Споделена история от Тинейджърски

Той носи женски дрехи
Момиче на 16 съм. Имам един приятел, който познавам от години, а от скоро като чели се влюбих в него, но май имам леки съмнения, че е гей. Той е много добър, възпитан и уравновесен, човек на който може да се разчита(Точно това което търся).

От известно време забелязвам как носи някакви много странни дрехи, облича си някакви клинчета и впити дънки, ама точно като женски.
Според вас това мода ли е? Нормално ли е момче да облича ластични дънки впити по тялото? На мен не ми пречи, просто ми е интересно и за това питам, трябва ми мнението на повече хора. според хората с който го обсъдих е страно, дори леко смешно хихи. Миналата седмица бях в тях да гледаме филм, гушкахме се, и усещах това, че го привличам, даже беше адски явно, защото той отново беше с клин и... то просто се виждаше... онова изпъкваше.... :) Тотално се обърках, за това опрях до вашето мнение, надявам се да няма подигравателни отговори, а такива дето ще са от полза. :)

Коментари

1.   Мода е! На днешно време всеки има правото да се облича така както му харесва и както му е удобно. Това че има стил не го прави гей!

2.   "Това изпъкваше" хихи

3.   явно няма вкус за обличане!

4.   Това, че дънките са тесни не значи, че са женски, а още по-малко, че е гей. А това за... изпъкналото е съвсем нормално, дори ти доказва, че не е гей... :);) Успехх...

5.   както казват братята руснаци "Пидарасия"..

6.   За дънките добре, ама клин??? !!!

7.   Не е гей!! Всеки си избира как да се облича :) А в момента в който сте гледали филм даже ти го е показал и явно го привличаш!
Надявам се да не слушаш хората и тяхното мнение, винаги слушай себе си!! ~~

-Турбо Откачалка

9.   според една кака - банкова счетоводка панталона не е мъжка дреха. Може би изхожда от това че евите са прекроили традиционния панталон & е станал по тесен и шарен и с финтифлюшки, мене ме предупредиха писмено полицаи да опазвам " наредба за обществе ред " щот момиче в непола и в нерокля касиерка в търговска верига се плашело от адам в евино облекло, а скоро видях група дежурни полицайки панталон, тъй че ми се види безпочвено да дават пример за опазване на " добрите нрави по отношние строго регламентирани форма дрехи за мъжки, а за женски пол - друга форма " а и частна женска охрана не е ни в пола, ни в рокля, аз лично веднъж ходих в пола в банка, внесох или изнесох си сума към или от моята тамо банкова сметка законно, а personal от бодигардове се възмути, а не го видех да откликва остро на еви в панталон : също клиенти на банката, вече само се подсмихват, но и аз не им се връзвам, не ме влече мъжки пол, поради това че нямам съвместими органи за контакт с него, а на токчета тънки, високи 6 и 9 см съм се разхождал ~ 4 к пеш, готино е, игнорирам подсвиркванията и автомобилните клаксони, после малко болят надолу от колене нозете, но кат се отпуснат на стол висок облегалка да се раздвижи кръвта & отпочиват, малко е проблем всеки ден епилация на лице, но може би ако въобще не е започнало бръснене при старт на пубертет момче, ще си останат косми лице меки и нетвърди, & по - светли, но щом се харесва индивида в еди какво си облекло или пък за да впечатли приятелката си, нека са заедно, но да избягват пред друг човек за избег на риска от подигравка и осмиване, аз съм в пола, балеринкови обувки, плътен чорапогащник, бикини, сутиен с подплънки, за увеличение обиколка бюст с около дециметър, в часките от топки амортизирани чорапогащници, нещо като противовес на женски пол екземпляри в панталон, моля, да се избягва телесен контакт адам с адам, щот нема бебе в резултат, а в пола ми е някакси по - свободно, преддвид че нема ограничение наложено от форма крачоли, просто женските дрехи & обувки, и ботуши са по красиви и практични = предпочитам ги в извънработно време за разходка сред човецие в магазини, банки, пешеходни зони, денем и нощем, обичайте се, бъдете щастливи с обич и уважение всекиму : иво :)

10.   :)

11.   Клиновете са измислени от музикантите от групата Kiss в началото на 70-те години, те съвсем не са женски, през 80-те, а и до сега в някои музикални стилове се носат клинове. Ластичните дънки са измислени точно по тази идея на Kiss от друг евреин като облекло за рок звезди през 1978 г. и първоначално се носят предимно от рок музиканти и в началото на 80-те и други започват да ги носят, включително и момичетата. Така в хеви метъл модата от 80-те, в глема, хеир метъла и ей оу ара се носят ластични дънки. Модата си е актуална и до момемнта в тези стилове, но просто повечето хора в България не знаят тези неща, освен тези, които слушат тази музика. Самото носене на панталони е въведено едва преди по-малко от 50 г. от членове на тайни общества. Ако ви е интересно да научите повече прочетете си последната глава на книгата "Лъжата за св. Валентин".

12.   Според теб като сте заедно той гей ли е?Щом му се повдига докато те гушка.

14.   Ластичните дънки бяха на мода и у нас в началото на 90-те. Явно пак се завръщат. Колкото до клиновете - щом не е гейско спортисти да ги носят докато тичат, скачат и пр., значи могат спокойно да се носят от мъже и през свободното време или в домашна обстановка.
Все пак в банка, съд или др. официална институция няма как да влезеш в този вид, просто няма да те пуснат.

15.   Вече модата взе да става такава, забелязала съм, че някой от момчетата започват да се обличат педерашки, да носят розови блузи, дънки по крака и такива.. това, че има по-различен стил не означава, че е гей.. опознай го малко повече и тогава ще знаеш отговора (:

16.   Била съм там.
Повярвай ми, това момче не ти трябва.
Не съм против гейовете, не съм против която и да е сексуална ориентация (пансексуалност, трансджендър, каквото се сетиш), НО..
Била съм със такова момче, и ще ти се наложи да обясняваш на всички, че той не е обратен, независимо, че сте заедно. Досадно е.
Стила на обличане говори много.

17.   Вчера в метрото видях едно момче, вярно малко - 11-12 г., което беше само по черно клинче /не анцунг/ и късо яке. Носеше обемиста раница, явно се връщаше от училище. Май не е само мода, очевидно вече ги допускат и на училище да ходят в такъв вид :-).