Споделена история от Тинейджърски

Душата се телепортира?
С риск да стана за посмешище искам да споделя нещо интересно с вас, което наблюдавам от известно време.

Ще гледам да карам на кратко. Принципно имам малко странно виждане за живота, но всичко за живота съм го научила сама и от личен опит го знам. Няма да ви занимавам с теориите си.
Имам тежко минало зад гърба си. Адски е болезнено. Не съм се чувствала добре от години. Не знам какво е забавление.

Няма живец в мен вече. За разлика от наборите ми -всичко детско в мен е умряло.
И така, поради тези причини често мечтая, за да избягам от реалността. Дълго време се опитвах да притъпя чувствата си и да се правя на студена. В крайна сметка в очите на хората съм, но вътрешно съм невероятно чувствителна и ранима.
И така по същество. Начините за избягване от реалността-музика, филми. Сънища не споменавам, че през живота си незнам какво е да имаш хубав сън. Не си позволявам сама на себе си филми, защото прекалено много се вълнувам. Обикновено се влюбвам в някой герой, ядосвам се, че не мога да го имам. Дразня се, че немога и аз да живея като тях с повечко пари.

Всичко това ме смазва, защото и аз искам такъв живот... Спрях музиката, защото напускам реалният свят. И ето какво става като се размечтая. До такава степен мечтата ми оживява, че се стряскам от студ и болка и виждам, че тялото ми трепери. В тези моменти душата ми напуска тялото. Хора, колкото и да е топло ви говоря тялото ми се тресе и като спра да мечтая всичко се оправя.
Мечтата ми трае може би 2-3 минути не повече, защото умирам от студ. Това нещо го наблюдавам от няколко месеца и затова ограничих музиката. Просто много силно като искам нещо и незнам какво става...
Не ми се подигравайте и не, не се друсам и не пия.

Коментари

1.   Това е много странно... Чакаме Ray да се изкаже.

2.   Това показва, че можеш да постигаш много висока степен на концентрация при самовнушение. Силен материализатор (на мислите си) си! Остава да овладееш умението си и да го насочиш към нещо полезно и градивно за теб и за околните.

3.   Заинтригува ме твоята история. Има нещо необикновено и загадъчно в нея. Ако не е проблем, може ли да споделиш на колко си и коя зодия си

4.   Твоето наподобява истеричен поклоннически припадък - преди 40-50 години са били често явление такива припадъци, защото като цяло шоубизнеса е бил ново явление и по-лабилните фенове са се превъзбуждали /емоционално или сексуално/ от видяното.

То е ефекта от това да издигнеш толкова нагоре някой на пиедестал, че да получиш гърч от мисълта, че реално можеш да се докоснеш до него. Още по-отдавна някои пък са изпадали в религиозен екстаз.
При всички положения говори за страшно ниско самочувствие и пълно преклонение пред божествена особа или авторитет. Нужно ли е да казвам колко далеч от реалността трябва да си, за да го допуснеш?

5.   Здравейте, аз съм автора на историята. На 20г. съм, бях я сложила в категория "други", но щом така са преценили:D
Сетих се още нещо към историята, което ще споделя. Когато усещам болка в тялото и лягам и започвам да мисля и да си казвам "това тяло не е мое", повтарям си го няколко пъти и сякаш пак душата ми напуска тялото сякаш е чуждо. Незнам странно е.
Относно номер 4 наистина неможах да те разбера. Истерия-може би да. Но поклонически припадък? Например аз мечтая за нормален живот хубава работа, повече късмет, някакви такива неща. Не си мечтая за Брад Пит да кажеш. Поставям се в някаква ситуация например, че съм в дискотека и се забавлявам безгрижно и истински и некви неща се случват. Но си го представям с най-малките подробности-от облеклото, през думите и движенията. М реалният живот няма това как да се случи. Нямам пари да ходя по дискотеки, нямам и време и имам хиляди задачи и грижи на главата, за да си позволя този лукс. А ако имаш предвид гледането на филмите то е по скоро дразнение, даже и болка един вид. Особено като свърши даден филм-все едно животът ми е свършил.
Никога не съм издигала никой на пиедестал. Никога съм нямала идоли, или авторитети. Нещо изглежда не си ме разбрала в това отношение.
До 3- скорпион;20г.

