Споделена история от Тинейджърски

Относно тестът за бременност
Здравейте! Момиче съм на 18г. На 17, 18, 23 и 24 Март с приятеля ми го направихме без презерватив-той не е свършвал в мен нито един път, но се притеснявам че не го вади на време(може и просто да си внушавам, понеже за първи път го правя без презерватив). Последния път свърших два пъти и след това и той свърши до колкото напипах върху дупето ми, но така бях омазана нявсякъде че незнам какво да си мисля.

Говорих с него и исках да ми потвърди че ако случайно се съмнява че е направил гаф ще ми каже и той каза че да. Той в такъв екстаз изпада докато свършва обаче че наистина незнам да му вярвам ли. С хапчета пълни с хормнони не искам да се тъпча при положение че не съм сигурна в това дали е попаднала сперма в мен. Понеже знам че може да се забременее по всяко време, тъпи въпроси няма да ви задавам. Купила съм си тест за бременност, трябва да ми дойде на 15 Април и въпросът ми е следният:-Да чакам ли да ми дойде(а до тогава има над 2 седмици), или да си направя теста края на тази седмица когато ще е минала една седмица от последния ми полов акт и ще покаже ли точен резултат или тест е най-добре да се прави ако ти закъснява цикъла?

С майка ми споделям много и говорим открито на тема секс, но не искам да я притеснявам спрямо това поне докато не се уверя, приятеля ми също нищо не знае.

Коментари

1.   Сподели с баща си... И се моли да е забравил да си купи патрони за ловната пушка :-))

2.   За тест по-добре изчакай до цикъла след като има 2 седмици. От последния акт е минало малко време. Но ако ще си по-спокойна си го направи още сега, пък като наближи цикъла- още един. Иначе мен ме смути в историята ти главно това, че приятелят ти е свършил върху дупето, ако съм разбрала правилно. Защото ако е прекалено близо до влагалището има опасност да попадне сперма вътре в него. Бъдете внимателни относно местата, на които свършва. След като все още не умее да се контролира особено, по-добре не рискувайте без презерватив.

3.   Мисля че не е станал гаф, тъй като по грубите ми изчисления не си била в овулация... Не се притеснявай и аз от 4 години го правя без презерватив с приятеля ми и да ''чукна на дърво'' сме нямали проблеми... Един единствен път съм си правила тест и то защото ми закъсня 5 дни и се бях панирала- просто за успокоение. За да не го мислиш всеки месец си сметни кога ти започва овулацията (от 9 до 20-21 ден след края на менструацията ти) и през тези дни го правете с презерватив :)

4.   абе ся ще смяташ овулации.. глупости.. никаква гаранция няма, че ще си пресметнеш овулацията правилно.. продължавай в същия дух, щом ти се става млада майка...

5.   Номер 4 гаранцията да си пресметне овулацията на време е 99%, ако си момиче е много жалко за теб, че елементарно сексуално и полово възпитание нямаш... ако си момче, то значи не знаеш колко сложно е устроено женското тяло... ! Как пък аз, която от 5 години имам цикъл успявам да си сметна и да няма гафове?! :) Помислете малко...

6.   От авторката
В телефона си имам менструален календар, сам си ми ги смята тия неща. Свърши ми на 16 Март, в овулация влизам около 6, 7 Април.