Споделена история от Тинейджърски

Не мога да намеря любовта
Здравейте! Аз съм едно обикновено, хубаво (не от най-големите красавци) момче и съм почти на 15 години. Не мога да си намеря момиче, което да е близо до мен, да ме обича, да ме уважава, да ме подкрепя и още неща при една нормална връзка. Почти всички около мен си имат поливинки. Това до някъде ме дразни и сякаш че завиждам на тези хора. Аз харесвам няколко момичета, но не мога да им кажа че изпитвам чувства към тях-някакси не мога да си позволя.о някои направо съм хлътнал обаче не знам как да и го кажа, защото имам чувствоо че много хора не ме харесват.
Благодаря на всеки който си е направил труда да го прочете. Моля дайте ми съвети!

Коментари

1.   Да не ти пука за тези, които не те харесват, а ако не опиташ няма да разбереш кои са тези, които те харесват :) Давал смело и опитай с момичето, а ако не се получи с нея, търси другаде и накрая ще намериш :)

2.   Ми ако се съсредоточиш върху едно момиче ще имаш успех. Покани я да излезете или пък ако се събирате някъде с приятели я вземи със тебе (смисъл некаф купон).

3.   Здрасти, точно на тая ШИБАНА възраст какво момиче искаш? По-добре изчакай, щото точно сега (поне според мен) най-много боли. Аз съм също като теб и знам за какво става въпрос. Всички знаем, че искат големи мачовци (поне повечето момичета, но е разбираемо). Успех все пак и горе главата. За всеки влак си има пътници. :)

4.   Леле, още от сега говорите за половинки. На мен първото ми гадже беше, когато бях на 19г.

5.   Ой човек съсредоточи се върху едно момиче и давай с нея а ако не се получи потърси си друга и да знаеш момичетата в днешно време не могат да обичат те търсят само удоволстнието (секс, пари, и момченца на, които да им разбиват сърцата).

6.   Потърси ме на скайпа, ако искаш...artonice_s...

7.   Mоят съвет към теб е да и правиш комплименти постоянно и да и обръщаш повече внимание!така тя ще разбере че е важна за теб и ще започне да оценява всеки твой жест.по този начин ще я печелиш и като приятелка и като нещо повече... бъди сигурен че ще стане! ако си свястен и ако тя е свястна ще се получи между вас !

8.   Като за начало ,ако не познаваш даденото момиче просто отиди при нея и я попитай от къде е с какво се занимава дали е свободна след часовете не вярвам някой да откаже да излезете дръж се естественно не се срамувай кажи и какво чувстваш всички жени се разтапят от нежни мъже, бъди себе си разходете се в гората или ,ако имате река,море по брега и и сподели какво чувстваш сигорен съм ,че ще има ефект. Успех!

9.   Всяко нещо е хубаво на времето си
Не си губи времето с мечти и надежди сакаш вече ще се
жениш
Изживей юношеството си защото още си зависим

10.   Здравей... значи... ти си още много малък и изобщо не се безпокой, че не си си намерил момиче... 1800% съм сигурен, че ще намериш точното момиче. За щастие още ги има добрите момичета... повярвай ми. така е... само не спирай да търсиш... и много важно е да се съсредоточеш само върху едно. моят съвет е: първо опознай момичето и не прибързвай, за да не я изплашиш. казвам ти го от опит. но споко! живота учи. Горе главата, момче! пожелавам ти успех с момичетата! И КУРАЖ!

11.   И аз имам съштия проблем... като прочетох най от горе какво си писал все едно сам го писал аз... мн е кофти.... но се надявам да намерим нешто както се казва за всеки влак си има пътници :)))) касмет :)

12.   И аз съм имал подобни преживявания на твоите, дори доста чести пъти. Виж не бери грижа какво казват останалите за теб. Важното е ти какво искаш. Опитвай се да елиминираш чуствата на завист и раздразнение. Гледай да се забавляваш и да не се натоварваш с глупости СЕГА ТИ Е ВРЕМЕТО ДА СЕ ЗАБАВЛЯВАШ. МОЖЕ ДА СИ ПОРАСНАЛ ВЕЧЕ И ДА СИ НАМЕРИЛ СВОЯТА ПОЛОВИНКА!!! КАКТО И ДА Е УСПЕХ :)))