Споделена история от Тинейджърски

Объркан съм - мисля, че съм гей
Здравей те много съм объркан мисля че съм гей на 16 години съм до сега съм нямам приятелка не ме забелязват опитвам се но нестава винаги когато мине някой хубав мъж винаги си представям някакви неприлични нещата когато мине хубава жена по същият начин винаги съм масторбирал на нормално порно отвръщаваме гей порното

Помогнете ми МОЛЯ ВИ

Коментари

2.   Може би си бисексуален, мислил ли си за това? :)

3.   може би си БИ сексуален...

4.   Според мен също си би. Няма нищо един би сексуален може да живее нормален живот като един нормален мъж. Това, че си представяш нещо такова не винаги значи, че си гей.

5.   Виж, вуобще не е трудно. По добре не се поддавай на тези извращения. Повечето педали осазнават, че са такива като много малки, а ти си на 16 и гейпорното те отвращава. Това е напълно нормално. Ти си от мъжки пол и хомосексуалността е извращение. Много е просто. Около теб със сигурност има много момичета. Избери си някоя от съседен клас, която нито да е от най наточените, нито да е отвратителна. Повечето момичета на твойта възраст си търсят гадже. Най добре пробвай с някоя 1-2 години по малка. Първо я заговори за нещо малко, няма нищо срамно. После я питай как се казва все едно междо другото. Ако няколко дена си лафите кажи и да те добави в skype. След някво време и предложи да пиете нещо в парка след даскало, идва пролет. Ако се навие зхачи ти се кефи. След като излезете 1-2 пъти просто опитай да я целунеш. Запомни ако те отхвърли ще е много гадно, но нямас да има никакви последствия. Обаче ако не опиташ няма да спечелиш абсолютно нищо.

6.   Спирай порното изобщо, защото то те обърква.

7.   Просто си би, мойто момче :) Или си объркан от възрастта, всеки преминава през това, не се притеснявай. Накрая ще разбереш дали си гей, хетеро или би, но все пак не се мъчи да си слагаш етикети на всяка цена. Дано съм била полезна :)