Споделена история от Тинейджърски

Просто имам нужда да споделя
Здравейте. Много съм объркана, избрах да споделя тук това което ме мъчи... не защото нямам приятели или близки хора, а просто защото мисля, че точно това трябва да го запазя вътре в себе си, а поне тук знам, че никой не ме познава и няма да има излишни приказки и така нататък!

Става въпрос за най-добрия ми приятел, той е прекрасен човек... Най-уникалния приятел който някога съм имала, и благодаря на Бог, че го познавам. Красив е, умен е... интелигентен и сдържан човек.

Той е човека на който мога да споделя абсолютно всичко, но не и това което ще напиша тук! Всъщност най-добрия ми приятел е гей... За мен това никога не е било проблем, подкрепям го... и никога не съм го съдила за това. Но не знам какво ми стана изведнъж.... не знам дали си внушавам или е истинско. С него много пъти сме спали на едно легло, той е оставал вкъщи да спи, както и аз съм спяла в тях... По цели нощи сме се смяли, и сме си приказвали за "мъже" и най-различни други глупости... но незнам какво ми стана последния път.

Той дойде да спи вкъщи. Както обикновено беше накупил много неща за ядене... беше взел бира и т. н... Гледахме филми, говорихме си... смяхме се, съвсем нормални неща. Приспа ни се по едно време и решихме да си легнем, преди да заспим както винаги си говорихме глупости, боричкахме се... и след всичко това аз се обърнах на една страна, а той неочаквано зад мен ме прегърна през кръста... До сега никога не го беше правил, попринцип и двамата се обръщахме на противоположните страни и заспивахме.

Аз за миг истръпнах.... побиха ме тръпки... стана ми странно и обърнах лицето си към него, а неговото беше до моето. Просто стоях и го гледах, а той се усмихна. Беше някак истинско.... почувствах се толкова добре за момент.... Сигурно знаете какво е чувството, човек който обичаш ужасно много да е до вас и да се чувствате сякаш закриляни и обичани. Но незнам дали беше грешка... или наистина го исках.. когато просто го целунах, и той не се отдръпна... започнахме да се целуваме...

Нямате си и на представа колко беше нежно и хубаво.... за миг забравих, че това е най-добрия ми приятел, че е гей и всичко останало... Целувахме се известно време.... аз вече се бях обърнала плътно към него.... започнах да го докосвам нежно по тялото... а той си повдигаше леко ръката към гърдите ми, когато изведнъж се отдръпна леко и просто каза "Не"... Изведнъж се почувствах ужасно, дори ми беше някак усилно....

Не знаех как да реагирам, бях се вцепенила... а той просто ме придърпа към себе си и ме прегърна отново, и след няколко минути заспа.... А аз цяла нощ мислих, бях толкова объркана, не знаех какво точно е станало. Просто си мислих, някакви пълни глупости... и се опитвах си обясня станалото, но не можех...

На следващия ден и двамата се държахме сякаш нищо не е станало... И до сега е така.... Но аз станах някак по различна, и се надявам той да не се е усетил, макар, че ме познава перфектно и 100% му е ясно.

Много съм объркана, не знам какво да си мисля, но от тогава мисля само за това... и знаете ли кое е най-лошото, че въпреки, че ми е най-добър приятел... и въпреки, че е гей.. и знам, че никога няма да има нещо повече от приятелство между нас, аз искам онова което стана онази вечер да се повтори.... Искам да изпитам онова прекрасно усещане отново... :((( Господи, наистина не знам, на какво се дължи всичко това.... И не знам защо се чувствам така... :((( Благодаря на всички, които са прочели написаното... просто имах нужда да си излея мъката, наистина много ми тежи... но и аз самата не знам защо ;(...

Коментари

1.   Честно казано и аз вярвах в истинското приятелство между мъж и жена, между момче и момиче до преди няколко месеца, когато имах подобна случка с приятелката си, но явно това е просто мит... Както и в твоя случай си мислила, че сте "САМО" приятели... няма такова "животно", а и не може да има, защото поне единия иска да е "нещо повече от приятелство" ;/
Много е лесно да сбъркаш двете понятия "приятел" и "гажде"

Не ти казвам как да постъпиш в случая, защото всеки случай е различен... сама ще разбереш как да постъпиш. Но и не е правилно да си мълчите, защото след време може да не се поглеждате дори...

NoBody

2.   Остави си най-добрия ти приятел най-добър приятел. Спете си заедно, даже и да се къпете заедно, но никога не интимничи с него-после всичко се променя, и никого няма да бъде същото

3.   Единият вариянт е той да не е гей, да е изкусен лъжец, и ти да си жертвата му, и да, да не го познаваш. Другият вариянт е под влиянието на алкохола да се е случило нещо, знае ли човек.

Това, което със сигурност знам, няма да го споделя, за да не ми изтрият и целия коментар. Току виж, тук не торерират никак Библията, нито пък изказването й по каквото и да е било!

ПОСВЕТЕНИАТ!

4.   Най-малкото със сигурност не е гей, а поне бисексуален.

5.   Моята ситуация е почти същата, но при мен проблема е, че аз се влюбих в него и го обичам, а той обича приятеля си!!! Ужасно се чувствам, тъй като аз желая този мъж все повече и повече, а той ме приема само като приятел, с който си споделя всичко.