Споделена история от Тинейджърски

Приятелката ми се наака по време на секс
Здравейте.. Пиши ви доста притеснно момче
Имам сериозна връска с момиче от близо 2 3 години и двамата сме на 17 и решихме да упълзотворим връзката си.
И понеже на мен и на нея ще ние е за пръв път и реших да го направя малко по така . Купех ароматизирани свещи напарфюмирах стааята на приятна светлина и така започнахме събляках ме се и почнахме с ласки милувки
Правихме вагинален секс, нооо после доста старнно за мен понеже ми е за пръъв път но тя пойска анален секс..
И така аз се съгласих но след 5 6 пъхване тя се наака...
Целият ми пенис беше в изпажнения но това за мен няма значение... тя доста се притесни и облече се и си тръгна от и ме избягва.. нейска да говорим и мисля че е притеснена.
Моля някой да ми даде савет аз я обичам толкова много че ми е все едно дали пенисът ми е наакан или си е чист това за мен няма значение ноо просто незнам как да подходя в такава ситуация..

Коментари

1.   Просто отиди при приятелката си и подхвани някоя тема все едно нищо не се е случило, ако каже нещо за секса просто и кажи изобщо да не се притеснява за това което е станало..

2.   Може би те избягва, защото й е неудобно от теб, срам я е.

3.   Еми тва и е първия път и анален секс просто се развълнувала и ако преди това не се е изходила е нещо нормално. Покажи и че просто мисли за глупости и и кажи че на никого няма да кажеш.

4.   Ами случката която е станала ти я приемаш мн добре браво не си като другите да й се подиграваш или обвиняваш това е мн добре. А на нея е кофти да така си е обаче според мен трябва да отидеш и да поговориш с нея да й кажеш че няма нищо срамно в това, че не се сърдиш или нещо подобно и й кажи просто да не се чуства виновна от това ... случва се и е нормално в течение на времето ще се научите и така (не казвам че сте неопитни но все пак) успех.

5.   Другия път няма да ебеш в гъза и няма да се насира брат.

6.   На всяко момиче ако се случи това сигурно ще си умре от срам. Ако наистина я обичаш много по-добре поговорете сериозно и и кажи че това за теб няма никакво значение. Но не казвам че връзката ви ще е като преди първоначално ще е малко притеснена но ти я разбери :)

7.   Еми.. личи си, че за теб тя е повече от ,,момичето за секс,, .. нека и тя го разбере!

8.   Бате и мен са ме акали. Мен не е акала 20 годишна. Направихме се, че нищо не е станало. Един приятел се оплака, че неговото гадже е наакало килим за 4 бона... Всеки втори мъж е акан :) При мен стана след изпразване в дупето на момичето.

9.   Ми това е аналния секс, бъркаш й отзад - какво изобщо очакваш да извадиш оттам? Това е човешката физиология, какво излиза отзад на всички трябва да ни е станало ясно още от детската градина. Щом ще се правите на големи и ще правите анален секс, бъдете и достатъчно зрели хора, за да се образовате малко и относно човешката физиология: къде какво имате, какво може да ви се случи и т.н.

10.   Това е сексът-трябва да очакваш всичко!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

11.   пфффффффффффф

12.   Пхах човече докато четох историята ти, аз пък се напиках от смях :) приятелката ти не виновна нормално е, на всеки може да се случи, по добре отиди при нея и й кажи да пробвате пак ;)

13.   АКО ПИТАШ МЕН,КУПИ И ХАПЧЕТА ЗА ЗАПЕК ИЛИ ДА СИ НАПРАВИ КЛИЗМА С ПРАХОСМУКАЧКАТА.ТОВА Е КАКТО НА СЕЛСКИТЕ КЪЩИ ИМ ЧИСТЯТ ЯМИТЕ НА ТОАЛЕТНИТЕ ТАКА ТЯ ЩЕ СИ ОЧИСТИ ДУПЕТО .СЪЩО И КАЖИ ДА НЕ ЯДЕ ЛЕЩА!!!

14.   За пореден път се убеждавам колко неграмотни са подрастващите ...

Моито момче първо се консултирай и попрочети нещичко,настрой я да не се плаши после,макар 4е при вас е след дъжт качулка ся ида ходиш до тях и да не ходиш тя се е засрамила .Второ като ше прайте анален секс-Ползвайте клизма 2,50 струва и е елементарна КАЗВА СЕ ИРИГАТОР ИМА ГО ВЪВ ВСЯКА АПТЕКА -ПЪЛНИШ ИРИГАТОРА С 1,5Лт ВОДА НЕ ПОВЕЧЕ ОТ 37 ГРАДУСА ,ПОСЛЕ МАЦКАТА ТИ МАЖЕ НАКРАЙНИКА С ГЕЛ ИЛИ ВАЗЕЛИН И СИ ГО ПЪХА В ДУПЕТО И СТОЙ ДОКАТО НЕ ВЛЕЗЕ ЦЯЛАТА ВОДА СЛЕД КАТО СВЪРШИ ВОДАТА СЕ ИЗАКВА ЕДНО ХУБАВО ПЪЛНИ ИРИГАТОРА ПАК СЪС 37 ГРАДУСОВА ВОДА И ПАК СЪЩОТО И ТАКА 3 ПЪТИ ....СЛЕД ТОВА СЕ ИЗКЪПВА ЕДНО ХУБАВО И ДА ВИ Е СЛАДКО ПО НАТАТЪК ;) УСПЕХ СЛЕДВАЩИЯТ ПЪТ

