Споделена история от Тинейджърски

Малък бюст
Моля ви за мнение на 18 съм и бюста ми е страшно малък. Това много ме притеснява! Силиконът ли е единствения начин за уголемяване?

Коментари

1.   Да, само силиконът е единственият начин за дългосрочно уголемяване. Говореше се по едно време за инжектиране на разни течности, но нежелателните реакции са огромни. Не прави нищо, докато не си 100% сигурна.

Не вярвай на неща като пиене на боза. Не напълнявай заради това - пак може да си останат малки, не си заслужава. Природата си знае работата, но едва ли някога ще станат по-големи от тези на майка ти.

Лаура

2.   Пий боза и прави секс. Доказано е, че бозата помага, а заиграването с гърдите ги увеличава. Надали много ще помогне, но пробвай.

3.   Бозата

4.   момиче не си пипай бюста има много мъже които хареват малки гърди но има и друго жените с по големи гърди имат много по голямо натоварване на гръбначния стълб все пак колкото по голямо толкожа по тежко в следствие на тази тежест се получават различни заболявания така че се радвай на това че си с малки гърди

5.   Единственият начин е да си намериш свестен приятел, който гледа съдържанието, а не формата, с който и на двамата да ви е добре такива, каквито сте, и да забравиш по-скоро за тези глупост, които сега витаят из главата ти!

Тръгнеш ли по пътя на силикона, ще преживееш много болка, резултатите ти с мъжете изобщо няма да са повлияни в положителна посока, а най-много след време и някакви здравословни усложнения да получиш.

Отделно дето ще си дадеш парите, които (вероятно) нямаш и така ще се заробиш за в бъдеще.

След време ще установиш, че много по-красиво е автентичното и естественото, най-вече с неговата уникалност и разнообразие, отколкото "разкрасеното" зорлем.

6.   Мъж съм. Мнението ми е да си пазиш бюста какъвто си е. На мен лично малките до средни бюстове ми се струват изключително привлекателни, докато големите "бомби" по-скоро ме отблъскват.
Поздрави!

7.   Смятайте колко стойност имат хората, чието самочувствие зависи от размера на бюста и пениса! Пък и колко стойност имат онези, които се възхищават на такива неща. Аз също имам малък бюст, но никога не ми е било комплекс. Фигурата ми изглежда елегантна, а не напращяла като на селска мома. Съквартирантката ми е с големи гърди, а е много слаба. Има леко изгърбване, не всяка дреха й стои добре и още от сега (на 24 е) бюстът и е провиснал, което е неизбежно. Много по-естетично и удобно е да имаш малки до средно големи гърди. Женствено е, елегантно и не е никаква предпоставка за ниско самочувствие.

8.   Сладуранке, пий по литър боза и ги дърпай всяка вечер.

9.   Стига с тази мания по големи бюстове! Защо всички трябва да сме като дойни крави? За да се харесаш на някой мъж ли? А няма ли какво друго да му предложиш? Важното е ти самата да се харесваш, такава каквато си, да не се копмлексираш за глупости. Една жена не е само едни цици. Има куп други неща, които привличат мъжете - стегната, стройна женска фигура, излъчване, самоувереност, интелект. Можеш да си привлекателна и секси и без голям бюст. Имам чувството, че тази евтина чалга визия е промила мозъците на повечето. Я, се стегнете и работете върху себе си, развивайте уменията и залагайте на положителните си качества. Някои жени изпъкваме с други неща, не с големи бомби.