Споделена история от Тинейджърски

Девствен
Проблема ми е че съм момче на 18, а все още съм детствен. Доста се притеснявам, защото повечето ми приятели не са, пък аз някак си изоставам от тях. Не ми е само заради това че изоставам, но някак си отвътре ми е гадно, пък и аз самия искам. Лошото е че някой казват "О, имал съм безброй ситуаций да го направя, но просто не съм искал.
"- Лъжа (според мен). Аз си казвам, нямал съм нито една възможност. Истината е че съм на 18, а съм имал само 2 приятелки и то за крато. Не съм голям красавец, но за разлика от това в характер съм отпуснат. Умея да разговарям с момичета, пениса ми е 16 санта, но все пак не ме притеснява.

Кофти ми е че като срещна некое момиче и решим да го направим, тя ще си рече той е на 18 - знае кво да прави. Или пък ако съм с момиче по- малко от мен примерно на 15-16, тя ще си рече е той е на 18 трябва да е опитен... Кофти е как ще реагира като разбере че съм детствен, дори не знам дали този мой комплекс не се е натрупал във времето и затова не съм могъл да го направя.
Сигорно очите ви заболяха докато го прочетете. Но, ако някой си е направил труда, нека да напише какво мисли.

Коментари

1.   Спокойно, не се притеснявай, няма нищо срамно в това. Ако момичето те харесва и е свестно няма причина да се притесняваш. А и може и тя да е девствена. В това няма нищо срамно, а и ти още си малък. Така че не се тревожи това не бива да ти е комплекс.

2.   Аз мисля че е много сладко ако гаджето ми никога не го е правил до сега. Ако момичето с което ходиш наистина те харесва и може би не само това тя не би се притеснила, че си още девствен. Сподели и, че си чакал за да го направиш с правилния човек. Първо тя трябва да те опознае много добре и после вече тя сама ще реши. Не се притеснявай от това. Ще си намериш своето момиче което ще те разбере.

3.   Готин аз ще ти предложа нещо може да ти звучи гадно но това е изход... Плати си за проститутка да те отвори ..(да станеш мъж) И после почвай с момиченца но ако някои те пита никога не казвай че проститутка ти е първата измисли си нещо бил си на море бля бля и така успех

4.   Спокойно, не се притеснявай. Няма нищо неестествено. Това с проститутката го забрави, защото не е важно колко години си бил девствен, а се помни първия път. Някога бях точно като теб, но едва навършил 18 години ме награби една какичка. Успех и не си създавай комплекси.

5.   Оффф изобщо не се притеснявай за това,за мен пък на пример много повече ще ми хареса момчето с което ходя да е девствен, всеки си има вкус, а тва за проститутката изобщо не го прави, има цял живот спокойно ще си намериш някое момиче на което ще и се стори супер сладка както казва номер 2 :)
Aйде не се притеснявай и успех :)

7.   Приятел, имам същия проблем, но недей да се притесняваш, на мен не ми пука от това и си знам че все някога ще дойде деня, но да наистина е кофти... миналото лято момиче ме заряза заради това, но ако намериш момиче което наистина те обича, това няма да и пука, наистина имах възможността, но я пропилях, като зарязах момичето... недей да ходиш при курви, проститутки и тем подобни, запази си първия път за по-специален, а не просто изгубване на девствеността...
на 17 съм, да не си помислите че съм някое хлапенце :П

8.   Спокойно приятел не е важно на колко години спиш с момиче, важното е тя да е жената която обичаш. Не се притеснявай че си на 18 и не си спал, ще му дойде времето

9.   Няма значение, споко.

10.   на 17 съм чесно да ти кажа на мене мн по яко впечетление би ми направило когато разбера че приятеля ми е девствен.. защото в днешно време такива момчета с лупа да ги търсиш :)

11.   Съгласна съм с Номер 10! Няма за къде да се бърза, когато човек е готов-тогава!

12.   Номер 8 каза: "Не се притеснявай че си на 18 и не си спал, ще му дойде времето" :D тва е много смешно ако го разбираш буквално :D
И по темата... важното е да си намериш любовта на живота, секс по секо време може да получиш-тама на магистралата срещу нема и 100 лева сигурно - пълна програма, НО любовта не се купува, важното е хората да се обичат а не да се е.. т :)
Не се притеснявай за нищо и аз съм като тебе и на години също.

13.   съгласна съм с номер 10

14.   Номер 10 лъжеш се. Правилният израз е: такива момчета като тебе с лопата да ги ринеш.

16.   И моето гадже е девствен.
В началото ме лъжеше, че не е но след известно време на опознаваме ми каза.
На мен лично това ми харесва.
Не се притеснявай ще намериш някоя като мен. Късмет

17.   Ако толкова те притеснява, по-добре опитай с някоя ку**а.