Споделена история от Тинейджърски

Татос
Пфф какво да ви кажа преди известно време бях толкова забаламосана от една приятелка, че с нейните глупости незнам как, но я допуснах прекалено близко до сърцето си.. станахме най-добри приятелки и решихме да татуираме буквите си.. татуирах си буквата А и сега се чудя какво съм направила... много сгреших и сега се чудя как да я продължа на хубаво място е седи нежно, но не искам да си спомням за тази моя така наречена приятелка и искам да имам друг надпис продължен от тази буква А моля ви дайте ми съвет какво да си направя като продължение някоя велика мисъл или незнам. Благодаря ви :)))

Коментари

1.   Доколкото знам може и да го махнеш. Консултирай се с кожен лекар.

2.   Да магни буквичката с лазер и си направи нов татус мисля че лазера не е много скъп но не мога да кажа точна цена

3.   Според мен ще е най-добре да не я махаш, щом си я харесваш :) разгледай из нета има много готини татуси, все ще си харесаш нещо :) Късмет! :Р

4.   Aнархия

5.   Ab hinc. - Отсега нататък.
Ab initio - От начало.
A die - От този ден.
Ad multos anos! - За много години!
Amicus amico (sum) - Приятел съм на приятеля.
Amor caecus - Любовта е сляпа.
Amor patriae - Любов към родината.
Amor vincit omnia - Любовта побеждава всичко.
A posteriori - Правейки извод от опита.
A priori - Преди (независимо от) опита.
От латински са.

6.   Малко идей за продължение на надписа на латински

Ако търпиш пороците на приятеля си, правиш ги свои. — Amici vitia si feras, facis tua. '

Или ще намеря пътя, или ще прокарам път. — Aut inveniam viam, aut faciam. '

Щастието спохожда смелите. — Audaces fortuna iuvat. '

7.   Каквото и да напишеш, винаги ще си спомняш, че въпросното А е нейната буква.

8.   Аз съм съгласна с номер 1 другия вариант е да го продължиш например както е A да си татуираш и PPLE за да се получи APPLE (ябълка) или друга дума.

Иви

9.   може да го допишеш като Angel

10.   Наистина може да я махнеш, единия начин е чрез лазер, но се посъветвай с лекар! :):)

11.   кви лазери кви пет лева са ви в главите? сигурен съм, че нито имате нито сте имали татуси.. тръгвате да давате акъл на хората..

12.   Един съвет и от мен
измисли си някакъв татос с цветя или нещо подобно и просто скрии прословутото А....