Споделена история от Тинейджърски

Все още съм влюбена в него
Сега съм на 15 в ново училище съм. От 5 клас с едно момче се зарибявахме шести клас тръгнахме. В началото бяхме просто приятели, след това малко по малко аз започнах да се изгубвам в черните му големи очи. Всичко свърши в края на 6 клас. Лятото бе6е много мъчително. Седми клас отново тръгнахме, а това беше най-голямата грешка. Той искаше да крием връзката си, в началото и аз бях на неговото мнение защото все пак никой, не го интересува кой какво прави. Наранихме се много пъти както аз него така и той мен. Прощавах всичко както и той на мен, но един ден чашата преля. Имахме ФВС видях една от мазните к***и на класа да седи в него. Причерня ми. Сложих край. Месец преди да завършим той ми писа, че иска да поговорим.

Аз се съгласих, а той през цялото време ме лъжеше в очите, че не изпитва никакви чувства към оная. Само ако можеше да се види отстрани как я гледа и той нямаше да си повярва на лъжата. Както и да е той ме помоли да си останем приятели, а аз категорично отказах. От този момент нататък не си говорим, но аз все още го обичам страшно много. Искам съвет. Как да го забравя? Какво да направя за да го изтрия от сърцето си? БЛАГОДАРЯ ВИ, ПРЕДВАРИТЕЛНО!

Коментари

1.   аз имах същия проблем, само че с момче от 6 клас и то съседния. ходехме около 2 седмици и той ме заряза дори без да ми каже. аз все още го харесвам и не знам как да го забравя и го харесвам дори повече от преди. аз също не знам какво да правя и как да го забравя. :(

2.   потърси ме на skype ********* пиши че си ти, защото блокирам непознати

Модератор - не публикуваме контактни данни.

3.   Напълно те разбирам. Много скоро аз изживях почти същата история и знам колко трудно може да бъде. Има три решения които можеш да вземеш.
1. За първото трябва да си отговориш на въпроса"Искам ли да съм с него отново? ". Помисли добре, не бързай. Ако отговора ти е "да" му се обади, излезте, изслушай го. Ако и той иска да е с теб, опитейте отново, а ако вече те е преодолял, не се ядосвай. Усмихни се и му покажи, че се радваш за него.
2. Започни да излизаш. Общувай. Поработи по запознанствата. Сигурна съм, че скоро ще срещнеш някой по-добър.
3. Ако си срамежлива не се отчайвай! Живота не е свършил. Скоро съдбата ще те свърже с някой специален. :)
Дано да съм помогнала.
-A