Споделена история от Тинейджърски

Суеверията напоследък
Напоследък като оставя нещо например :

-гривна
-ластик
- или изобщо нещо
се оформя като сърце...

А иначе в училище харесвах едно момче, то после ми предложи, но после разбрах, че приятелката ми с която вече не поддържаме отношения го е умолявала да ми предложи това беше преди месец, де....

И се чудя има ли нещо замесено :/
Мерси ако отговорите, малко тъпа тема ама много ми е любопитно....

Коментари

1.   Всичко идва от подсъзнанието... Ти си мисилиш за него и за това се получава всичко... Ако не ти се е било случило нищо свързано с него,въобще нямаше да забележиш че ластика или гривната са се оформили като сърце... Всичко идва от подсъзнанието :) Ако не мисилш за него,също няма да се сещаш за него когато погледнеш гривната / ластика... Така че, според мен, до сега са ти се случвали много други такива нещa, на които просто не си обърнала внимание, понеже не си преживяла това с този човек още тогава...

2.   С времето единственото, което съм научила е, че както любовта така и приятелството не спазват закони и суеверия. Те идват, когато не ги искаш, когато не си мислиш за тях, когато не си тръгнала да си казваш - еййй сега как искам да прегърна някого-, но пък си имала нуждата, просто се появяват и всичко придобива друг вид, света става цветен, ти не си Ти и всичко е някак ново и непознато. Ластици и гривни придобиват такава форма защото като си ги носила, те са се увивали, а нали са ластици... сещай се.

Все пак, ако си сигурна, че ти е предложил заради пеперуди в стомаха (мразя израза!), а не защото са го умолявали... опитай.
Зу-За