Споделена история от Тинейджърски

Защо...!? Моля ви дайте ми съвет!
Така....
Здравейте първо... :)
Аз съм момиче на 17 години имам си приятел който е на 22, ходим от 1г и 6 мес.
Пиша ви, защото имам проблем..... нз проблем ли да го нарека.... незнам какво да правя.
Проблема е че постоянно се караме за най-малкото, за него аз съм виновна, за мен той е виновен.. и така никой не си признава кой е по виновен. Все ми повтаря че аз съм мрънкала за всичко, че никой неможел да ми угоди, все съм била недовлна... а това не е вярно, благодарна съм му за много неща, но не спираме да се караме, като куче и котка сме и то все за глупости.

Обича ме се адски много, постоянно сме заедно... нз дали тази обич е ключа за нашите караници, може би обращаме внимание на всичко, може би искам всичко да е идеално.... но идеална връзка няма....

Постоянно се караме..... какво толкова много съм искала.... че неможе да ми го даде за да не се караме толкова.... Аз искам просто повече нежност...повече превързаност...
Иска ми се например като седнем в някое кафе, той да ми обръща повече внимание, да си ме гушка и целува да ми се успихва влюбено, да държи ръката ми и да ме гледа с поглед от който мога да разбера какво всъщност съм аз за него... С този поглед, който ме гледаше преди... А преди беше друго.. не можеше да ми се нарадва а сега.... ЗАЩО...!? се питам аз ЗАЩО..!? А отговора: защото преди ти вървях по свирката и ме командваше както си искаш ...!?!?!?!?!?! глупости... аз не искам да командвам никого.... НИКОГО... просто искам любов... романтичка съм си по душа...
Искам единственно нежност, не искам да командвам когото и да е било, просто нужна ми е тази нежност и тези мили думи от преди ... :(
Преди.... и сега ме обича... но не както преди... тогава умираше за мен, не както сега... а по друг начин... :(
А сега.... любов да.... нежност.. рядкост... да ...но не и разбирателство :():

Толкова ли много искам,да ме обича като преди, не искам и никога няма да го командвам,просто искам да се държи с мен така все едно ме вижда един път на 5 години :( Говори ли сме 1283712984798124 пъти... но защо ли все аз си стоя и плача...уж му пука ..но нищо не прави по въпроса...е като иска да не се караме защо не направи и той нещо ...ЗАЩО...!?!?!? няма ли един път да се замисли на мен какво ми е,как се чувствам :(

Аз не го задължавам с нищо.. но просто като е с мен искам да се чувтвам най-обичаното момиче на земята ...както преди....... както преди...
И сега сме заедно... и сега се караме за куп други глупости.... и сега се обичаме... но докога ли ??
Не искам друг, искам него...... но искам момчето в което се влюбих преди,с което усетих какво е любовта...
Романтичка съм си по душа... а той.... преди да.. но вече не...

Моля ви дайте ми съвет, какво да правя, как да си задържа връзката, как да спрем да се караме за най-малкото.....
Много, ужасно много благодаря на тези които прочетаха, как се чувтвам :)

Коментари

1.   Ми мила аз бих те посаветвала да си разнобразите малко враската... малко секс игрички .. разни такива палави работи .. иди на фризиор .... земи белезници вържи го и му кажи че ти командваш тук абе е такива РАБОТИ :) успех аз имам приятел от 9 месеца и да кажем като се случи нещо такова да се даржи студено веднага намирам начин да променя нещата и не се отчаивам защото иначе няма изход :) успех наистина

2.   Мерси много за съвета :)

3.   Взимам историята ти присърце, защото и аз съм бях в такава ситуация преди време. Ужасно много се обичахме с момичето ми, но в един момент се започна непрекъснатите караници за глупости... Може би на 14тия месец от връзката ни се случи това, след което 2 месеца караници и за мое огромно съжаление настъпи края :( Аз лично си мисля, че това се дължи на някво пренасищане, омръзване ако щеш.. Затова бих те посъветвал да си вземета почивка... Да не се виждате седмица или месец, както прецениш.. и след това нещата ще стоят по друг начин си мисля аз! Това нещо трябваше да направя и аз напремето за да не се стигне до неизбежната раздяла... Тези караници до нищо друго няма да доведат...

4.   Мерси наистина много за съветите! Добре че все още има хора като вас :)!

5.   Едно различно мнение: по скоро той е седнал да разсъждава върху поведението на авторката по някаква причина: след казана дума, след подмятане от страна на приятел или нещо подобно. Решил е че прави много за теб, а ти не го оценяваш и си вечно недоволна. Помисли дали си поискала нещо което не ти е дал в началото на караниците.
В момента се опитва да се наложи във връзката ви и да я промени както той иска. Думите му: че преди е вървял по свирката ти. Това ме наведе на тази мисъл.

Какво да те посъветвам - отстъпи малко, нека е на неговото известно време за да се успокои. След това нещата ще потръгнат- той ще е спокоен че е на неговото. Помисли още дали не го натоварваш излишно.
Успех

6.   Е това е вече коментар, така и смятам да направя помислих и реших още преди да го прочета:) мерси много :) Но вече е много по добре, вече не е същия, сега наистина се чувстваме и двамата по добре:) Осъзнах се че не трябва наистина да е все на мойто.
Благодаря Ви много за съветите :)!
И на вас пожелавам много успех !!!