Споделена история от Тинейджърски

Много го харесвам
Много харесвам едно момче от моята група и си мислех че и той изпитва нещо към мен. Аз обаче се притеснявах много да му кажа и го пазех в тайна. Един ден докато си говорихме с моите приятелки, обаче им казах, че харесвам това момче. Те ми казаха по добре да не му казвам нищо и аз не му казвах нищо и така го пазех в тайна.

Но един ден се събрахме с още едни приятелки и пихме, но мен малко ме хвана и отидох в другата стая и започнах да плача. Обаче после дойде едно момиче и ме пита какво ми има и защо плача. Казах й че плача за това момче. На другия ден си мислех, че всичко е наред и че не е казала на никой. И така минаха седмици. Но един ден докато говорих с едно друго момиче от групата ми тя ми каза, че всички знаят и дори това момче знае след като се е случило всичко.

Аз много се притесних и се ядосах, че съм се доверила и направо съжалих, че съм им казала. По добре да си го знаех сама. Както й да е. Сега си мисля, че това момче ме мрази и аз много се притеснявам, че знае, но как да се държа с него и аз не знам. Притеснявам се от него, но всеки ден го виждам и той ми хвърля някакви странни погледи, а аз още повече се притеснявам. Когато се случи да останем само двамата, той мълчи и нищо не говори, докато аз не му кажа нещо, защото си мисля, че ще ме помисли за малоумна като мълча. Въпросът ми е какво да направя, как да постъпя? Дайте ми съвет. И според вас какво би си помислил за мен и дали не ме мрази след всичко това?

Коментари

1.   Боже мой какво толкова те интересува какво той мисли за теб... и това че ще те помисли замолоумна като мълчиш е странно дори и да го казваш.. просто ако те гледа странно и не знае какво да ти каже знчи сизвинение е някакъв путьо... сори чего каам амасе стегни малко! ;)

2.   Според мен така ти су струва от притеснение. Той нямя защо да те мрази. Ти не си му напрявила нещо лошо. Просто имаш чувства, което трябва да го зарадва според мен, а не да те мрази... Така че давай смело;)

3.   Държи се с него така все едно нищо не се е случило. Може изобщо да не знае и ти да се притесняваш напразно.. А и познавам едно момче колкото и пъти да му казваме, че еди-кое-си момиче го харесва той си мислеше, че се шегуваме и не вярваше ;д Не се притеснявай и си набии в главата, че само си въобразяваш и толкова! Главата напред :)! И за напред не казвай на която и да е приятелка, че харесваш някого, ако не искаш да стане известно в целия град. ;д