Споделена история от Тинейджърски

Стара любов
Здравейте хораа :) Темата е следната преди около 7-8 месеца бях влюбена в едно момче по-голямо от мене, но то не ми обръщаше внимание както и да е това няма значение.. Когато настъпи зимата започнах да не излизам излизах много рядко и не го виждах.

С времето го забравих, но аз си падам от по-срамежливите и като го видях наскоро се изчервих, но я нямаше старата тръпка. Но ми беше странно защо реагирах така не усештам да е както преди сега просто го мисля за готин(външно) нищо друго.

Може ли отново да се върнат старите чувства??

Коментари

1.   Мило дете, за да има „стара любов“ първо трябва да има любов, за да има „стара“ трябва да са минали години. Разбирам, че в рамките на твоя живот 8 м. са много време, но същност не са.

И, не - няма да се върне тръпката, защото тръпката се изпарява, а любовта НЕ.
Когато Я срещнеш, ще знаеш!

Лаура

2.   Да! ... :) Защото любовта ти не е осъществена, нали не мислиш че като не го виждаш дълго и всичко е приключило? С времето си правила други неща, и той е отпаднал временно от мислите ти, но е било достатъчно веднъж да го видиш, за да се събудят в теб всичко чувства отново! .. ;) Разбира ли, усещанията не изчезват.

Добрее, сражливка си :D но какво ти пречи да му кажеш едно здравей или здрасти, или просто да минеш от там където си сигурна че ще го видиш, за да те види и той! Нали? ! .. Ако ти не събираш сили да го заговориш, то поне направи така, че той да пожелае да те заговори :) Оставам с впечатлението, че не го познаваш, че само си го виждала! ;)

Виж, какъвто и да е той, едва ли има специлната опция, "четене на мисли" :)) Та, държанието ти, ако и той те е забелязъл, може само да го е объркало. Направи нещо, щом имаш чувства :) Ако имаш някакъв нагов контакт, свържи се с него.

~winterfire~

3.   от авторката; до номер 2 познавам го отдавна. Той знаеше, че аз имах чувства, но само ми се подиграваше и на мен ми беше много гадно. Чувах от приятелки, че ме обиждал и тогава ме интересуваше, но сега да ми каже нещо на мен изобщо не ми дреме, но се изчервявам малко като го видя нз защо става така? Преди ревнувах сега вече не. Аз усещам, че не е както преди, но защо все още се изчервявам нзз ;дд

4.   Офф... Макар да си мислиш, че чувствата са си отишли! Не е така, в теб още ги има :) Нали се сещаш, ако беше абсолютно безразлична към него, нямаше да има изчервяване!... ;))

Мдаа, кофти е че ти се е подигравал! Като гледам и двамата не сте много големи... Иии, не си създавай лоши представи за него! Чувствата объркват както него, така и теб :D A много момчета, се срамуват от чувствата, и ги имат като една слабост! Все едно ако някой разбере че и те го имат, и ще ги набеди в слабохарактерност, което е глупаво!!! Ама какво да се справи. Другите са разбрали че го харесваш, и са започнали да му го натякват и той за да избегне подигравките, се държи пред тях грубо, и казва какво ли не, за да не си помислят че и той те харесва. Виж, това е доста честа практика, при подрастващите :) Не значи, че не те харесва, а се опитва да се предпази от чуждите думи и подигравки! Съветвам те да поговориш с него, насаме! :)

До къде стигнахме, да се подиграваме с това че един може да обича друг! Бляяк... как може!... Та любовта е най-хубавото нещо което може да се случи. Поредно доказателство, че страховете ни праят марионетки в ръцете на недоброжелателите ни! Обичаш ли, тогава да не ти пука от мнението на другите, важна е любовта! :)

~winterfire~