Споделена история от Тинейджърски

Дали ме харесва?
Здравйте, аз съм момиче на 15. :) За втори започвам да пиша тази история и все се отказвам.. :Х

Та, така няма значение.. става дума за едно момче... Той е с 2 години по-голям от мен, 11 клас, аз съм 9. За първа година съм в това училище..

Та, така той е невероятен... адски сладък, повечето момичета го харесват, отначало не му обръщах много внимание, но сега... Като съм в училище постоянно се оглеждам за него, постоянно мисля за него. Даже понякога се усещам как нищо друго не ми е в устата, освен той... ;х Та, така де... той си има приятелка, но имам чувство, че ме харесва... не знам дали се филмирам (надявам се не)..

Вчера бях зад него и приятеля му и вървях... ии няма да лъжа, но зяпах задника на приятеля му и той в този момент се обърна и ми каза нещо от сорта на ‘К’о стаа?’, аз се вцепених просто и нищо не му казах, а той си продължи напред... Спомням си, че и преди ми го каза това, и аз пак нищо не му отговорих... срамежлива съм, а и не бях сигурна дали го казва на мен.. :Х

Също така от няколко седмици (след като казах на една приятелка, че го харесвам), тя започна да ми казва всичко, каквото прави. :D Аз като мина покрай него въобще не го поглеждам, срам ме е просто... ще се изчервя 100% :х Само се надявам да не ме мисли за надута... Та, така де като минем с нея покрай него, тя все се обръща и винаги ми казва, че ме зяпа, даже днеска щях да се блъсна в него с кафето ми и да го разлея, а той само ми се ухмихна... :Х щях да умра просто.. :D

Имам му номера, имам му и фейсбука, но просто не знам какво да му пиша/кажа... може би бих направила нещо, ако си НЯМАШЕ приятелка... а да, тя е с 2 години по-голяма от него, и учи в друг град, мисля, че е тук само за през уикендите...

Та въпроса ми е... вие какво мислите? Дали ме харесва... или само се филмирам? .. :/

Съжалявам за разпръснатите мисли и за грешките...

Благодаря на всички, прочели историята ми! :) :*

Коментари

1.   Филмираш се ;)

2.   Хах, едно е ясно, опрделено си му симпатична ;) Ама тая
срамежливост ще е голяма пречка!... :D Въпреки че, понякога срамежливостта е много очарователно сладка!!! Но
е колкото да му станеш интересна, а за повече ще трябва
да го удостоиш с малко по-директно внимание, за да разбере, че не е било само някой и друг поглед, че което му се струва, че го харесваш, е истина!!! Разбирам, притесняваш се, че ако се окаже, че не те харесва посъщия начин както ти него, ще бъдеш много съкрушена, ако опиташ, а той те отблъсне, да кажем. Виж, когато харесваш някой, когато изпитваш чувства към него, не бива да се страхуваш :) А да се довериш на чувствата и интуйцията си, и да опиташ, пък каквото стане, стане ;)

Според мен той те харесва! Хммм... ама не е сигурен какво да направи, горе-долу, е както при теб, не знае какво да ти каже :)) И може би и малко е притеснен. Защото си има приятелка, а му се иска да има нещо с теб. По какво се разбира притеснението ли му? Ха, ами по речта му, има приятелка, но няма много опит в общуването с момичетата. И не се сеща какво да те пита, освен преобикновенното и еталонно, "К’о стаа?" :D Ето какво, между вас има невидима стена, която само ти можеш да разчупиш, ако проведеш един сравнително дълъг разговор! Не е от значение, дали ще е наживо, или през нета! Даже като за първо време, през нета ще е най-добре, защото няма да се притесняваш толкова!... А като откриете общите си теми, ще можете и на живо, да има какво да говорите :) Само не се "филмирай", в темите ви за разговор, може да няма нищо специално! Даже колкото са по-обикновенни ще е и по-лесно за двама ви, и по-забавно! Повярвай, ако подхванеш разгвор дори и за "къде зимуват раците", пак ще има какво да си кажете :D Номерът е да е забавно, и ненатоварващо, да има много възможни отговори и просто да се забавлявате общувайки!... И ще се отпуснете, а после притеснението ще намалее и изчезне ;)

Та, имаш начини да го заговориш, дали facebook, или skype, смело го направи :) Ооо, сигурно се чудиш с какво да започнеш?!... Не е трудно, импровизирай! Например, добра тема е кой какво харесва, каква музика обича, филми, или къде обича да ходи. И докато се усетиш ще водите един доста освободен разговор. Като си имате вече приказка, когато се виждате, го поздравявай, казваш му едно здравей, или здрасти, и се усмихваш, уверен съм че така ще осъществиш желанието си да се сближиш с него, опознавайки го! А и ще разбереш, дали ще пожелае да бъде с теб, ако и неговото е имане на чувства, бързо ще се съвместите. Само не прибързвай, бъди смела, но и внимателна, първо го опознай, за да знаеш какъв е!... :)

~winterfire~

3.   От авторката: ~winterfire~, благодаря ти много за съвета! =)) Ще видя какво мога да направя и ако дефактно стане нещо, ще пиша тук :D

4.   Съжалявам но мисля че най много би искал да сте приятели.

5.   според ме по-добре не се за бърквай с обвързани.. ще излезеш.. ъъ.. сещаш се... -_-

6.   Не мога да повярвам, че имаш абсолюно същата история като моята. :) Какво съвпадение.. :) Е, аз ще ти го кажа много кратко - НЕ СЕ ОТКАЗВАЙ! ;)

7.   Аз съм на 12 и имам същия проблем и те съветвам да не се отказваш доколкото изглежда ти си му симпатична бъди по-малко срамежлива докато си в неговата компания разказваи вицове карай го да се чувства специален в твоето присъствие и т. н, но не прекалявай успех!!!

П. С. :Ако има нещо пиши ми на: ********@abv. bg

/Модератор7 - За вашата безопасност не публикуваме контактна информация.

8.   И аз ще ти кажа, да не се ОТКАЗВАШ! :) БЪДИ СЕБЕ СИ! :)

10.   Здравейте, аз съм момиче на 16. Става въпрос за едно момче, което харесвам от съседния клас. Той е много красив, сладък и всички момичета го харесват... Веднъж се бяхме събрали на рожден ден на една моя приятелка и дойде това въпросно момче (да го наречем Б) Цяла вечер Б ме гледаше, играеше си с косата ми, когато говорех с майка ми по телефона той дойде при мен на масата и започна да подслушва с кого разговарям.... След няколко седмици излязохме с компания и Б отново си играеше с косата ми и взема листа на когото бях записала покупки прочете го и ми го върна... Винаги, когато се съберем компания ме гледа, играе си с косата ми, когато говоря с някого подслушва... Въпросът ми е според вас дали това момче ме харесва???

11.   до авторката извинявай много ще те разочаравам, и повечето с такава история, момчето не го интересуваш както ти се иска. ти сама каза, че приятелката му я няма, най-вероятно само се огпежда да види какво има. съжалявам, но това е моето мнение :)

12.   Здравейте. аз съм номер 10 -моля помогнете ми, дали ме харесва...?

13.   Според мен той си търси играчка за през седмицата, тъй като гаджето му е в друг град
Но не се отчайвай . Винаги имай надеждата ! :)