така работите моето момиче. Кажи на родителите си, те ще оправят нещата (ако действително искаш това да спре). Ако обаче ти харесва чичкото да те вози в джипа си и да те води по кафенца в които една фанта струва 6лв. никой не може да ти помогне. Ти избираш какво да стане с теб в този живот!

13.   Сутеньор-какво е?

14.   Сутеньор е човек, които се занимава с проституция и взима по-голямата печалба от работничките.
TH3L3G3ND