Споделена история от Тинейджърски

Има си гадже, а мене сваля
Здравейте! Реших да споделя историята си с вас, тъй като не издържам повече така...
Всичко започна миналата учебна година (тогава бях 11 клас), когато едно от момчетата от класа започна много често да ми пише, да ми се обажда-с една дума се сближаваше с мен. Станахме много добри приятели и с такива добри отношения завършихме 11 клас. Лятото се чувахме по телефона, пишехме си, но аз го приемах само като приятел понеже той ходеше с едно момиче от съседен клас повече от година. И така малко преди да почне новата учебна година, той ми сподели че съм му много симпатична и искал да бъде с мен. Аз бях изненадана, защото той все пак си има приятелка, която твърди че обича. Наистина отношенията им не бяха много добри в последно време,караха се, но бяха заедно. И Така той започна да ме сваля аз се дърпах, но не успях да оддържа.

Хлътнах много здраво, а той си имаше приятелка. Имахме една прекрасна вечер заедно - в колата му, целувахме се,говорихме си... беше незабравимо. Около нова година аз се отдръпнах, реших че това е най-добрия момент да го забравя понеже нямаше да се виждаме. Мислех си, че съм успяла до като не го видях, корема ми се сви... и така до ден днешен. Продължаваме да си пишем, да се чуваме, но аз съм по-резервирана. Той ми казва,че няма да се откаже от мен (твърди, че има нещо към мен), но не оставя и гаджето си, а аз не мога да го забравя, защото сме в един клас и се виждаме всеки ден. Много ми е трудно, защото той не ми позволява да го забравя, сърцето ми се свива като го видя с приятелката му... правя се че не ми пука, но не е така.

Опитвам се да разбера дали наистина има нещо към мен или просто се забавлява. Все пак той направи така, че да хлътна по него (пише ми мили смс-и) дали наистина само се забавлява?
Благодаря за вниманието!

Коментари

1.   Миличка, нещата при тебе наистина са доста сложни... намери си някой приятел или момче което харесваш поне малко.... постарай се той да ви види заедно ако не изревнува значи има чувства към теб, но ако поиска отнова само да се видите и да прекарате ноще заедно, значи само се забавлява.... това е съветът ми въпреки че наистина не знам аз какво бих направила на твое място просто това е единственото за което се сещам сега.

2.   Ами според моето скромно мнение, щом е още с приятелката си значи не му е чиста работата, не го познавам така че не мога да ти кажа със сигурност. Може би най-доброто решение е да събереш смелост и да проведеш един разговор с него отнсоно намеренията му. Така, ако наистина те харесва, първо ще прекрати своята връзка и ще започне такава с теб. Това е и най-справедливо относно другото момиче. А коментара горе, с разни интриги само ще се оплекат нещата, подходи достйно и прямо. Това е моя съвет

3.   Той е вампир внимавай по полека с него. ;)