Споделена история от Тинейджърски

Защо всичко се случва на мен?
Здравейте, аз съм едно нещастно момиче на 14 години... Имам ужасен живот..

2003 счупих си ръката и пръста на крака..
2004 тук не съм сигурна - паднах от все още люлееща се люлка, която ме удари в лицето.. във веждата..
2006 оперираха ме от апендисит ( така ли се казваше? )
2007 - получих епилептичен припадък.. не съм
епилептичка, за щастие не се повтори..
2008 - щеше да ме блъсне кола, ако не ме беше спрял един мъж да не пресичам..
2010 пукнах си главата, след като паднах при измити плочки..
2011 блъсна ме кола 15. 03. 2011 беше датата
2012 за малко пак да си пукна главата..
НЕ Е ЧЕСТНО!! Все едно това е някакъв знак, че трябва да умра... така го чувствам..
По принцип съм много спокойна, приятелски настроена.. но като се сетя за всичко това и ми става гадно...

Благодаря, че отделихте времето си да прочетете..

Коментари

1.   Ха-ха-ха, разсмя ме с изключение на това с колата, но си жива, не си инвалид? Бъди благодарна!

Иначе, всеки от нас, ако почне да изброява подобни неща, списакът ще е дълъг.

Всичко изброено, без сблъсакът с колата съм го изживяла. Имах обаче средно тежко ПТП с друга кола и си беше страшничко. Никому нищо не се случи...

Не се вкарвай във филми, а си прегледай очите, може да си късогледа. Иначе - съвсем нормални са нещата, които са ти се случили. Повечето хора умират в дома си и по-вероятно е човек да загине в собствената си баня, отколкото от самолетна катастрофа.

Затова лети, наслаждавай се на живота! Живее се веднъж. Накрая ще умреш, внимавайки да не умреш!

Лаура

2.   Ами, още не те е уцелила комета, което вероятно ще се случи на 25. 06. 2012 :(
Бързо си построй бункер, но гледай да не се заровиш жива.

painbooster

3.   мило момиче, иди на църква, запали свещ, помоли се за здраве.

и освен това бъди внимателна - винаги и във всичко - ако човек не се пази сам, няма кой друг да го упази.

Желая ти късмет и дано тази ужасна серия се прекъсне!

4.   Ми бъди по-внимателна бе момиче.... Какви са тия коли ти на червено ли пресичаш.

5.   Тези неща наистина са ужасни и си права, че са сигнал за нещо, но не, че трябва да умреш, а че трябва да си по-предпазлива. Като пресичаш ВИНАГИ се оглеждай добре, не бързай, че понякога карат като луди, а пък и много хора сядат зад волана пияни. Имам една приятелка, която е много безразсъдна и това всеки път й изиграва лоша шега.
*Яса

6.   Ама кво не му е честното, стой си там не се оплаквай. Толкова брутални неща са ми се случвали, че се гордея че останах само с 2 белега. Кръв съм повръщала без да имам язва (поне 1, 5л е имало), смятай как са ме гледали в болницата. Няма да давам факти за всичко преживяно, просто защото мен не ме грее, а никой не го интересува. Като по-малка ( ем 10 годишна) и аз си мислех, че е някакъв знак, че трябва да умра. Малко по-късно ми светна, че факта, че още съм жива, значи, че каквото и да ми се случи, ако не ми е писано няма да умра. Това си е преходно, просто съм била на прага на смъртта над 2 пъти, какво толкова- случва се. Гледай положително, ако трябваше да умираш до сега да си 3 метра под земята. В крайна сметка, хората от глътка вода се давят, от слизане от тротоара си чупят врат, от хапка хляб се задавят....

П. С. Това е съвет от такъв голям карък, че ако не падне поне веднъж на ден не е себе си ;дд
Зу-За

7.   Доста безсмислена тема и неща, които се случват на много хора. Дори се чудя да не е някой шаблон това.

И така на всеки се е случвало да си счупи крак или ръка, дори по няколко пъти през живота. После била си малка и си паднала от люлка, значи не си внимавала и аз съм падал като малък от люлка. Апандисит за моя радост не съм имал, да вярно това много боли, но не е най-страшното, една операция и повече няма да имаш. Много хора са оперирани от апандисит, а и има много по страшни операции от това, така, че.... След това през живота всеки може да припадне поради много причини, дали от глад или нещо друго, нали важното, че си добре. Била си малка и за това е щяло да те блъсне кола, като не внимаваш, и на мен са ме спирали възрастни хора и то по няколко пъти. Всеки през живота си е падал лошо, включително и аз. Съжалявам, че след това те е блъснала кола, но или шофьора не е внимавал или ти. Доста глупости прочетох.

8.   А можеш ли да опишеш по години всички хубави неща които си преживяла. Много е важно накъде насочваме вниманието си. Опитай да видим какво хубаво ти се е случвало през тези години!

9.   Авторката :
" Ми бъди по-внимателна бе момиче.... Какви са тия коли ти на червено ли пресичаш. " пресичам на червено, разбира се.. но там на тази улица нямаше светофар.. всъщност може би и аз съм си виновна за това с колата :(

Лаура, :) не съм късогледа..

Благодаря, че изчетохте безсмислената ми история :)

" Ами, още не те е уцелила комета, което вероятно ще се случи на 25. 06. 2012 :(
Бързо си построй бункер, но гледай да не се заровиш жива. " този коментар ме изкефи :D

10.   Дете това не е нищо, ако знаеш други хора (като мен) какво са изживявали в последните 5-6 години ще предпочиташ да ходиш да си пукаш главата всеки ден и ще ти е кеф.

Death_Blade ^

11.   Определено невнимание, с изключение на 2006 и 2007... Бъди по-внимателна, оглеждай се преди да пресичаш. Имала си късмет първия път, че непознат е видял и те е дръпнал. Твойте очи къде са били?

12.   Защото си невнимателна.
Два пъти те блъска кола! Това какво ти говори?
Бъди благодарна, че си жива и ходиш и не се оплаквай, нито търси някаква намеса на свръхестествени сили в неволите си.

Аjna

13.   Хаха, радвам се, че те забавлявам.
Просто внимавай повече, когато пресичаш. Всъщност, за твое добро, като видиш улица, бягаш към най-близката гора. Там със сигурност няма да има лоши улици, и ще си в безопасност. Но като побегнеш поглеждай назад да не си изкушила някои да те гони с колата да те гази. Ама пък като гледаш назад, внимавай да не се подхлъзнеш..

Майтапа настрана, внимавай бе, сладур!

painbooster

14.   Заради акта на публикуването на този материал момичето има ПЪЛНАТА МИ ПОДКРЕПА! Горко ви на всички, които обявявайки всичките тези ужаси за НОРМАЛНИ и НЕСКАНДАЛНИ поругахте горкото момиче! Заради ТАКИВА КАТО ВАС животът НИ е такъв! Горко ви... рано или късно много ще съжалявате...