Споделена история от Тинейджърски

Не спирам да мисля за нея.
Здравейте! Аз съм на 14г. и искам да ви попитам какво да правя. Ето я и историята:
Нещата са следните. Когато се преместих в друго Училище всичко беше нормално запознавах се с децата и т. н., но едно момичч ми все умът още от първия ден когато престъпих прага на вратата.

Някъде по средата учебната година в часовете взе все повече да се интерисува от мен (седим заедно). Слеователно и аз така отвереме на време се намирах на приказка с нея както се казва, но така беше тогава. Сега след нали лятната ваканция нещата са по различни, значи цяло лято не можех да си я изкарам от ума. Всеки ден Всяка нощ все за нея си мислех.

Сега е средата на Втория срок и тя се да се интерисува от неща като кого харесвам, имам ли приятелка, кога ми е била последната връзка и т. н.
Когато вече стана края на годината тя ме попита отново кого харесвам, но този път бях решен да й кажа истината.
Буквално времето спря за около 5-6 секунди. За миг ми минаха толкова картини през главата, но точните ми думи бяха "Единственото момиче което ме кара да мисля за нея всяка нощ си ти. " и тогава тя ми каза защо не сам и го казъл по-рано и аз и казах "защото всеки път като те погледна си глътвам езика". Тогава ме хвана за ръка и отидохме на една пейка и си говорихме много време.

Това найстина беше един от най-хубавите моменти в живота ми. Така се срещахме няколко пъти през лятото защото нямахме много време и двамата зада излизаме всеки си има семейни проблеми и т. н. Когато дойде новата Учебна година нещата се промениха и то не в добрия смисъл. но пак около половин година бяхме заедно. Сега незнам какво стана дали аз греша нещо или просто ледения блок нараства отново между нас. Аз знам че тя е момичето което искам да е до мен ори в предсмъртния ми час (тоест завинаги). Сега малко за нея.
Тя е найстина прекрасна отвътре и от вън.
Косата и е маслинено черна. Когато се прегърнем аз направо се изгубвам в нея, а очите й са кафеви. когато ме погледне изгубвам всякаква представа за
околните, времето, приятелите. Немога да откъсна очи от нея, Тялото й е идеално смисъл спортува, играе гимнастика (по точно подържа форвма). Умна е, готов съм да направя всичко за нея.

Това е цялата история Моляви кажете ми какво да правя. Проблемът за очуждението по моя вина ли е. Греша ли някъде. Това според мен е много добра връзка и не трябва да има край. Аз не знам тя какво точно жела или мисли. Всяка вечер разходки в парка, прегръдки под луната и много хубави неща още.
Какво трябва да направя зада не се разпадне връзката. Моляви давайте съвети и СЪЖЕЛЯВАМ ЗА ПРАВОПИСНИТЕ ГРЕШКИ НЕ ОБИЧАМ ДА ПИША НА БЪЛГАРСКИ ОТ КОМПЮТЪРА.
Ще съм ви много благодарен ако коментирате :))))

Коментари

1.   Имало "леден блок" между тях... Искал си да живеете цял живот. Ама и ти си един будала. АЙде за цял живот не мога да ти кажа какво ще стане. Но поне до 21 години като станеш мога да ти кажа. Ще си промениш мисленето около триста милиона пъти. Ще ти се върти главата по всяка по-читава девойка докато не спрат да ти излизат пъпки (е, и след това е така, но някак си се правим на олегнали вече - по умерно един вид)
Всъщност, ти нищо не искаш от нас май. Да ти даваме идеи как да поддържаш "искрите" мъжду вас? Ами не мога да ти помогна, просто защото то се и индивидуално, а за твоята мацка знам само, че е с цвят на косата тип "маслинено... "

2.   На 14, "кога ти е била последната връзка" - мухахах!

3.   АВТОР:
Еми добре щом казвате така само да знаете, че получих един добър съвет по мейла и нещата се получиха между нас. :)))),
но като се замисля май май наистина може да си променя мисленото.
Засега сме много добре заедно, а за номер 2
-Брат поши малко по смислени неща. Закво си тръгнал да пишеш глупости за другите. По добре намери грешка в теб отколкото хиляда грешки в другите. Тях не можеш да промениш, но себеси можеш.