6.   №1, Ray вече се е изказал под №2 :) За съжаление напоследък нямам много време да посещавам сайта и вероятно съм пропуснал множество интересни случи като този...

@Автора, умението ти е интерсно, особено ако можеш да го контролираш съзнателно. Душата (~астралното тяло) е свързана с физическото тяло посредством тънка "сребърна" нишка (или по-скоро фунийка - завихряне подобно на смерч), която при "умиране" просто се прекъсва. Подобни спонтанни отделяния като твоето е описал още Робърт Монро, след което, овладявайки процеса, е създал цял научен институт за изследването му.

В Уикипедия можеш да потърсиш за "Извънтелесно преживяване (ИТП)".

Ще се радвам заедно да изследваме умението ти. Ако имаш желание - заповядай в кабинета ми. Координати съм оставил в темата "Пътят на душите", коментар 15.

Поздрави и всичко най-:
Ray

7.   Ray, не съм авторката, но мога ли да попитам по колко взимате на сеанс и колко сеанса са необходими, за да се разбере причината за явлението на авторката?

8.   Препоръчвам ти също така и филма "Мъжете, които се взират в кози" (The Men Who Stare at Goats). Има го по тракерите със субтитри на български. Бях много (приятно) изненадан, че музиката към него е едно от любимите ми парчета на Uriah Heep...

9.   може ли да попитам каква музика слушаш и кои ти е лобимия филм

10.   №7, при случаи, които представляват определен научен интерес - пари не вземам (напротив, благодаря на клиентите, че са отделили от времето си за целите на изследването). Същото важи и при терминално-болни, и при хора със силно ограничени финансови средства.

По втория въпрос: това зависи в най-голяма степен от способностите и мотивацията на клиента. Някои влизат в хипноза веднага, други - след няколко тренировъчни сесии, трети - никога или почти никога. В повечето случаи трябва да се преодолеят известни (предимно несъзнателни) опасения и предразсъдъци на съответния човек, след което нещата тръгват гладко.

Ray

11.   Номер 10, (аз съм №7) Заинтригувах се :) Аз лично бих се подложил на сеанс, за да добия представа за миналите си животи и мисля, че е важно човек да е ориентиран за това какво прави на тоя свят. Бих посъветвал и авторката да се подложи, защото преживяванията и са интересни според мен.

12.   Прочетох част от коментарите в тази статия.. и искам да кажа, че съм се занимавал с такива неща, братовчед ми обаче стигна твърде далеч по този път и от това спечели само нещастие, а и до авторката : с тази твоя способност, ти би могла да отидеш на астрално ниво невероятно лесно. Има извън телесни преживявания като твоите, например : Lucid Dreaming - преживяване в което можеш да контролираш съня си, Astral Projection - преживяване, при което душата ти напуска тялото, и си способен да правиш всичко в реалния свят, но си просто една душа. Пиша за това, за което е писал и авторът на коментар номер 6.. но аз нямам голям опит с това и не мога да бъда толкова полезен. Заинтригувах се и написах тези неща.. съжалявам, че не пиша смислено, но някак си не мога да си събера акъла в момента.. :D

13.   Вярвам ви защото ли? Защото когато заспа понякога се отделям от физическото ми тяло и имам някакво прозрачно тяло. Движа се свободно забравям че съществува време, времето сякаш е спряло то няма значение при прозрачно ми тяло! Притежавам пълна съзнателна кристална картина!
Но когато влизам физическото ми тялото много ми боли лошо ми и гадно ми е. Сякаш физическото тяло ми казва не си необходим вече!
Момче на 19год.. Относно до вибрациите и аз съм преживял...

14.   Уау... 7 години по-късно попадам на тази тема. Готино е всъщност, че има и други хора, които са имали подобни преживявания. Наистина според мен Робърт Монро описва картината такава, каквато е в книгите си. Стига човек да е с по-отворено съзнание, за да ги допусне. Мисля си, че сме по-могъщи същества отколкото сме научени да мислим тук във физическия свят. :)
Интересно авторката как е в момента... Надявам се, че вече може да каже за себе си, че е щастлива!