16.   И на мен ми се е случвало.Използвай презерватив и всичко ще е ОК

17.   ми нормално е да се насере гаджето ти за клизма не е ли чувала

19.   Такааа. Момче, проблема ти има решение определено. Ще бъдеш отново с това момиче. Поздравявам те, че държиш на нея, много ти се радвам! Значи това се е получило, защото и двамата сте виновни! Първо момичето не се е изходило или да си е направила поне малка клизмичка. Второ има мъже, които могат да накарат едно момиче чрез анален секс да се наака. Това се получава, когато си го изкарваш по-рязко, някак си се получава вакуум. И хоп... Решението на проблема ти е простичко. Започни по всякакъв начин да и показваш и повтаряш, че това което е станало не проблем за теб, не и срамно, защото този отвор не е направен за секс, а за друго и че не е единствената, на която се е случило и т.н. Ако не можеш да и го кажеш, заради това че те избягва и напиши смс ако щеш или писмо или варианти има, но се бори и ще спечелиш и малко време ще и трябва да се отърси от случилото се :) успех, а и още нещо, клизма не е хубаво да се прави повече от два три пъти в годината максимум примерно, хайде късмет

20.   Аз съм ощте малка за любов в леглото но щте кажа нещто по темата. Щтом те избягво значи и е станало неудобно а ти щом я обичаш говори с нея и и кажи че я обичаш толкова много че за тебе тази случка е забравена и че би направил всичко за нея. Кажи и да не се притеснява че я обичаш и че може да ражчита на теб. Гушни я целони я и кажи че е всичко за теб.

22.   Сега открих този сайт. Супер е. Няма да кажа нищо по темата, защото не ми се е случвало. А само Никога не съм правила анален секс. (И май и вече нямам желание)

23.   Не съм правила анален секс и малко ми е странно, че момиче на, което му е било за първи път е поискало нещо такова. Допуснали сте грешка, че не е било с презерватив, защото може и да е забременяла. Но историята е от 2 години и едва ли авторът се интересува вече от мнението ни. Презервативът е най-доброто предпазване от бебе, болести и подобни проблеми.

Sunshine

24.   човече докато четох историята ти, аз пък се напиках от смях! Чуй ся отивай при гаджето и и кажи да не се притеснява изобщо! Случва се все пак гъза не е направен за секс!

26.   не е проблем че се е наакала по време на секса, проблем щеше да е ако го беше направила преди това

27.   Това е хубаво, рядко се срещат такива момчета на такава възраст да правят всичко за момичето. Ако искаш да не е така, поговори с нея. Кажи и че за теб няма значение какво се е случило, това все пак и е било за пръв път и се случва на всеки. Всяка грешка е човешка, греши се.. ще се поправи.. е да срамът си е естествен, не може да го предотврати, но пък и случката не е кой знае какво.. хванало я е доооста голям срам, щом те отбягва, но ти поговори с нея. Бори се за нея, направи всичко възможно, за да бъде твоя. Покажи и че с теб, ще е в безопасност, че с теб може да е сигурна за всичко. Предразположи я както трябва. Не я оставяй и не оставяй всичко така.. Ами мога да ти кажа само УСПЕХ! :)

28.   може ли да ми обясните какво е анален секс, че и аз искам да пробвам..оххх

29.   Ей, виж сега, да момичето е притесненооо, опитаи се да и го кажеш по някъкъф начин, например чрез е-майл, чрез скупету, картичка.... но бъди много нежен защото ние момичетата сме много чувствителни ;)! На картичката/е-маила/ или на писмото в скупету.... я помоли ако искате да го направите пак, кажете и че това че тя се е изпуснала не е важно за теб защото това е съвсем човешко нещо! Или пък някои път я изчакайте до някой ъгъл и я придърпайте при себе си, притеснетя я до стената(ако това ще я възбуди) хванете й бузките и я целунете (не я изпускяйте)! кажете й всичко, и след като се успокои и кажете някоя своя тайна ;) Сдобрете се й, я помолете да пробвате пак ;) УСПЕХХХ! :*

30.   Стига сте се ръгали в дирниците! Отвратително е! Това трябва да си остане изходна дупка, не входна. Има си специално масто за вкарване

31.   Кажи й, че ти е харесало!!!

32.   На кой му харесва да бъде насран!? Но се случва, човешко е.

34.   оф боже... само като четох и се отказах да обядвам :х:х:х:х...

36.   Щом за теб не е проблем, значи всичко е наред.

37.   Виж момче... попринцип преди анален секс се прави клизма, за да няма такива недорозумения.. Поговори с нея, обясни й, че я обичаш, и че този инцидент не е повлиял на чувствата ти към нея. Успех (:

38.   Виж момче... попринцип преди анален секс се прави клизма, за да няма такива недорозумения.. Поговори с нея, обясни й, че я обичаш, и че този инцидент не е повлиял на чувствата ти към нея. Успех (:

42.   Просто съм на косъм да се отвратя от секса. Вие дори секс не правите бе хора. Гнусни лайняни някакви неща не мога да измисля дума. За правене на любов няма да коментирам.

43.   Ами то това място е създадено за акане. За секс е съседното място!!!

45.   Еми, кажи и че, това което се е случило няма значене за теб. Кажи и че я обичаш адски много, но вече да знаеш коя дупка за какво е :) всеки човек греши просто поговори с нея и и обясни че, я обичаш. Успех момче :)