Споделена история от Тинейджърски

Влюбен в учителка
Живея в столицата, на 19 години съм и уча в ********. Бях изостанал, поради семейни проблеми и класната (тя преподава математика) ме остави на уроци по математика в понеделник, сряда и петък. Нещо като кръжок. Там щеше да ми преподава друга учителка.

Аз винаги съм бил без никакво самочувствие - красив съм (може да се каже), но съм флегматичен, разсеян и човек, който не може да вниква в нещата. Не ми е забавно на парти или нещо подобно. Чувствам се добре, когато съм вкъщи, на топло, пред телевизора. Не умея да общувам с хора, нямам приятели, но по-добре, защото те са фалшиви.

Миналият понеделник отидох за пръв път на уроците по математика. Спънах се по стълбите и изпуснах торбичката с учебните материали. Тогава дойде предполагаемата преподавателка, която ми помогна да си събера нещата и ме успокои. Тя беше удивително интелигентна, много красива и мила. Имаше много сочни устни, които не спирах да гледам. Тя е на 34 години.

Толкова влюбен съм, никога не е имало жена, която да се отнася толкова мило с мен. Не мислете, че е само прищявка. Не е разведена, но е разделена с мъжа си, защото той кръшкал... искам я! Искам да се оженим и да избягаме от този гаден живот, който водим в момента (поне за мен е гаден).
Какво да правя, дайте съвети...

Коментари

1.   Според мен не си влюбен - просто си търсиш майка, която да те осинови.

2.   Ами зависи! Преди да й признаеш своите чувства, по-добре се увери в нейните. Не избързвай и й покажи колко много значи за теб. Късмет :)

3.   Казваш, че нямаш приятели и животът ти е гаден.. мислиш ли си, че може би си се вкопчил в учителката като в спасителна жилетка? Че си се "влюбил в нея", защото си самотен? Обмисли хубаво нещата.
Ти си на 19, тя на 34.. разликата не е кой знае каква. Кой знае като завършиш може и да излезне нещо?

4.   Чакай бе, как така разбра толкова неща за даскалката, на 34 била, разделена, и даже че мъжа й кръшкал. Аз на моите учителки в даскало даже годините не им знаех, камо ли да ми казват, че са им сложили рога...

Тука има нещо гнило, според мен е измислена история.

Кубрат

5.   Да, това е за категория измислени

6.   Автора:Сигурен съм, че съм влюбен! Вие как разбирате дали сте или не сте? Когато отивам на уроците се вълнувам и искам да я впечатля, не мога да спра да я гледам... А за мъжът й знам, защото има клюки в училище. Приятели нямам, но това не значи, че не говоря с никого - един съученик ми каза, че мъжът й живеел с друга жена. За годините знам, защото едно момиче я беше попитало.
И ако исках да си измислям, щях да измисля някаква фантастика или еротична история, но в моят труден живот не ми е до шегички! Луд съм по тази жена! Обичам я, но няма как да й призная, защото ще разваля приятелството и закрилата на единственият човек до мен, който не ме кара да се чувствам като боклук!

7.   Колко е гаден тоя живот. :( Не знам какво да ти кажа и аз съм в подобно положение. Успех ти желая и дано нещата се наредят...