Споделена история от Тинейджърски

Как да бъда мъж
Привет
Аз съм момче на 19 винаги съм се възприемал като мъж„ но проблема ми е„че съм женствен - слаб съм„женствена походка„маниери. Гласа ми е мъжки и се обличам като мъж„но по улиците всеки ден ми се подиграват - гей„педал„умри мършо„женчо пудрата и какви ли още не глупости които много ме съсипват.

Не съм гей„ но тези думи ме засягат дълбоко... Нямам приятели„приятелки„ никога не съм правил секс нито съм се целувал дори с хора като мен не дружи никой. Реших да се променя... тръгнах на фитнес и адски много ми хареса разбира се рано е за видим ефект но ще дойде и той. Проблема ми е и че хората ми се присмиват дори когато седя някъде - аз не се движа не показвам женствените си маниери тогава защо ми се присмиват - имам чувството„че дори лицето ми е женствено не мога да се погледна в огледалото и да си кажа че имам мъжко лице. И искам да попитам някой мъж ако иска да каже - как да ходя като мъж как да се държа като такъв изобщо как да бъда мъж да се променя и да стана мъж

Коментари

1.   Прочети книгата „Защо мъжете не чуват, а жените не могат да се ориентират по карта“. Можеш да си я свалиш безплатно тук http://chitanka.info/text/7021-zashto_myzhete_ne_chuvat_a_zhenite_ne_mo

Там по разбираем начин мъж и жена лекари обясняват, как се формира поведенчески и сексуален център в ембрионалното развитие на човека.

Ти не си виновен, при теб е повреден поведенческият център, майка ти е била стресирана през първите 3 м. на бременността.

Какво можеш да промениш, ако си хетеросексуален.

1. Фитнесът е добро решение. Можеш да попиташ за хранителни добавки (със соев протеин поне 35-70%), за да налееш по-бързо мускули Ти само от трениране няма как да се налееш, ако имаш типичната женствена структура...забрави
2. Говори с ендокринолог, намери си от мъжкия хормон тестостерон. Най-добре е да ти го измерят и да ти изпишат нужното количество. Не е вредно, мъже над 40-50 често го взимат, както и културисти.

.....При вас, мъжете е лесно - млатите тестостерон и сте готови. И маниерите ще ти се изменят, и ще се поокосмиш. Пробвай с брада, с друг стил на обличане. (подчертано мъжки, може дори с костюми). Довери се на жена-приятелка...търси си приятелка в интернет...оттърви се от девствеността си при професионалистка. Ще ти дойде и самочувствие като мъж, мастурбирай редовно.

Но определено си струва да пробваш с тестостерон. Ще станеш агресивен, със самочувствие и потентно животно, но нали това искаш - да си истински мъж. Жените това го усещат и ще видиш - скоро ще си имаш самка, ще си напръщял с мускули космат балканец...

2.   Не знам как да ти помогна... просто промени походката си! Ако трябва, ходи на фитнес да заякнеш малко примерно.

3.   Към първия коментар само искам да добавя - ИЗОБЩО не се тъпчи с хормони на своя глава, молям ти се! Знаеш ли какво можеш да си докараш.. Наистина имаш повреден център, но ако си отраснал сред жени..

Но мен друго ме вълнува - смятай сред какви хора живееш, щом да се обръщат след теб и да подвикват "гей, пудра, женчо".. Боже. Това за какво ти говори? Чисти селяндури, без капчица ЕЛЕМЕНТАРНА култура!
Защо нямаш приятели - ами мисля си, че е така, защото самият ти вече се приемаш като такъв и си се дистанцирал от всичко и всичко, с изключение на роднини и стари познати, заради предубежденията, че едва ли не всеки нов ще ти се подиграва.
наистина фитнеса е добра идея. Походката.. Сигурно "чупиш" краката в коляното, не знам от къде си видял така, но това не е свързано с хормони, а може би повече е заучено, отколкото идващо ти отвътре.

