Споделена история от Тинейджърски

Бремена съм, а съм на 15
Здравейте, аз се казвам Ейми и съм бремена а съм съм само на 15!

Никога не бях правила секс това ми беше първия път! Бях на лагер, на сутринта най-готиното момче (И.) ме заговори и ми предложи да излезем тайно вечерта, аз глупачката се съгласих. Вечерта се измъкнахме и се срещнахмe в столовата, седнахме и почнахме да си говорим тогава ток хвана ръката ми и пчна да ме целува, аз се отдръпнах и му казах, че не съм го правила преди, а той се усмихна и пак ме целуна и така стана.

Преди два седмици разбрах че съм бремена и цялото училище, родителите ми също дори и момчето с което спах знае. Преди няколко дена разбрах, че Ив. е спал с почти всяко момиче в училище. Мама иска да задържа детето, но аз изобщо не съм сигурна. ПОМОГНЕТЕ МИ НЕЗНАМ КАКВО ДА ПРАВЯ? !? !? !

Коментари

1.   Поговори с баща си. Абортът в случая е по-удачното решение. Бързай, нямаш време!!!
Трябва родителите ти да ти дадат съгласие за аборт.

Лаура

2.   Моля Модернаторите да преместят историята в Измислени! :)

МАКИ-ЧАН

Но все пак, ако е истинска... Ти си си виновна!!

3.   След тази твоя авантюра. Сигурна си че не обичаш И. Трябвало е да използвате презерватив.
Освен да направиш аборт. Рано ти е да ставаш -мама.

4.   Спри да гледаш американски сериали :D

5.   Махай го, не си проваляй детството!

6.   Първо се научи да пишеш грамотно и второ това е поредната измислена история !!! :D

7.   Това не е ли сюжета на един филм, как се казваще забравих, ама даже имената съвпадат.

8.   Това някаква американска тийнейджърска драма ли е?!
И. или Ив. е голям късметлия - сигурно вече е посял цял футболен отбор! Че и наборчета ще са отроците.

9.   Мухахахха.. Голямо въображение имаш.. По-големият ти проблем е правописа ;)

10.   Моля ви помогнете ми

11.   Лелеееее ужас!!!! Как си се поддала хабер си нямам и в момента с пълно право се биеш по главата, но все пак послушай майка си. Тя щом е съгласна и иска да го родиш, давай. Знам, че на теб не ти се иска да бъдеш млада майка ама ако сега направиш аборт има много голяма възможност да си увредиш някой орган и да се влошиш. Все пак си на 15. Да си мислела по-рано за последствията..

= deiz =

12.   Много филми бе момче...

Cappy ^_^

13.   Много ми е интересно майка ти как смята, че дете трябва да роди и отгледа дете? ! Колкото и да е неприятно и с неизвестни последици абортът е за предпочитане. Макар че при създалата се ситуация майка ти май не си е свършила работата по въпроса за -що е това секс и как да се предпазим от нежелана бременност и куп други нежелани болести. Или тя като ти говорела ти някъде си спала. Ами сега по доста горчив начин, ще научиш, че всяко нещо си има последствия и че освен разни права си имаме и отговорности.

Ели

14.   Съжелявам писах от телефона!!! НЕ СИ ИЗМИСЛЯМ ДОРИ НЕ СЪМ ГЛЕДАЛА ТОЗИ ФИЛМ ПРОСТО ПОИСКАХ СЪВЕТ КАКВО ДА ПРАВЯ!!!

15.   номер 7 съм:Ако наистина не си правиш шеги с хората тук, моят съвет е да направиш аборт. Прекалено рано ти е да си майка.

16.   Измислена е!!! Извинете много, ама си личи

17.   Спрете да измисляте глупости!!! Такива теми за бременни 10000 (и имам чувството, че все един и същи мозък ги твори).

Наистина трябва да е в "Измислени истории"

18.   Ако мислите, че е измислена по-добре не коментирайте защото аз търся съвет какво да направя. Много ви благодаря!!! Ейми

19.   Това да не е от сериала "Тайният живот на 1 американска тийнейдржърка"? :D бъдете по-изобретателни в измишльотините си...

21.   Абе хора, това е от серяла The Secret life of the American Teenager ... аз много си го харесвам, след 3 дена почва новия сезон (party) .. Както и да е .. а пък и не мислиш ли, че е малко абсурдно да се казващ Ейми .. точно като главната героиня в серяла? :D Боже божее.. каква ли простотия още ще измислите..

22.   Независимо дали е измислена или не, историята си е актуална. Не знам дали сте гледали как се прави аборт на филм, аз да и беше повече от потресаващо. Първо: опасно е за майката, второ: начина, по който убиват плода е ужасен. Трябва добре да се помисли в случая и да се консултира с хора, които наистина биха помогнали.