Споделена история от Тинейджърски

Дали приятелка ми е влюбена в гаджето ми?
Здравейте аз съм момиче на 12. Та да караме по същество
Преди два месеца си намерих гадже. Двамата много се харесваме и обичаме. Обаче ето и още едно нещо моята приятелка! Не знам дали харесва гаджето ми, но се държи някак странно откакто сме заедно с него! Опита се няколко пъти да ни раздели но не стана нейното!

Вторият път се опита да ни раздели като ни скара на него му е казала нещо което не е вярно че аз съм го казала от сорта на: Досадничиш ми! И съм забелязала че щом ни види да седим заедно тя пак се държи странно се едно че ревнува и това е истина! Освен това много, много пъти ми е казала да скъсам с него!

Питах мойте приятели и те ми казаха че ми завижда и че е влюбена в него! Питах и майка ми и тя каза същото! Просто много съм объркана помогнете ми!

Коментари

1.   Хахаха.. каква любов/обич на 12.. Просто се харесвате ;). Разкарай приятелката си, защото е завистлива и сигурно още мнг пъти ще се опита да ви раздели.

2.   Сайтът започна здраво да се пълни със спам-теми и измишльотини. По всичко личи, че в скоро време съвсем ще престана да го посещавам.

3.   Значи тя не ти е приятелка.

4.   Вие сега растете и се сблъсквате с нови за вас неща, чувства, отношения...
За 2 месеца, откакто сте заедно, ти как не намери време да поговориш с нея, да я питаш какво мисли за гаджето ти, одобрява ли го и т. н. Говори с нея, питай я има ли някакъв проблем, защо се държи така, има ли нещо, което я притеснява. Дори да е влюбена в него и да ти завижда, ти не можеш да я промениш. Можеш само още повече да я отблъснеш от себе си. Съветвам те да си поговорите и да се изясните. Каква приятелка си ти, ако тя има нужда от теб, а ти не й обръщаш внимание?? Обмисли и този вариант, преди да упрекваш другите.

5.   Ако щеш вярвай - това не е любов към гаджето ти, а приятелска ревност към теб :) Тя ревнува теб и мрази него!
Това е естествено състояние. Много деца не могат да се примирят с новодошлия, който им се е намесил в хубавото приятелство - и нищо вече не е както преди. И аз като бях малка се радвах като скъсаше с приятелката ми с някое от гаджетата си - но не съм обичала никого от тях!

Исках нещата да са както преди ;)