Споделена история от Тинейджърски

Твоят избор?
Аз винаги се чудя какво би предпочело едно мoмче (макари предполагам какъв е отговора) : секс-машина или момиче, което го разбира и се държи като истински приятел? ..

Коментари

1.   За мен лично второто:)) а авторката как мисли? Изрази и ти мнение ;]]

2.   Ако е тинейджър предпочита секс машина естествено :)

3.   Ами моето мнение е, че момчетата гледат само визията не ги ебе какъв човек можеш да си .. гледат да те прекарат и вече са доволни (отг. на N:1) 1 на 1000 е по различен от това описание :)

4.   Секса е важен, но според мен предпочитам момичето да мен първо да ми е приятелка на, която да споделям всичко.
М 17

5.   Здравей, определено отговора ми е номер 2. Човек трябва да мисли за бъдещето, а не само за настоящето ;) При това, (не знам за другите, но аз така мисля) не може да правиш секс постоянно с някой, който не познаваш добре. Добре... 97,452% от хората, които познавам харесват момичетата си (момчетата си). Ако някой иска може да ме намери в скайп или по имейла, в случай че му се обсъждат теми ;) skype: vulka3 e-mail: charly_x32@abv.bg

6.   Момчетата си имат приятели с които излизат и се чустват добре. Макар че повечето не го признават биха били доволни от секс-машината.

Не сте ли забелязали - момиче в мъжка компания / като разбиращ приятел на някой от компанията/ не е много приятна гледка; само момчета и едно момиче което - или се държи като мъж/ псува и пие от бутилката/ или не се вписва в цялостната картинка.
Твърдо за секс машината.

7.   За мен второто повече ми допада. Ще ебнеш веднъж дваж... ще ти писне и така....

8.   Зависи от възрастта донякъде от характера и възпитанието на момчето. Ако е в побертета и се опитва да се прави на playboy което се случва с повечето разглезени момченца определено би предпочел "секс машина", но го има и другото ако е скромен хлапак определено би предпочел приятелството на едно момиче... иначе един олегнал млад мъж определено би искал приятелство, защото вече е осъзнал че секс може да намери навсякъде.

9.   Номер 2 .. и аз съм тинейджърка пък предпочитам второто, или аз съм с стари разбирания или всичко търси секс! :))

10.   Не може ли нещо средно между 2те ахах пряители които се чукатт какво по хубаво!

11.   Някой, който знае какво иска и е с акъла си би избрал 2рото.макар и секса да е важен и то много - не е най-важното в една връзка.трябва да има любов, раззбирателство освен гадже трябва да бъдеш и най-добър приятел всичко, което таиш в душата си да можеш да споделиш