Споделена история от Тинейджърски

'' Любов '' от пръв поглед
Здравейте! Момче на 15 години съм от Б. Понеже съм роден в град Р. през ваканциите си идвам при баба и дядо като и сега априлската. Излизаме група приятели, разхождаме се и по едно време дойдоха две момичета, още като видях едното момиче силно казано се влюбих в нея. Хайде да кажем харесах я. Разучих от приятелите си фейсбука и и и казах за чувствата си. Като я питах дали тя изпитва нещо към мен тя ми отговори красноречиво със отрицателен отговор.

Та въпроса ми е мислите ли че има някаква възможност въпросното момиче да започне да изпитва нещо към мен и ако има такава според вас моля споделете ми :) Благодаря предварително.

Коментари

1.   Честно казано... нямаш шанс, освен ако не я впечатлиш :)

2.   от автора : според теб как трябва да я впечатля

3.   Хмм... момиче съм... би следвало да мога да ти отговоря :) Пробвай първо да станете приятели, малко по-близки, забрави малко за любовта, пробвай да я поопознаеш :) пък после разказвай за себе си, ходете на кино, може да я изненадаш с някой подарък например :)
Дано съм ти помогнала, доколкото мога ;)

4.   Като не я търсиш и се направиш на незаинтересован. Ако случайно ти пише първа, отговаряй с по една -две думи, ама бъди по-загадъчен и прикрит. Може леко да пофлиртуваш с нея през това време, ама голяма грешка си допуснал като си и казал за чувствата ти. Вариантите са два, или тя не е искала да изглежда толкова лесна колкото е, или наистина не те харесва. Според мен, втория вариант е единственият тук в случая, аз самата бих реагирала по-същият начин. Така че.... по-хубаво се откажи от нея и не храни напразни надежди, или спри да я търсиш, бъди усмихнат, и загадъчен.

5.   Номер 4 мисля да послушам теб най-вече защото сме от различни градове аи мисля че е над нивото ми и както каза по-добре е да се откажеш от колкото да храниш празни надежди! Все пак мерси на тези, които се опитаха да ми помогнат : ))

6.   От номер 1 и 3 :
Минала съм по абсолютно същия път-после той ми се подиграваше ;( беше най-ужасната година... но спрях да му обръщам внимание и след година ми мина(аз го виждах всеки ден ;( ) Надявам се и ти да успееш да я преодолееш :)

7.   Според мен забрави за нея, а и не си струва. На 15 си само и това не може да се нарече любов от пръв поглед. Няма такава любов при тийновете.

8.   Ами станете приятели. Постарай се да ти има доверие. Станете дори най-добри приятели, защото едно момиче и едно момче най-добри приятели завършват като гаджета обикновенно.. Бъди с нея в трудните моменти.. Обаждай и се.. Пиши и.. И ако до тогава не се е влюбила в теб - нямаш шанс...

9.   Пич, често да ти кажа- сам си се закопал. Такива неща не се изтърсват, когато почти не се познавате. Какво очакваш от момичето? Едвам те познава, ти й казваш, че я харесваш и тя мигновено се съгласява да сте заедно. Звучи смахнато. И на мен някой да ми каже така, че ме харесва и аз бих го отсвирила... просто е стряскащо. Пък и сте от различни градове, което също доста важна подробност. И да разчигаш на тоя фейсбук(който е пълна ши*ня според мен) да ви затопли отношенията също няма да помогне. Така, че остави го това момиче и си продължавай. Тя ако иска да ти каже нещо ще ти пише, защото ако ти го правиш постоянно за нея ще е досадно и ще й изглеждаш отчаян.