Споделена история от Тинейджърски

оБЪрКвАцИЯта
Всичко започна така аз съм на 16 имах сериозен приятел на 19! Ходихме 1 година много се обичахме.. всичко между нас вървеше чудесно.. докато не отидах в ново училище и в нов клас и не се влюбих в едно друго момче от класа ми.. всичко стана постепенно.. това момче каза че аз съм момичето което му харесва наи много.. сближавахме се в рамките на нормалното.. станахме много добри приятели.. спеделяхме си и си говорихме на всякакви теми.. излизахме постоянно дори го запознах с приятеля си и излизаше с нас!

Докато изведнъж не се влюбих в него.. чудех се защо това се случва? Имах си чудесен по-голям и по-опитен приятел а се влюбих в мой връсник.. който не можеше да ми предложи повече от приятеля ми! Но наистина го обичах и харесвах.. молих се това моментно увлечение да спре по-скоро.. защото се побърквах! Усещах че той също е луд по мене.. но не си признаваше! Докато един ден ми писна да го крия и бяхме само двамата на едно кафе аз му казах че го обичам и че не мога без него той беше учуден.. каза ми че и той изпитва същото само че не е очаквал да съм имала чуства.. целувахме се беше страхотно.. започнахме да излизаме да сме заедно а аз възнамерявах да се разделя с приятеля ми!

Сложих край на нашата връзка той искаше да му кажа причината но аз нищо не му казах! Беше му много тешко молеше ме да се върна при него..докато един ден не ни видя на едно кафе как се натискаме и целуваме.. дигна луд скандал.. не искаше да ме вижда.. беше ми много тежко не исках всичко до свършва така... сега съм си вече 3 месец с момчето от моя клас много го обичам и сме много щастливи.. много съм хлътнала!

Дайте ми съвет как да обесня на бившия си че искам да си останем приятели.. защото тази една година не беше малко и преживяхме много неща заедно.. а той дори не иска да ме погледне.. а аз държа много на него!

Всички ми повтарят как съм можела да го зарежа че е бил перфекният за мене че сме били чудесна двойка.. Да знам но какво да направя като сърцето ми е при друг..

Коментари

1.   По-добре не се бъркай в раната. На момчето не му е лесно. Остави го да забрави, а ако сте приятели няма как да стане.

2.   Мила няма как след такава връзка с момчето да си останете приятели особено ако той има все още силни чувства и е наранен от постъпката ти, а това 100% е така, защото се е почувствал наранен та ти все пак си водела онова момче с вас наляво-надясно ... постави се на неговото място ;)

3.   Леле ти сиии мн зле ! И на мен ми причиниха нещо подобно! Цяла година бях с момичето какво ли не съм правил за нея... Навсякъде съм я водил.. колко неща сме преживли заедно и тя с некав малък смешник се заби, точно както ти! Изключително неблагодарни същества сте тва жените... А и не мислите въобще... ?!?! как ще му казваш че искаш да сте приятели бре... Той ше си помисли че искаш да се съберета пак.. ЛЕЛЛЕ колко съм бесен на такива хора като теебее!

4.   Бе ти си много нагла. Зарязала си го заради друг и имаш очи да искаш да ти е приятел.... как си го предстравяш... може и кафе да пие с вас двамата докато се натискате и целувате.

Гледай си новото гадже и остави човека на мира. Дано има повече ум в главата следващия път