Споделена история от Тинейджърски

Всеки път ме вижда, когато не трябва
Момиче на 17 г. Лятото разбрах, че той ме харесва, като външност. Не знам вече колко хора ми го бяха казвали. Проблема е, че едно известно време ме вижда все във ветровити, дъждовни, влажни дни, а тогава изглеждам най-зле, защото косата ми бухва. Или пък всеки си има дни в които няма време да си направи хубава прически и да си сложи лек дневен грим. Може би си въобразявам, но имам чувството, че вече не мисли така, защото винаги ме вижда, когато изглеждам възможно най-зле.

И пак казвам, че може би си въобразявам, защото съм сигурна, че и преди ме е виждал в такава светлина, но тогава не го харесвах и не обръщах внимание на това как изглеждам, като го видя. Знам, че звучи адски повърхностно и знам, че всички ще кажат, че суетата играе водеща рола в живота ми и повечето ще кажат: " Леле, каква лигла! ", но преди не обръщах внимание толкова на това.. Знам, че ако някога сме заедно няма как постоянно да изглеждам добре и няма начин да избягвам дъждовни дни и тем подобни. Според приятелите ми толкова го харесвам, че започвам да си внушавам разни глупости и забелязвам дори най-малката подробност. А според вас?

Коментари

1.   Ти сама го каза ако те харесва няма да го интересува дали на момента си с права коса, или не например.. не е важно каква си отвън а от вътре.

Иви

2.   Така, първо " не е важно каква си отвън а отвътре" ми прозвуча супер перверзно, но няма да задълбочавам (подчертавам) темата.

Харесваш го и се вкарваш във филми, замисли ли се, че ако те харесва докато изглеждаш най-зле ще лудне като си в добра светлина? Отпусни се малко, не се дръж сковано и не мисли как ти изглежда косата. Случвало се е в дни, когато почти не съм си пипвала косата да ме заглеждат много повече, от други, когато с часове съм седяла пред огледалото (кифленско поведение), така че... не се притеснявай.
Зу-За

3.   към номер 1 иви ти си мацка номер 1 =)))

4.   Поредната селска пръчка, която се интересува само от външността си...

NoBody

5.   Я стига, ако знаеш настоящият ми съпруг в какви ситуации ме е виждал. Не е от значение как изглеждаш. Щом иска да е с теб всякак те приема.