Споделена история от Тинейджърски

Братовчедката на най - добрия ми приятел
Здравейте! Обърнах се към този сайт за да споделя историята си, и ако може да ми помогнете, защото ме е срам да искам съвет от приятели или родителите ( просто нещо ме спира незнам.. ).

Аз съм на 15 години момче, на връх нова година, бях в най - добрия си приятел на гости, дойде първата му братовчедка, ( на 14 години е, не бях я виждал от 1-2 години и се беше променила, доста красива беше станала.. ) Стана късно, а преди това бяхме пили водка, тя почна да заспива, а приятелят ми игра на компютъра, аз бях зад него на леглото му ( гледах го ), тя дойде на леглото на приятелят ми ( кадето аз седях ) и легна, заспа след минути тя се събуди , и започна да ме прегръща, аз нищо не направих, замълчах си, после тя ме целуна много страстно, хареса ми, аз нито я отблъснах, нито и казах нещо.

Тя ми се усмихна, и пак заспа, приятелят ми не успя да ни види, та така, аз после му казах - хайде да лягаме, че стана късно и ми се спи. Заспахме, на сутринта като станах, братовчедка му я нямаше, и нямаше как да говоря с нея за това...

Не бях я виждал вече дни, месеци, до сега, вчера случайно бяхме навън пак с приятелят ми и я засякохме, да се връща от магазина и много бързаше да се прибере, и тя ни каза, че ще има рожден ден след 1 седмица и ни покани да дойдем..

Аз отново неможах да я попитам, защо ме беше целунала онази вечер... И сега искам вашата помощ, като отида на рожденния и ден какво да я питам, дали ме харесва, защо го е направила.. как да и задам тоя въпрос, нещо просто ме спира, моля помогнете!

Много я ХАРЕСВАМ, и проблема е, че незнам как да и го кажа, и тя какво ще отговори... а незнам, едва ли е била пияна на нова година.. БЛАГОДАРЯ ВИ ПРЕДВАРИТЕЛНО, ИСТОРИЯТА Е РЕАЛНА, И НАИСТИНА СЕ НУЖДАЯ ОТ ПОМОЩ, МОЛЯ ОДОБРЕТЕ!!!

Коментари

2.   Попитай я дискретно защо го е направила. Не мисля, че ще те изяде. Събери кораж и ? го кажи, но може би ще се почувстваш по-сигурен ако ти отговори първо на въпроса... Успех

3.   Не прави нищо но не се дърпай, най-вероятно е била пияна но и се отдай просто!

4.   Така, като идеш на рождения и ден виж как се държи точно с теб. Ако нещо не е много отзивчива специално към твоята особа, нещо или я дразни или и харесва страшно много у теб. Опитай се някъде на средата на рождения ден да я придърпаш на някое по - самотничко място и и обясни как стоят нещата. Не бъди много рязък, може даже малко да покажеш притеснението си, ние момичетата харесваме това, кара ни да се чувстваме властни. В зависимост от това как стоят нещата, може да я питаш за целувката. Па баш толкоз пияна да е била, че не на своя глава да те целуне, малко трудно да ти кажа. Успех и не си мисли, че нещо ще оплескаш като и казваш, че я харесваш. Човек за това има уста, за да изразява това, което чувства и да се целува де.. апф и двете неща идват отвътре и от само себе си и двете са страшни на нашата възраст, но са лесни за изпълнение като се решиш!
Ес

5.   Благодаря, за бързите съвети, ще се пробвам!!!

6.   Пили сте водка, целунала те е. На кое толкова се чудиш? Не е трудно да се сетиш, че е била пияна и вероятно не е знаела въобще какво прави...

7.   Номер 6 незнам може би греша обаче... колкото и да си пиян до известна степен подсъзнателно си напълно наясно какво правиш а можеш ли да се контролираш е друг въпрос

8.   Братле по-добре недей и казва нищо. Ако тя те харесва ще го направи пак.