Според мен е най-добре да се погрижиш за себе си - на първо време психическото здраве, или направо ги съчетай, след това фитнес, някакви подобни програми, за да придобиеш хубаво и здраво тяло, храни се правилно, за да се чувстваш и добре, и да ти помага спрямо тренировките, и НАЙ-ВАЖНОТО - работи с ГЛАВАТА СИ, мислите, емоциите.. Нали знаеш, че всичко тръгва от там. След като поработиш със себе си, вече ще махнеш бариерата, спрямо другите, чужди хора и все ще намериш съмишленици, приятели или реални сродни души, а онези.. селските свиркачи няма да са ти проблем..

4.   Пич, явно си от малък град или селище, не вярвам, а и не ми се иска да повярвам, че непознат ще ти се подиграва и присмива, аз лично бих му праснал един. Според мен продължавай с фитнеса упорито, сега се зятопля обръсни си главата, пусни катинарче(мацките харесват тази комбинация), с мадамите се дръж кавалерски, с мъжете гледай, ако трябва по-нагло, докато започнат да изпитват респект към теб(макар и доста да си закъснял за подобно поведение), според мен ти липсва самочувсвие. Пробвай и успех пич
М32

5.   Аз съм автора - на 1я коментар мога да кажа че е глупав - първо това си помислих че не съм здрав - ходих на ендокринолози ехографий на щитовидната жлеза на тестисите ходих при Врабчев казват бил добър хормонални изследвания и тн и тн и всички казват че съм здрав всички изследвания са чудесни и никакъв център не ми е увреден

6.   Ох, много ме дразнят такива ;х.. като видят някой по-различен и веднага му казват - гей, женчо, егати жената си и такива... Просто така избиват комплексите си!!
В нашия клас има едно момче, съвсем нормално, високо, умно- не е отличник, но се справя :) И онези идиоти постоянно го обиждат, че е гей и такива... Имаме един висок е 1, 50 на 15 вече.. подиграва се на момчето, което е 1, 80 и нещо... Няма значение ръста ама... А, това високото момче се движи с момичета през повечето време.. и кво, това значи, че е гей ли? ! Ееее....
П. С Много ме дразните вие, които се мислите за нещо повече от другите!!! Вие момчетата (говоря за идиотите ;д, има и много свестни момчета :) ) престанете с това!!! Обиждате и момичетата, че били дебели... ами вие? ! О, да вие сте велики!! Мразя този тип момчета!!! Сори, знам че няма много общо с темата, но просто...

МАКИ-ЧАН

7.   Еми виж почни да вземаш нещо за трениране земаи протеини!!! Не други добавки мн са вредни другите постояно тренираи. Ще види ако тренираш уселено ще има успех, след време ходи по наперено :). И да не ти пука кво мислят др ама го караи по-леко :)

8.   От номер 1 - не съм искала да те обидя. Послушай иначе номер 7. Без протеинови шейкове не виждам, как ще се промени тялото ти, не са вредни, пий много течности.

Някои мъже просто с възрастта възмъжават. Промени начина си на обличане и стил, малко брада взе пак?
И успех... и все пак - книгата е много интересна и полезна.

9.   Самият факт, че задаваш това доказва друго.. че никога няма да си мъж :)

10.   До къде ни докара времето :D Да се чудим как да бъдем каквито сме? :)) Добреее, ама какво е това, "винаги съм се възприемал като мъж"? Е като какво друго можеш да се възприемаш след като си мъж? Човек, от кога ти е нужно да чуеш глупостите на другите за да разбереш какъв си! Казваш им на онези да си гледат работата и толкова! ... :D Не са ти никакви, че да вземат отношение за теб, ни те познават, ни нищо. Проблемът е... че лесно им се даваш! Ти просто им отстъпваш правото и привилегията да си играят с теб и да те вземат на мушка за обидите си и предрасъдните си комплекси!!!

Офф, имаш чувство, ама не е чувство, а ти се самонастройваш против външността си! Дали е така ли? Ами огледай се, дали на другите им пука какво им казват! На теб да, защото не си чул и една добра и положителна дума за себе си от другите. От тях единственото което виждаш е простотий. Ама няма как да не те запитам? Какви са тези улици дето като минаваш и все ти се подиграват, честно :)) Чак ми е трудно да повярвам, че няма нито един човек който да не се държи добре с теб! Тия да не са се сговорили! ... Странно е.

