Споделена история от Тинейджърски

Съвет - правя купон за рождения си ден
Знам, че е рано и че сега трябва да се занимавам с други неща, но приятелките ми вече го обсъждат и искам да попитам и по-зрелите от този сайт. Аз съм почти на 14 (на 20. 04. ще ги навърша) и ще правя купон у нас за рождения ми ден.

Искам съвет за това с какво да занимавам гостите, освен с малко пиене ( защото не издържат на повече от чашка, а пък и не е редно ) и много силна музика.... Трябва да направя страхотно парти, защото това е последната ми година в това училище и е много важно последното впечатление ( нали знаете: какво ще разказват и на децата и на внуците си ). Затова ви моля за помощ!

Коментари

1.   Даам, сигурно ще се носят легенди за твоя купон. Ще се предават чрез народното творчество от поколение на поколение. :) Я се забавлявай, покани само най-добрите си приятели и си направете един хубав празник, без да се вкарваш в глупави филми за впечатления и т. н.

2.   Аз се чудя същото, родена съм на 6-ти април и също съм почти на 14 и съм изправена пред същите неща, мисля си за парти с приспиване - ще посаня само 2-3 приятелки, ще потърся интересни игри в нета, наскро четох за една ето как се играе - върху плажна топка пишеш различни неудобни въпраси и едно от момичетата хвърля топката срещу някоя от приятелките си, момичето я хваща и отговаря на въпроса който е попаднал на палеца на дясната ръка. - Незнам иска ми се да е нещо специално и съм сигурна, че и ти го искаш, много ми е трудно да реша какво да правя.

3.   Е чак пък на децата и на внуците си... Едва ли ще им разказват за твоя рожден ден. Събери хора със сходни музикални вкусове, осигури хапване, пийване, хубава музика (според вашите си разбирания) и оттам нататък кой каквото иска, да прави. Аз съм на 24 години и много се забавляваме по купони да играем разни забавни игри, но предполагам, че на тази възраст още сте на етап да отхвърляте всички "детски" занимания, понеже сте вече "големи". Поне аз бях така. Ти най-добре си познаваш приятелите. Просто не кани хора само за идеята да има тълпа, гледай наистина да са ти близки и да се разбират помежду си. Оттам нататък остави нещата да се развиват. Според мен така. Недей да подхождаш към това все едно трябва да е събитието на годината, балът на английската кралица и т. н. Най-важното е да се забавляват всички и да не правите глупости.

4.   Всичко зависи от компонаията ти. Ако те са скучни и партито ще е скучно, а ако не, тогава всичко ще мине добре и без да измисляш някакви специални занимания. Попринци, когато ви доскучае, може да играете на шише(Онази игра с целувките. Тя е много забавна. Само че я играйте по децките правила ;) ), истина или предизвикателство (ии останалите -проценти и кофа) 7 минути е много яко да играеш но зависи с кой(играта в която те затварят с някое момче в шкаф или тясно помещение и ви казват какво трябва да направите (мисля че тъка се играеше ;д) а после трябва да разказвате по-отделно какво се е случило) Ако сте в къща и е вечер (това за мен значи тъмно) може да излезете навън и да играете криеница, но по двойки(особено ако сте повече хора така е по яко, просто не си дала инфо колко човека ще сте и затова ти предлагам игри и за малко и за много хора)

Ами надявам се да съм помогнала, а ако искаш ни кажи колко човека долу-горе ще сте и после ни разкажи как е минал рождения ти ден ;)

~SmileY~

5.   И аз искам да направя много як купон и искам съвети.

6.   На парти се танцува. Трябва да приготвиш напитки и похапване и да ги подредиш красиво на подходящо място та да не пречат на танците. И трябва да има място за сядане и приказки.

7.   Знам че е рано но искам да съм подготвена за моето парти поне една седмица по-рано и за това искам някои съвети от по зрели хора за това се обърнах към този сайт .
На 27.10. ще навърша 11 и празника ще го правя във един хотел които има боулинг . Но нали се досещате че ще играем 5 , 6 игри но после няма да мирним и ще искаме да играем на нещо , а аз не искам приятелите ми да си тръгнат разочаровани от партито ми и затова искам да ви помоля ако знаете някоя интересна игра да ми помогнете , защото търсих в интернет но без резултат така че ако имате идеи пишете ми .
БЛАГОДАРЯ предварително !
к.

8.   Покани Азис! Шегувам се, моля те недей да правиш това. По-скоро подбери някаква качествена музика (е не Бетовен чак), но нещо готино и свежо и се забавлявайте. Най-важното - не се вкарвайте във филми. Вредно е за здравето. Още повече ще изглежда смешно. - първи вариант.
Втори вариант - купи всевъзможна пиячка (водка, уиски, коняк, бренди, ракия, вино, шампанско, вермут, ликьор) и се натряскайте яко, след това купи за около 1200 лева кокаин и се насмъркайте. - недей да правиш това по очевидни причини.

11.   Аз съм почти на 12 и съм изправена пред същите изпитания. Искам да го направя в боулинга, но мама и тати не ми дават, защото било скъпо. Според мен трябва само да се забавлявате! (без глупости, разбира се)

12.   Ах ти овньo.. Овните са такива искат най-доброто знам от себе си и аз имам на 4 април. Не мисля да празнувам. Иначе те посъветвам да направиш купон, приятелките ти да гостуват у вас да спят, щото това е модерно. Недей да прекаляваш с храната защото колкото по малко толкова добре, като напитки може да си изберете бира то е леко или ENERGY и така. Може да направиш някакви украшения но това са подробности вече.

13.   На 9 04 ставам на 22 години и моя купон ще бъде с колеги от работа.

Преди теб съм рожденик и мога да ти кажа ,че идеята е уникална
Към номер 12 Честит рожден ден с пожелание за здраве щастие и успехи .

Момче съм но съветите ми са Ретро музика от 80те 90те години или пък Jessie J Katy Perry Lady Gaga такива слушам и аз

Надявам се съм помогнал.

Миро -22 г

14.   Коментар номер 7 е писан от сестра ми която на 27 10 има рожден ден

16.   Рожденя ми ден беше страхотен копон до сутринта пихме лиски мента шампланско пид бул бира имаше всичко неодходимоо минами рожденя ден до12:00чеса сутринта

17.   @16 май си свил и няколко джойнта като гледам тоя правопис. :D :D