Споделена история от Тинейджърски

Девствена съм, а се чувствам готова
Ще карам накратко - на 16 съм, девствена съм, но ми се прави секс с две думи. Вече се чувствам готова. Не е защото "всичките ми приятелки вече са правили секс, а аз не съм". Всъщност не всичките са правили, но това не е от значение.

Просто се чувствам готова вече и искам да го направя. Проблема е, че си нямам приятел, а ако чакам да си хвана, а пък след това да чакам още 1 месец, не му се вижда края.

Коментари

1.   Малко ще е тъпо да правиш секс с някой, който не познаваш, само защото ти се прави.

Още повече, при положение, че не си правила досега...

2.   А защо толкова бързаш, според мен е по-добре да наблегнеш на училището, а затова си има време.
М28

3.   Е това е странно. Човек решава, че е готов, когато намери точния човек, иначе е доста странно. Или и ти искаш като много момичета да си легнеш с когото и да е и после да не ти остане никакъв хубав спомен, защото първият ти път е бил с човек, за когото не ти пука и на когото не му пука за теб. Първо срещни точния човек, пък тогава мисли дали си готова. Лично мнение.

4.   След като си готова и не държиш да го направиш с точно определен човек, по добре потърси човек с опит и му се довери напълно. Ще бъде по-добре за теб.

5.   Абе малката защо просто не изчакаш "точния" човек... а бързаш? щом ти се прави толкова - импровизирай, използвай въображението си... ако разбираш на къде бия :) А ако си хванеш "приятел" само за единия секс, рискуваш да ти излезе недобро име от сорта на Минка Свирчока, Петя Общата, Джи-джи секса... абе все "хубави" имена, нали?

NoBody

6.   Прави си скречове.

9.   Еми като не искаш да си хващаш приятел, пък после и да чакаш 1 месец, остава да отидеш в най - близкия бар и да се забиеш с първия срещнат. Или да чакаш за оферта от някой мераклия тук.

11.   Винаги е много лесно, когато си момиче. Все има някое момче, което те сваля. Ако ти харесва тръгни с него. Повярвай ми от теб, а не от него зависи кога ще е първия път.

12.   Да ти имам и проблемите, толкова ли ти се прави секс бе... то нужда, нужда, но толкова голяма едва ли е, особенно когато не си правила секс преди. Какво очакваш да ти кажем да си хванеш някой за една вечер и да се изч*каш с него и агнето цяло и вълкът сит. Да ама не, като ти се прави секс, не знам мастурбирай, нормално е, човешко е. Изчакала си 16 години и ще спиш с някой просто защото ти се иска, нека поне първия ти път да е с човек който харесваш, на който имаш доверие. Моят не беше супер специален, но пък беше точно с човека който исках, който обичах. Ако не ти пука с кой ще си първия път отиваш в някоя дискотека все ще намериш някой.. там е пълно с загорели било мъже, било жени... успех и дано устискаш, за да не съжаляваш после

13.   За единия месец, никой не е казал, че трябва да чакаш толкова (къде го чу това?!), но виж за приятеля не се сещам за друга алтернатива, освен да си хванеш такъв. Има алтернативи (мастурбация, вибратор, жиголо...), но ти предполагам ги знаеш и вероятно всичките не са приемливи за теб, така че остава само варианта с гаджето...

То ако беше толко лесно да прайш секс без приятел, всичките мъже щяхме да сме на сухо...

Кубрат