Айде разбирам, че не те знаят, че те съдят от външността, защото си по затворен, не общуваш много, притеснваш се от мнението им за себе си. И не те познават! Виждаш ли, нещата са такива, че ако ти не показваш какъв си, хората се връзват за повърхностните определения, кофти ама такава е реалността!!! :D

А как да бъдеш мъж, ми как? Имаш го в инстинктите си! И моля, остави онези повърхностни глупости, че мъжа бил мъж защото имал мускули! ... Смешно е! Хах, не силата прави един мъж - мъж :)) а неговото постоянство и непоколебимост! А ако присъства и търпение, в неговия характер, то няма как да го сбъркаш. Но тук ти говориш и за външен вид! ... Разбира се продължи си с фитнеса ;) За движенията на един мъж, за неговата походка, са приети обществените "стандарти", че мъжът е по-скован, и ходи, като чувал с дърва :D Лично според мен това са глупости, че мъжа да не е дърво, че да бъде скован! Е да, маниерите ще са в пъти по-ограничени от при жените, като държанието му, че е по-пряко, но и сдържано, на вид студено. Това е за типичния мъж, а дали е мъж наистина за това имаше обсъждане в тази тема! ;)

"Ще ви кажа какво искат жените от един мъж"
http://spodeli. net/4/story-22069. html :)

Та.. ти си решаваш как да се движиш, как да вървиш, разбира се, е добре да бъдеш естествен!!! И да си се движиш, както е подходящо за теб. Ако питаш мен, да не ти дреме :) Ммм.. нещата при теб ще се оправят ако попаднеш на момиче, което да те харесва! Така де, да се почувстваш мъж в компанията на жена ;) Ако аз бях на твое място, щях да им разкажа играта ;)) Не бъди лесен противник, имай самочувствие.

~winterfire~

11.   " Самият факт, че задаваш това доказва друго.. че никога няма да си мъж :) "
Той си е мъж!!! Да не би да е жена? !? !? ! Дори един гей, а той не е такъв, е мъж!!! Тц, не сте в ред!! Но все пак, той не е жена а мъж!!! А харесвам слаби мъже, не много слаби, а нормално :) Японец, най-добре ;д Сега по темата :
Не разбирам, защо е толкова задължително мъж да ходи на фитнес? ! Леле ;Х
ТОЙ Е МЪЖ!! ( Ох, пресилих се!! ;дд)

Така че, виж първо себе си и след това обиждай другите!!

МАКИ-ЧАН

12.   Според мен ти няма нищо-просто си внушаваш. Защо те интересува какво мислят другите? Ти бъди себе си. А тези работи от типа "женски маниери" и "мъжки маниери" са пълни измишльотини. Всеки може да върви и седи както му е удобно независимо какъв пол е. Просто много хора са глупави и само да видят нещо по-различно и почват с простотиите. И на мен са ми ги говорили такива-че съм гей, принцеска, жена и т. н., но на мен не ми пука, защото знам, че не съм нито едно от трите и съм истински пич. Така че не обръщай никакво внимание на тези простаци, стой в каквито искаш ползи, ходи както си искаш и най-важното-погледни се в огледалото и кажи аз съм си мъж.

13.   И мен много ме дразнеха като ми казваха, че съм „пълен педал”, „педераст” и така нататък. Веднъж просто ми кипна и след едно две сбивания с другите, прибиране с лазкървавен нос и много лъжи към нашите всичко пооттихна.

В край на сметка ти знаеш, че не си гей, педал, пудра или к'вото и да ти викат. Като ти каже някой така изтряскай му един в лицето и точка. Също така не мисля, че трябва да се срамуваш от себе си. Ти сам каза, че си се възприемаш като мъж, ама то и си си такъв де... Успех

14.   Ако искаш да сме приятели

15.   Братле, тренирай яко! После като ти повърне някой обидна дума от мръсната си уста, такъв тупаник му лепни, че да се чуди какво се случва половин час, от опит ти казвам, че повече никой няма да те обиди.